DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.

Srdečně
VÁS VÍTÁM NA NAŠÍ STRÁNCE,
GRATIA NATURA

Nedávno jsme četli u jedné marketingové expertky, že zákazníky nezajímá minulost našeho podnikání a zkušeností, ale jejich budoucnost v našem e-shopu.

Proto bychom měli spíše napsat, jak bude nakupování u nás probíhat a jaký vy z toho budete mít prožitek, užitek či zážitek. Nuže, ve stručnosti se seznamte s naší minulostí, protože ta vlastně stojí za vaší budoucností.

Náš první e-shop s čistě přírodní a certifikovanou bio kosmetikou jsme založili ve Velké Británii již v roce 2010, jmenoval se Purely Natural Cosmetics. Tento počin se postupně vyvinul v obchod se specializovanými doplňky a potravinami, který jsme v ČR přenesli do e-shopu www.pravebio.cz . Ještě do roku 2019 jsme byli jednou nohou v Londýně a jednou tady, ale chřipková epidemie nás permanentně přesunula zpět do českých luhů a hájů, respektive moravských, protože jsme oba rodáci ze zlínského kraje.
Obchod s kosmetikou se během posledních let rozrostl na velkoobchodní spolupráci s předními online shopy, jako jsou cukrfree.cz, netoxickadomacnost.cz, puravia.cz či drmax.cz a rádi bychom, aby se rozrůstal i dál.

Obchodů s kosmetikou je velmi mnoho a člověk se ve výběru již ztrácí. My se snažíme nabízet značky, které se nějakým způsobem liší od průměru a představují skvělý poměr v kvalitě, ceně a výkonu. Snažíme se, aby značka měla vše, pokud možno, v certifikované bio kvalitě a na jejich etiketách jste našli loga Soil Association Organic, Cosmos Organic, USDA Organic, Demeter nebo jim podobné, a byla co nejvíce přírodní a non-toxic.

Kurátorským výběrem značek a produktů se zaměřujeme na různé skupinky zákazníků, abychom pokryli veškeré potřeby, ať už se jedná o prémiovou péči jako z kosmetického salónu, péči o dospívající či dětskou pokožku, unisex pečující kosmetiku anebo parfémy bez alkoholu – vhodné pro alergiky a citlivé jedince.

CO OD NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT?

  • Rychlé odeslání. Vaši objednávku odešleme většinou do 24 hodin od její úhrady.
  • Loajality si vážíme. Nabízíme věrnostní program pro věrné zákaznice, které si mohou odečíst peníze ze svých nákupů z nasbíraných bodů – stačí být registrovaným zákazníkem.
  • Dárky. Přidáváme dárečky a drobnosti k objednávkám podle našich možností a hodnoty objednávky. Je to takové malé překvapení pro některé z vás.
  • Reklamace. Pokud se stane chyba na naší straně, řešíme to rychle a co nejjednodušeji. Objednávky si před odesláním fotíme, aby se předešlo případným nedorozuměním. Reklamace nemáme často, protože se jim snažíme předcházet.
  • Balíme ekologicky a ekonomicky. Jedna z nejdražších položek je obalový materiál. Proto recyklujeme zcela vše. Naše balíčky proto možná nevypadají tuzexově, i když v nich tuzexové zboží je, ale má to svůj důvod – snažíme se pro vás držet náklady co nejníže.
  • Navíc nabízíme možnost vrácení obalového materiálu zpět k nám. Co to znamená v praxi? Sejde se vám doma mnoho bublinek, papírů, kukuřičných kuliček (výplně) a nevíte co s nimi? Kontaktujte nás mailem na info@gratianatura.cz a my vám napíšeme, jak nám můžete vše poslat na naše náklady. Je to velmi jednoduché.
  • Nenajdete u nás přehršel značek s podobným složením – neaspirujeme být jako velké zahraniční kosmetické e-shopy s velkým skladem a produktovou nabídkou, která láká ke zbytečnému utrácení za věci, které ani nepotřebujete.
  • Nenajdete u nás podprůměrnou kvalitu. Řídíme se heslem, že méně je více a žijeme stylem, že člověk není tak bohatý, aby si kupoval levné věci. Dnešní doba je bohužel nastavená tak, že za kvalitu se musí platit více než za kvantitu a složení kosmetiky a doplňků stravy (ale i potravin) v běžných obchodech nebo lékárnách tomu odpovídá.
  • Nenajdete u nás ani žádnou značku, kterou potajmu koupil jeden z korporátů jako jsou P&G, Johnson & Johnson anebo Nestlé či Unilever – vše si osobně kontrolujeme. Proč? Tyto obrovské korporace potlačují podnikatelskou rozmanitost a znemožňují začínajícím a malým podnikům konkurovat. Podle zprávy charitativní organizace Oxfam: „Největší světové společnosti mají velkou moc – ale vy máte větší. Protože korporáty dostatečně nevyužívají svou moc k tomu, aby pomohly chudým komunitám nebo naší planetě, můžete vy využít tu svou a nekupovat jejich zboží, a tak změnit způsob, jakým podnikají.“
  • Slevy. Nejsme e-shop, který staví svůj business na neustálých slevách – značky, které nabízíme nemají obrovské marže, které toto dovolují, a navíc si to ani nezaslouží. Vše se vyrábí ručně, v malých dávkách a náklady na výrobu a provoz jsou neskutečné. Ingredience, které naše značky používají, nejsou levné, jsou to buď certifikované bio složky nebo velmi drahé kosmetické přísady, a proto nikdy nemohou stát pár stovek. Přesto slevy několikrát do roka pořádáme, včetně soutěží na Instagramu.
Je na každém z vás, zda používá přírodní nebo certifikovanou bio kosmetiku od malých výrobců. Dnes už máme možnost výběru a věřte, že děláme vše pro to, aby naše kvalita byla stále dostupná cenově, i když nám to politici nedělají zrovna snadné…

Komu dnes dáváte své peníze, je velmi důležité pro férový chod tohoto světa, a vězte, že nákupem v našem e-shopu pomůžete dát práci stovkám tvrdě pracujících, obyčejných lidí, kteří nejsou součástí žádného korporátu. Podpoříte lidi jako jste vy sami, a to se počítá.

Děkujeme, že jste dočetli až sem a těšíme se na vás.

Jana Čevelová


Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
nám. T.G. Masaryka 1281
76001 Zlín
Zlínský
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2022
system pronájem e-shopu Upgates, Mapa stránek