Intimní smyslná péče o ženskou vulvu - Holy Yoni

1 755 Kč  s DPH

- Yoni (intimní) léčivý olej, vyrobený podle nejvyšších standardů kvality.

- Zjemňovač pro uklidňující zážitek.

- Ručně vyrobený s pečlivě vybranými květy a bylinami, zajišťující 100% přírodní složení.

- Navržený k podpoře lásky k sobě, extáze a hojení v nejintimnější části vaší bytosti.

- Všestranné použití: vhodný pro vnitřní a vnější použití, ideální pro potěšení, hojení, péči po depilaci, meditaci, milování a léčebné rituály. Číst více

The OHM COLLECTION
1 755 bodů do věrnostního systému

1 755 Kč  s DPH

- Yoni (intimní) léčivý olej, vyrobený podle nejvyšších standardů kvality.

- Zjemňovač pro uklidňující zážitek.

- Ručně vyrobený s pečlivě vybranými květy a bylinami, zajišťující 100% přírodní složení.

- Navržený k podpoře lásky k sobě, extáze a hojení v nejintimnější části vaší bytosti.

- Všestranné použití: vhodný pro vnitřní a vnější použití, ideální pro potěšení, hojení, péči po depilaci, meditaci, milování a léčebné rituály. Číst více

The OHM COLLECTION
1 755 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Proč koupit

 • Výjimečný a smyslný olej na Yoni (vaši nejintimnější oblast), léčivý, s unikátními pryskyřicemi a balený ve skleněné lahvičce Mirón.
 • Vyrábí se ručně v malých dávkách 21. června, tedy v ideální době pro sklizeň třezalky 24. června.
 • Obsažené bylinky a květiny se sbírají ručně a jsou odborně míchány porodní asistentkou pro sebelásku, extázi a hojení jizev v nejintimnější části vaší bytosti.
 • Holy Yoni olej obsahuje posvátné kadidlo z Ománu, třída A, které se volí pro uzemnění a meditaci.
 • Kadidlo je předurčeno k (sebe) milování, meditaci, rituálu, léčení nebo k silnému nastartování dne.

Tento olej využijete denně pro vaše milostné potěšení při milování nebo masturbaci, hojení ran, jako zklidňující přípravek po holení, pro meditaci a léčebné rituály.

Holy Yoni je ideální pro přípravu před porodem, tak pro léčení ran a jizev po porodu, pro vědomou menstruaci, osvícení a zmírnění tělesných změn při menopauze.

The Ohm Collection spojila tento mimořádný léčivý smyslný olej Yoni s vlastní pryskyřicí z kadidlovníku a zabalila jej do skleněné lahvičky z Miron skla. Tato kolekce jedinečnou LIMITOVANOU EDICÍ.

Klíčové složky

Tento hojivý olej obsahuje extrakt z pryskyřice stromu Frankincense Boswellia neboli kadidlovníku v základu mandlového oleje. Pokožku zanechá krásně vyživenou, vláčnou a rozzářenou. Má nádhernou orientální vůni pravého kadidlovníku. Obsahuje doslova zapečetěnou poušť a její prastará tajemství.

Značka The Ohm Collection je charakteristická tím, že s oblibou do svých produktů přidává éterický olej z kadidlovníku a orientální vůně obecně. Pro své produkty používá pouze ty nejčistší a nejlepší krystaly třídy A z pryskyřice rostliny Boswellia sacra z Ománu..

Vůně kadidla má nasládlou a pryskyřičnou vůni. Už po tisíce let se kadidlo používá pro relaxaci, rozjímání, meditaci a jiná duchovní cvičení. Pomáhá pročistit a uvolnit těžkou nebo negativní energii v nejen v místnostech při vykuřování, ale pročišťuje a regeneruje také naše tělo na buněčné úrovni.

Co pro vás může kadidlovník udělat?

 • zlepšuje spánek, koncentraci a meditaci
 • působí protizánětlivě
 • podporuje trávení
 • zmírňuje astma
 • aktivuje regeneraci buněk a pokožky
 • podporuje imunitní systém
 • při vnitřním užití (louhování ve vodě) přispívá k normálnímu stavu dutiny ústní
 • pomáhá zmírnit příznaky artritidy

Posvátné složky Holy Yoni

Třezalkový olej, který se ručně vyrábí 21. června a lisuje se na svátek svatého Jana, 24. června. Tento sluncem požehnaný čistý bio třezalkový olej byl lisován za studena s kadidlem pro ochranu a uzemnění a poté smíchán s čerstvým olejem z pupalky dvouleté a květinami.

Tyto posvátné ingredience se mísí v nejčistším mandlovém oleji a jsou chráněny 100% přírodní směsí tokoferolů vitaminu E uvnitř homeopatické skleněné lahvičky (Miron sklo).

Spolu s  prémiovým kadidlem z Ománu, třídy "A" (nejlepší ve své třídě), přírodní a etická extrakce.

INCI

Prunus amygdalus dulcis oil (mandlový olej), Hypericum Perforatum oil (třezalkový olej), Oenothera Biennis (Pupalka dvouletá), Boswellia Sacra (ománské kadidlo).

Vyrobeno ručně a řemeslným způsobem porodní asistentkou Marieke. VEGAN.

*Co znamená Yoni

Yoni, (sanskrt: "příbytek", "zdroj", "lůno" nebo "vagína"), v hinduismu symbol bohyně Šakti, ženské generativní síly a jako bohyně Šivovy družky. V šajvismu, odnoži hinduismu zasvěcené uctívání boha Šivy, je yoni často spojována s lingamem, který je Šivovým symbolem. Na sochách a malbách je lingam zobrazován, jak spočívá v yoni jako válec ve výlevce.

Oba symboly společně představují věčný proces stvoření a regenerace, spojení mužského a ženského principu a celistvost veškeré existence. V mýtu vyprávěném v několika puránách je tělo Satí, avatara Šakti, rozčtvrceno a rozptýleno po celé Indii. Její joni padá a zůstává v Ásámu, který je považován za domov tantry (esoterické praxe).

Jednu až dvě pumpičky tohoto oleje vmasírujte na potřebné místo.

The OHM Collection Deodorant Logo

Mladá holandská značka si nás získala svou inovací, co se formulací a textur týče, a svým přístupem k celkové výrobě, která počíná vynikajícími vztahy s pěstiteli jejich rostlinných složek. OHM Collection totiž spolupracuje s místními holandskými organizacemi, které s nimi sdílejí stejné, eticky zaměřené, cíle. Dle těchto novodobých bojovníků za lepší obchodní praktiky, eticky vyrobené/ vypěstované produkty/ složky mají ten největší smysl, protože mají pozitivní dopad pro všechny zúčastněné. Proto OHM Collection získává své suroviny pouze z malých farem a destilérií, které se zavázaly praktikovat udržitelné zemědělství a znovu-zalesňování.

OHM Collection chce vyrábět krásné, účinné Fairtrade BIO produkty, které dlouho vydrží, takže z nich má prospěch jak zákazník, tak planeta. Vyberte si mezi inovativními krémovými i práškovými deodoranty, a opalovacími krémy na bázi vody, které nás uchvátily nejen svým složením, ale právě onou výdrží. Vše je Vegan a Cruelty-Free, 100% přírodní a BIO, zabaleno v krásných obalech.

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA