DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.

Na velkoobchodní prodej nabízíme značky Lovinah, Odylique, Terre Verdi, The Ohm Collection, OZN Vegan, La Brumee a Organic Essence pod naší firmou NUZBOZ s.r.o. Pro tyto značky jsme exkluzivními distributory pro ČESKOU REPUBLIKU a SLOVENSKO. 

Jak nakupovat jako VO?

  • Stačí se na eshopu zaregistrovat jako VO s veškerými detaily a napsat nám email, že máte zájem spolupracovat - pochopitelně musíte mít eshop, kamennou prodejnu či salón a naše produkty aktivně prodávat - nakupte min. za 5000 Kč a obdržíte dopravu zdarma.
  • Po obdržení emailu vás autorizuji jako VO prodejce a vy již budete moci nakupovat za VO ceny přímo na eshopu www.gratianatura.
  • Jste-li kosmetický či kadeřnický salón a máte zájem dělat ošetření pleti s aromaterapeutickou certifikovanou BIO značkou Terre Verdi, nabízíme kabinetní salónová balení právě pro vás za skvělé ceny - kontaktujte nás pro obchodní ceník. Výrobky se vyrábí na zakázku, aby byly co nejčerstvější a dodání trvá cca 3 - 4 týdny od objednání. Také mám pro vás podrobný protokol pro jednotlivé kroky ošetření - pokud byste potřebovala zaučit, lze se domluvit na setkání.
  • Kadeřnické salóny skvěle využijí vlasové parfémy La Brumee, které obsahují výtažek aloe vera a nízký obsah alkoholu, pouhých 40% - po dokončení stylingu je velmi příjemné úkon zakočit právě tímto parfémem. Vůně jsou nadherně přirozené a bez umělé parfemace - jedná se o speciální formulaci esenciálních olejů a vyrábí se v srdci Francie, městě parfumérie Grasse.
Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
nám. T.G. Masaryka 1281
76001 Zlín
Zlínský
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2022
system pronájem e-shopu Upgates, Mapa stránek