Věčný problém. Zápach, pocení, nepříjemný pocit. Antiperpiranty versus deodoranty, přírodní versus konvenční přípravky, vydrží, nevydrží, konzistence, snadnost nanášení, obaly... tohle vše bereme jako jednotlivci nebo jako skupina uživatelů v potaz, když vybíráme produkt pro sebe. Na každého funguje něco jiného, ne každý má stejný tělesný zápach, protože ne každý se stravuje správně a je fyzicky fit. Ano, tělesný zápach má původ uvnitř těla, ve střevech (stejně jako ostatní nemoci), a nadměrné pocení neboli hyperhidróza je ve většině případů způsobena poruchou autonomních procesů v těle. Mozek i za normální situace vysílá signál, že tělo potřebuje ochladit, což způsobí tvorbu potu bez jakékoliv zjevné příčiny. Nadměrné pocení často mívá dědičný základ, mohou ho způsobit ale také různá onemocnění. Pokud trpíte takovýmto druhem pocení, je nutné vyhledat lékařskou pomoc a diagnostikovat příčinu, protože sebelepší deodorant nezachrání vaši situaci.

Všichni ostatní si vyberou z naší nabídky deodorantů:

Organic Essence nabízí vynikající a dlouhotrvající účinky v podobě tuhého deodorantu s máslovou kozistencí v kompostovatelných obalech pro milovníky zero-waste.

The OHM Collection pro změnu vyrábí krémové a pudrové deodoranty v luxusních obalech z recyklovaného plastu a hliníkového materiálu - pudrové verze jsou pro ty z vás, kteří hledají přírodní verzi antiperspirantu.

Odylique zase uspokojí fanoušky kuličkových deodorantů a deodorantů ve spreji.

Všechny deodoranty jsou v certifikované BIO kvalitě a bez obsahu syntetických složek jako jsou hliník a netestovány na zvířatech.