Zklidňující pleťový krém s černuchou setou - vhodný proti akné

799 Kč  s DPH

Zklidňující a hydratační krém s naprosto unikátním, 100% čistým, přírodním složením plným potentních olejů a extraktů. Číst více

NORTH AMERICAN HERB & SPICE
799 bodů do věrnostního systému

799 Kč  s DPH

Zklidňující a hydratační krém s naprosto unikátním, 100% čistým, přírodním složením plným potentních olejů a extraktů. Číst více

NORTH AMERICAN HERB & SPICE
799 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Proč koupit

Omlazující složení krému Oil of Black Seed od značky North American Herb and Spice je směsí nejsilnějších známých antioxidantů, jako je silná infuze čagy (SOD) a raw olej z černých semen.

Jedná se o zcela přírodní zklidňující hydratační krém s jedinečným složením pro podporu zdraví a krásy pokožky. Je ideální pro všechny typy pleti, zejména však tu, kterou trápí různé skvrny a vyrážky jako je akné, pupínky, zarudlá pokožka atp. Můžete ho používat ale i na suché konečky vlasů a nehty.

Má příjemnou konzistenci, dobře se vstřebává a nezanechává na pokožce nepříjemný ulepený pocit.

Klíčové složky

  • OLEJ Z ČERNUCHY SETÉ - díky vysokému obsahu vitamínu E, sterolů, sterolinů a omega 3, 6 a 9 kyselin přináší skvělé účinky na pleť.
  • ČAGA - adaptogenní houba, která patří mezi nejbohatší známý zdroj SOD (superoxid dismutáza). Tento antioxidační enzym přispívá k ochraně tělesných tkání. Je také velmi dobrým zdrojem melaninu, beta glukanů, biologických sterolů, vitamínu D2 a vzácně se vyskytujících stopových prvků, jako je rubidium, cesium a germanium. Čaga pomáhá chránit organismus před poškozením vnějšími vlivy a aktivně tak přispívá ke zpomalení předčasného stárnutí.
  • OLEJ Z DIVOKÉHO OREGANA - P73 olej z vysokohorského oregana je doslova nabitý sluneční energií. Obsahuje flavonoid quercitin a klíčové minerály, jako je vápník a hořčík. Poskytuje ochranu před poškozováním vnějšími vlivy, které způsobují předčasné stárnutí.

Filtrovaná voda, olej z černuchy seté, olej Sachi inchi, propolis, olej z divoce rostoucího oregana oregana P73, divoká, raw Chaga SOD, olej z divoké levandule, olej z bobkového listu, olej z divoké myrty, rozmarýnový olej, kanadský med z divokých květin, mateří kašička, olej z divoké třezalky, lanolin, pyl, růžová voda, čistá esence z kanadského balzámu.

Funguje jako lokální hydratační a omlazující krém. Používejte jej nejlépe denně. Je ideální pro všechny typy pleti. Můžete aplikovat i na nehty a vlasy.

North American Herb & Spice logoNorth American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. 

NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví.

Kdo stojí za značkou  NAHS

Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa.

Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst.

Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA