Pleťový olej s ománským kadidlovníkem - Gold Skin

1 299 Kč  s DPH

Regenerační pleťový olej s vůní ománského kadidlovníku ztělesňuje tajemství a alchymii pravého Orientu. Skvělý na obličejové masáže i na i pročištění mysli po těžkém dni před spaním. Číst více

The OHM COLLECTION
1 299 bodů do věrnostního systému

1 299 Kč  s DPH

Regenerační pleťový olej s vůní ománského kadidlovníku ztělesňuje tajemství a alchymii pravého Orientu. Skvělý na obličejové masáže i na i pročištění mysli po těžkém dni před spaním. Číst více

The OHM COLLECTION
1 299 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Proč koupit

Regenerační olej s vůní ománského kadidlovníku od značky THE OHM COLLECTION ztělesňuje tajemství a alchymii pravého Orientu. Je skvělý na stárnoucí pokožku a k urychlení hojení poškozené, suché nebo podrážděné pleti. Jako bonus dodá vaší pokožce jemnou, průsvitnou zlatou záři. Je tedy ideální na léto nebo na plesovou sezónu.

Je taktéž vhodný na masáž prsou či bolavých kloubů, ale zde se vyplatí již koupit větší balení tělového oleje pod stejným názvem.

Kadidlovníková řada the Ohm Collection

The Ohm Collection je charakteristická tím, že s oblibou do svých produktů přidává éterický olej z kadidlovníku a orientální vůně obecně. Pro své produkty používá pouze ty nejčistší a nejlepší krystaly třídy A z pryskyřice rostliny Boswellia sacra.

Pro milovníky této vůně speciálně navrhla regenerační a hojivý olej prostoupený touto úžasnou a sofistikovanou esencí, takže se s ní můžete obklopit doslova od hlavy až k patě. 

Vůně kadidla má nasládlou a pryskyřičnou vůni. Už po tisíce let se kadidlo používá pro relaxaci, rozjímání, meditaci a jiná duchovní cvičení. Pomáhá pročistit a uvolnit těžkou nebo negativní energii v nejen v místnostech při vykuřování, ale pročišťuje a regeneruje také naše tělo na buněčné úrovni. Olej je proto ideální na relaxační masáže nebo na uvolnění těla i mysli před spaním.

Gold Skin olej obsahuje kombinaci těchto 5 ultra restorativních, regeneračních a výživných olejů - z kokosu, oliv, sezamu, černuchy seté a avokáda. Obohacený je navíc o regenerační squalen a antioxidační a protektivní vitamín E.

Neobsahuje samozřejmě žádné GMO ingredience, laktózu, lepek, cukr, konzervanty ani umělá barviva, příchuti nebo parfemaci. Je košer, vyrobený pouze z eticky získaných ingrediencí, vhodný pro vegetariány i vegany.

Zázrak kadidlovníku

 • zlepšuje spánek, koncentraci a meditaci
 • působí protizánětlivě
 • podporuje trávení
 • zmírňuje astma
 • aktivuje regeneraci buněk a pokožky
 • podporuje imunitní systém
 • při vnitřním užití (louhování ve vodě) přispívá k normálnímu stavu dutiny ústní
 • pomáhá zmírnit příznaky artritidy

Kadidlovník z OmánuKadidlovník z Ománu

 1. Coconut Oil (Certified Organic)
 2. Olive Oil
 3. Sesame Oil
 4. Black Cumin Seed Oil
 5. Avocado Oil
 6. Squalane
 7. Vitamine E Oil
 8. Omani Frankincense Oil

1-2 pumpičky tohoto úžasně voňavého oleje vmasírujte do vlhké pokožky například po sprše či koupeli.

Nepoužívejte, pokud máte alergii na některou z obsažených ingrediencí. Produkt obsahuje éterické oleje, které mohou působit na některé citlivější osoby dráždivě. 

The OHM Collection Deodorant Logo

Mladá holandská značka si nás získala svou inovací, co se formulací a textur týče, a svým přístupem k celkové výrobě, která počíná vynikajícími vztahy s pěstiteli jejich rostlinných složek. OHM Collection totiž spolupracuje s místními holandskými organizacemi, které s nimi sdílejí stejné, eticky zaměřené, cíle. Dle těchto novodobých bojovníků za lepší obchodní praktiky, eticky vyrobené/ vypěstované produkty/ složky mají ten největší smysl, protože mají pozitivní dopad pro všechny zúčastněné. Proto OHM Collection získává své suroviny pouze z malých farem a destilérií, které se zavázaly praktikovat udržitelné zemědělství a znovu-zalesňování.

OHM Collection chce vyrábět krásné, účinné Fairtrade BIO produkty, které dlouho vydrží, takže z nich má prospěch jak zákazník, tak planeta. Vyberte si mezi inovativními krémovými i práškovými deodoranty, a opalovacími krémy na bázi vody, které nás uchvátily nejen svým složením, ale právě onou výdrží. Vše je Vegan a Cruelty-Free, 100% přírodní a BIO, zabaleno v krásných obalech.

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA