Masážní tělový olej s pepřem a levandulí - Muscle Ease

289 Kč  s DPH
Původní cena 389 Kč

100% přírodní koncentrovaný masážní olej s obsahem éterických olejů, které přinesou úlevu a uvolnění vašim namoženým svalům. Číst více

ODYLIQUE
289 bodů do věrnostního systému

289 Kč  s DPH
Původní cena 389 Kč

100% přírodní koncentrovaný masážní olej s obsahem éterických olejů, které přinesou úlevu a uvolnění vašim namoženým svalům. Číst více

ODYLIQUE
289 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

"Trpím velkou svalovou bolestí a toto pomáhá. Zlepšuje spánek a dobře se vstřebává. Dobrá kvalita." Odylique zákaznice.

"Olej Muscle Ease používám již dlouhou dobu, protože mi skutečně přináší holistickou úlevu pro namáhané svaly po cvičení. Opravdu úžasný olej, který se masíruje do beder, zad a noh." Odylique zákaznice.

Masážní olej Muscle Ease od značky Odylique koncentrovanou formuli uvolňujících éterických olejů z černého pepře, levandule, majoránky a rozmarýnu v olejovém základu ze za studena lisovaného olivového a kokosového oleje. Je skvělý na uvolnění a zmírnění ztuhlosti svalů i kloubů.

Je proto výborný například pro zahradníky či sportovce na rychlejší rekonvalescenci po tréninku. Je velmi oblíbený i na profesionální masáže mezi fyzioterapeuty. Velmi dobře vstřebává, takže nezanechává nepříjemný mastný film. Vaši pokožku zanechá krásně vyživenou a hladkou.

Masážní olej má 100% přírodní rostlinné složení podložené certifikací od Soil Association. Není samozřejmě testovaný na zvířatech a je vhodný i pro vegany. Je velmi koncentrovaný, takže jej stačí použít jen trochu a jedno balení vám tak vydrží opravdu dlouho. Odylique si kromě složení svých produktů dává záležet i na udržitelnosti použitých obalů - produkty balí do recyklovaných obalů vyrobených výhradně ve Velké Británii nebo západní Evropě kvůli tomu, aby co nejvíce minimalizoval zbytečnou leteckou dopravu. 

EXTRA INFORMACE

  • 100% BIO, 100% NATURAL.
  • Vhodné pro vegany.
  • Produkt disponuje certifikací Soil Associationo ORGANIC.
  • Použity recyklovatelné obaly vyrobené ve Velké Británii a západní Evropě.

Nedoporučuje se pro děti do 10 let nebo na začátku těhotenství.

olea europaea*, helianthus annus*, cocos nucifera*, lavandula angustifolia*, rosmarinus officinalis*, origanum majorana*, piper nigrum*, limonene* & linalool* (in the essential oils). 

*Organically grown/produced (100% of product)

Použijte jako klasický masážní olej nebo přidejte 5-8 pumpiček do horké vany a rázem máte relaxační a vyživující koupel v jednom. 

Upozornění: Kvůli obsahu některých specifických éterických olejů se nedoporučuje používat pro děti do 10 let nebo těhotným ženám.

odylique logoZnačka Odylique - název je odvozen od významu „síla přírody“ - se zrodila v roce 2003 a původně se jmenovala Essential Care. Celý příběh začal v 80. letech minulého století, když hlavní zakladatelka Margaret začala vyrábět přírodní produkty v péči o pleť. Konvenční výrobky s její alergickou a citlivou pokožkou vůbec nesouhlasily. Cítila, že musí existovat zdravější a účinnější způsob péče o pleť než použití ropných složek a umělých přísad. Získala vzdělání v oboru herbální medicíny a aromaterapie, aby mohla začít tvořit skutečně účinné přípravky založené pouze na BIO bylinách, rostlinných olejích a přírodních účinných látkách, které budou kompatibilní s nejcitlivější pokožkou. V 80. letech byla jednou, ne-li první, z prvních průkopníků BIO a přírodní kosmetiky ve Velké Británii. V roce 2003 oficiálně založila s manželem a dcerou společnost the Essential Care, která byla v pozdějších letech přejmenována na Odylique. Od počátku získávaly její přípravky ocenění v prestižních soutěžích ve VB, a portfolio výrobků se rozrostlo i o dekorativní kosmetiku pro ty nejcitlivější uživatelky. 

Odylique si přeje, aby všechny složky uvnitř jejich přípravků měly terapeutickou hodnotu, zatímco vy si současně užíváte nezapomenutelný rituál při každodenní pleťové a  tělové péči. 

Značka Odylique je expertem na citlivou a alergickou pokožku a jsme poctěni, že ji můžeme nabídnout i vám, protože se jedná o tu nejlepší certifikovanou BIO kvalitu za naprosto bezkonkurenční ceny co lze získat. Příjemným bonusem je, že veškeré jejich plastové obaly jsou vyráběny z recyklovaných plastových nádob od mléka - britský původ, a 98% obalového materiálu pochází z Evropy, aby se minimalizovala uhlíková stopa. Téměř polovina produktových nádob a všechny krabičky jsou vyráběny ve Velké Británii. 

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA