DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
The OHM COLLECTION

Za vznikem holandské indie značky The Ohm Collection stojí čtyři dlouholetí přátelé, spoluzakladatelé Roel Holtland a Jonathan Berhani, a Thomas s Michelle. Všichni se znají již od základní školy. Thomas a Michelle přišli s nápadem vytvořit produkt a využít osobních schopností všech 4 přátel k vybudování moderní uvědomělé značky, která bude veganská a nabízet zcela přírodní výrobky. Když začínali, trávili hodiny v domě Michelle přemítaním, co jim chybí na domácím trhu a vznikl nápad na přírodní deodorant/ antiperspirant.

V oné době zaznamenali rostoucí zájem o antiperspiranty s hliníkem, ale na trhu bylo tým the ohm collectionjen velmi málo BIO nebo přírodních deodorantů s podobným efektem. Tak vznikl první  pudrový deodorant, ​​který byl a je bezpečný pro lymfatické žlázy a zároveň funguje jako antiperspirant s tím rozdílem, že tělu nezabraňuje se potit, ale přesto vaše podpaží zůstává suché. Nevím jak to dokázali, ale je to tak - osobně jsem to na sobě a na Honzovi vyzkoušela a není nic lepšího. Jejich dobrodružná cesta se započala momentem, kdy jejich deodoranty začala prodávat jedna z nejstarších lékáren v Nizozemí, Van der Pigge.

the ohm collection deodorants bannerOd těchto prvopočátků se k pudrovým deodorantům přidali i krémové deodoranty, hydratační opalovací krémy na bázi vody a přesto bez špetky syntetických konzervantů, a pleťové krémy pro noční i denní nošení. Vše je konzervováno vzduchem v inovativních obalech s otáčejícím se uzávěrerem, který zajišťuje, že při aplikaci nedojde k žádné kontaminaci a produkt vydrží dlouho čerstvý. Například krémové deodoranty vám při denním používání vydrží až 5 měsíců, v 50ml balení, a pudrové minimálně 3 měsíce, v 50g verzi. Tomu se říká uvědomělé podnikání, nepodporující konzumersimus, o a toto těmto mladým lidem jde především - šetřit planetu a přispět k nižší spotřebě mezi lidmi. 

The Ohm Collection se zaměřuje na Fairtrade obchodování, veganské výrobky, 100% přírodní složení, a využití vzácných, a těch nejkvalitnějších, BIO esencí v produktech určených pro tělovou péči. Od roku 2020 plánují certifikovat své produkty BIO pomocí prestižní Evropské Cosmos Organic, což jsem jim osobně poradila, protože této certifikaci věřím ze všeho nejvíc, co se Evropy týče. Držme jim palce, ať to klapne. 

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
Mokrá IV 6227
76001 Zlín
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019
system UPgates, Mapa stránek