Pleťový krém proti akné s oregánovým olejem a včelími produkty

969 Kč  s DPH

Unikátní 100% přírodní hydratační krém. Má silné hojivé a zklidňující účinky a hodí se pro pleť, kterou trápí akné, ekzémy nebo mírná až středně těžká dermatitida. Číst více

NORTH AMERICAN HERB & SPICE
969 bodů do věrnostního systému

969 Kč  s DPH

Unikátní 100% přírodní hydratační krém. Má silné hojivé a zklidňující účinky a hodí se pro pleť, kterou trápí akné, ekzémy nebo mírná až středně těžká dermatitida. Číst více

NORTH AMERICAN HERB & SPICE
969 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Proč koupit

Krém Oreganol P73 od značky North American Herb & Spice obsahuje olej z divokého oregana, který patří mezi jedny z nejsilnějších antioxidantů. Dále je obohacen o potentní oleje z divoké levandule a myrty, to vše v unikátním základu z raw medu, mateří kašičky a propolisu.

Tento jedinečný krém je vhodný pro všechny typy pleti. Díky jeho silným hojivým a zklidňujícím účinkům se však speciálně hodí na pleť, kterou trápí akné, ekzémy, mírná až středně těžká dermatitida apod. Můžete ho použít i jako lokální ošetření na štípance od hmyzu, drobné řezné ranky, spáleniny od slunce nebo suchou a popraskanou pokožku.

Upozornění

Při aplikaci se vyhněte očnímu okolí a genitáliím.

Tomuto krému se velmi podobá krém Hempanol, kde kromě stávajících ingrediencí najdete navíc hojivý konopný olej a kopřivový výtažek. Někomu může vyhovovat díky tomu lépe.

Klíčové složky

  • LEVANDULE - extrakt z divoké středomořské vysokohorské levandule v základu z extra panenského olivového oleje. Podporuje normální reakci nadledvinek, nervového systému a mozku. Má uklidňující účinek, pomáhá zmírňovat stres, optimalizovat náladu a zkvalitňovat spánek.
    OLEJ Z DIVOKÉHO OREGANA - P73 olej z vysokohorského oregana je doslova nabitý sluneční energií. Obsahuje flavonoid quercitin a klíčové minerály, jako je vápník a hořčík. Poskytuje ochranu před poškozováním vnějšími vlivy, které způsobují předčasným stárnutím.
  • MATEŘÍ KAŠIČKA - bohatý zdroj živin, jako jsou aminokyseliny, hydroxykyseliny, kolagenu, albuminu, vitamínů z řady B (riboflavin (B2), pyridoxin (B6), kyselina pantothenová (B5) ) a přirozeně se vyskytující steroidy a fosfolipidy.
  • RAW MED - přírodní zdroj hořčíku, draslíku a vitamínů z řady B. Díky jeho raw kvalitě jsou zachovány všechny běžně obsažené enzymy a další živiny. Podporuje normální činnost zažívacího a oběhového systému. NAHS používá pouze certifikovaný med od včel, které nebyly nikdy dokrmovány cukrem. U svých doplňků stravy nedělají žádné kompromisy a poskytují tak tu nejvyšší možnou kvalitu.
  • PROPOLIS - gumovitá pryskyřice, která se nachází na stěnách úlů. Obsahuje vysoký podíl antioxidačních flavonoidů a má skvělé hojivé, regenerační, protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Purifikovaná voda, med z kanadských divokých květů, propolis, mateří kašička, St. John’s wort olej, P73 olej z divokého oregana, olej z divoké levandule, olej z divoké myrty, extra panenský olivový olej.

Při aplikaci se vyhněte očnímu okolí a genitáliím. Jinak aplikujte na postižená místa - mírné pálení je běžné. Po chvilce zmizí.

North American Herb & Spice logoNorth American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. 

NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví.

Kdo stojí za značkou  NAHS

Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa.

Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst.

Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA