Denní hydratační krém - Super Smooth SPF 30

Vyberte variantu:

Varianta neexistuje
od 659 Kč  s DPH

Pokryju vás, ale ne v bílé barvě. Díky kombinací nejnovějších technologií pro pleť s tím nejlepším, co příroda nabízí, hydratuji, chráním a bráním bariéru vaší pokožky. Číst více

FYI COSMETICS
659 bodů do věrnostního systému

od 659 Kč  s DPH

Pokryju vás, ale ne v bílé barvě. Díky kombinací nejnovějších technologií pro pleť s tím nejlepším, co příroda nabízí, hydratuji, chráním a bráním bariéru vaší pokožky. Číst více

FYI COSMETICS
659 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Proč koupit

Jsem dokonalý hydratační krém pro každodenní použití. Můj precizně namíchaný koktejl antioxidantů pečujících o pleť, smíchaný v krásném 100% přírodním základu, působí spolu s nejnovější generací neminerálních UV filtrů, které chrání, hydratují a vyživují.

Pomocí organické šťávy z aloe vera smíchané s naším charakteristickým, superstabilním skvalanem hydratuju, hydratuju a vyživuju vaši pleť a zároveň vyhlazuju vrásky a minimalizuju vzhled pórů bez zanechání mastné vrstvy.

Kyselina ferulová a organický lykopen kriticky extrahovanýCO2 pomáhají chránit pleť před účinky volných radikálů (molekul vznikajících při znečištění životního prostředí).

Dva typy vysoce účinného, vícemateriálového, lipo-akumulativního hyaluronátu sodného (který je jako lepší verze kyseliny hyaluronové) pronikají hluboko do pleti a zanechávají pleť vypnutou, hydratovanou a krásně orosenou.

Jsem:

 • Luxusně lehký, přesto dostatečně výživný i pro velmi suchou pleť.
 • Širokopásmová ochrana před UV zářením, znečištěním a modrým světlem.
 • Zde, aby chránil a bránil vaši pleť.
 • Hydratační a zvláčňující.
 • Dokážu za vás bojovat proti volným radikálům.
 • Obsahuju 100% přírodní, bezalergenní, nefotoxický parfém s jemnou levandulovou vůní.
 • Vhodný pro citlivou pleť i pleť se sklonem k akné.
 • Skvěle se hodím pod make-up.
 • V souladu se zákonem o havajských útesech.
 • Z 90 % přírodní, plně veganský.
 • K dispozici v balení 50 a 100 ml.
 • Vyrobeno v EU, Itálie.
 • Baleno v pumpičce bez vzduchu (což znamená, že můžete vyprázdnit každou kapku a produkt zůstane čerstvý) a vyrobeno z PCR (recyklovaný plast).

Klíčové složky: lykopen - kyselina ferulová - ubichinon - tokoferol - skvalen - niacinamid - hyaluronát sodný!

Gratia Natura říká: "Pokud - stejně jako mnoho lidí - nemáte rádi minerální filtry (protože jsou husté, ulpívají na pokožce, odbarvují, dostávají se do očí a vlasů atd."), pak je tento krém na obličej s SPF vhodný pro každodenní použití. A za velmi přívětivou cenu, zvláště za tuto kvalitu a tyto složky!"

Šťáva z listů Aloe Barbadensis*, voda, skvalan, bis-ethylhexyloxyfenol methoxyfenyl triazin (BEMT), ethylhexyl triazon (ET), hyaluronát sodný, glycerin, arachidylalkohol, arachidylglukosid, behenylalkohol, xanthanová guma, hydrogenovaný rostlinný olej, cetearyl alkohol, parfum, isododekan, niacinamid, kyselina ferulová, ethylhexylglycerin, tokoferol, helianthus annuus seed oil*, ubichinon, lykopen*, benzylalkohol.

*Organic

BMET: EWG Skóre bezpečnosti

Jedná se o širokospektrální (pokrývá celé spektrum UVB a UVA, 280-400 nm) chemickou látku na ochranu proti slunečnímu záření s vrcholem ochrany přibližně při 310 a 345 nm a na rozdíl od starších UV filtrů je velmi fotostabilní.

V přítomnosti UV záření se téměř nezhoršuje a je také užitečný při stabilizaci jiných méně stabilních látek na ochranu proti slunečnímu záření, jako je známý UVA ochranný prostředek avobenzon.

ET: EWG Skóre bezpečnosti

Ethylhexyl triazon je syntetická složka opalovacího krému, která je známá svou vynikající schopností chránit pokožku před UVB zářením. V současné době je k dispozici v koncentraci až 5 %.

Ethylhexyl triazon poskytuje maximální ochranu při 314 nm v rámci spektra UVB. Proto musí být kombinován s dalšími opalovacími látkami, aby bylo dosaženo optimální širokospektrální ochrany. Pomáhá zvyšovat fotostabilitu ostatních UV filtrů.

Nerozpustnost ethylhexyl triazonu ve vodě jej činí výhodným ve voděodolných formulacích. Na druhou stranu může být obtížné jej použít ve formulacích na bázi vody; chemici však našli způsoby, jak to obejít, a to vývojem jedinečných systémů podávání, včetně metod zapouzdření.

Výzkumníci upozorňují, že vysoká molekulová hmotnost ethylhexyltriazonu (823,07 g mol-1) omezuje jeho průnik. To je dobře, protože chcete, aby složky opalovacího krému zůstaly v nejsvrchnějších vrstvách pokožky, kde mohou nejlépe poskytnout první linii obrany proti škodlivému UV záření.

Omezení průniku UV filtrů tímto způsobem také snižuje riziko vzniku senzitivní reakce.

 • Naneste mě na obličej a krk. Podle potřeby aplikujte opakovaně.
 • Nepoužívejte na poraněnou pokožku.
 • Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Jaké množství přípravku mám použít?

Množství používané ve studiích pro stanovení SPF jsou 2 miligramy opalovacího krému na centimetr pokožky (2 mg/cm²). 2 mg/cm² nezní jako mnoho, ale je to mnohem více, než většina lidí obvykle používá, přestože jsou poučeni, aby jej aplikovali hojně. To odpovídá 1,25 ml na obličej (a 35 ml na tělo dospělého člověka).

 • V případě tohoto krému to znamená, že k dosažení SPF 30 na průměrný obličej potřebujete 2 pumpičky.
 • Pro běžný pracovní den, kdy se příliš neopalujete, může stačit 1 pumpička - i tak získáte SPF kolem 15.
FYI Cosmetics logo

Ahoj. Jsem FYI (For Your Information) Cosmetics. Slibuji vám, že všechny mé výrobky jsou čisté, bezpečné, účinné a cenově dostupné bez kompromisů v kvalitě.

"Ve společnosti FYI Cosmetics kombinujeme vysoce kvalitní rostlinné látky s nejmodernějšími vědeckými poznatky a vytváříme tak skutečně převratnou, ultramoderní péči o pleť. Vytváříme promyšlené, účinné a vysoce účinné produkty z nejmodernějších aktivních látek a terapeutických složek, které pleť nejen zlepšují, ale zcela ji proměňují."

Nejsem žádný kompromis, ale čistá, přirozeně high-tech péče o pleť.

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA