Masážní dětský olej pro rozproudění lymfatického systému

819 Kč  s DPH

Masážní olej pro děti z kolekce kid-e-kare, který obsahuje účinnou koncentraci směsi divokých bylin, které jsou vlastnictvím značky NAHS. Číst více

NORTH AMERICAN HERB & SPICE
819 bodů do věrnostního systému

819 Kč  s DPH

Masážní olej pro děti z kolekce kid-e-kare, který obsahuje účinnou koncentraci směsi divokých bylin, které jsou vlastnictvím značky NAHS. Číst více

NORTH AMERICAN HERB & SPICE
819 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Proč koupit

Rubbing Oil se aplikuje něžným masírováním do pokožky dítěte (včetně miminek). Najdete v něm bázový extra panenský olivový olej se směsí za studena lisovaného oleje z divokého oregana, divoké levandule a divoké šalvěje.

 • Je to produkt vhodný pro ty děti, které nesnesou polykání vitamínů jak v kapkách, tak kapslích.
 • Aktivní látky se dostanou do jejich lymfatického systému pomocí láskyplné masáže.
 • NAHS se svými specifickými znalostmi botaniky může chlubit již od 90. let minulého století.
 • kid-E-care Rubbing Oil aka Masážní olej pro děti vyvinula Judy Kay Gray, M.S., expertka na výživu a zakladatelka North American Herb & Spice (NAHS).
 • Ve spolupráci s Dr Cassem Ingramem, nutričním lékařem a známým autorem více jak deseti knih na téma přírodní léčba.

Klíčové složky

Divoké oregano P73

Podrobně popsáno u produktu Oreganol.

Divoká levandule

Oblíbená celebrita mez bylinami a každý už dnes ví, že levandule uklidňuje, dezinfikuje, pomáhá v boji proti infekcím, mykózám atd. atd. NAHS používá ručně sbíranou divokou levanduli z Tureckých hor, kde se přirozeně vyskytuje, což jí dodává extra silné vlastnosti oproti uměle vypěstované bylině stejného jména.

Divoká šalvěj 

V tradiční medicíně historicky velmi oblíbená - Řekové a Římané si jí vysoce cenili pro její mnohé léčivé vlastnosti. Římané si jí dokonce vážili tak moc, že při jejím sběru pořádali posvátné obřady.

Šalvěj obsahuje různé těkavé oleje, flavonoidy (apigenin, diosmetin a luteolin) a fenolové kyseliny, včetně cenné kyseliny rosmarinové. Divoká šalvěj je přirozeným zdrojem vápníku, fosforu a hořčíku.

Lymfatický systém

 • V lidském těle se nacházejí 4 hlavní lymfatická centra, kterými jsou podpažní a tříselné mízní - lymfatické uzliny.
 • Síť lymfatických cév začíná drobnými vlásečnicemi na periferních částech těla, postupně se rozšiřuje a přechází k uzlinám.
 • Lymfatický systém je povrchní a hluboký.
 • Zhruba 80% cév a uzlin na nohách a pažích je v kůži a podkožních tkáních.
 • Bohatá lymfatická síť pokrývá trávicí trakt. Lymfatické cévy ústí do žilního systému.
 • Tok lymfy v mízních cévách a uzlinách je jednosměrný.
 • Průchodu lymfy je dosahováno stahy mízovodů, tlakem svalstva a podkožního vaziva při pohybu.
 • Vhodné i pro nejmenší děti.
 • Věková hranice není výrobcem stanovena.

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo u produktů. 

Extra panenský olivový olej, olej z divokého oregana P73 (destilovaný parou), levandulový olej (destilovaný parou) a olej z divoké šalvěje (destilovaný parou).

 • Podle potřeby potírejte celé tělo, zejména páteř, hrudník, holeně, spodní část chodidel a za ušima.
 • Vmasírujte dobře do pokožky, abyste rozproudili lymfatický systém, který se nachází přímo pod kůží.
 • Vyhýbejte se genitáliím a očnímu okolí.

Vhodné i pro nejmenší děti. Věková hranice pro topikální použití je výrobcem stanovena od narození.

North American Herb & Spice logoNorth American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. 

NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví.

Kdo stojí za značkou  NAHS

Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa.

Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst.

Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA