Chladící masážní olej ve spreji na namožené svaly - PaineeZ

695 Kč  s DPH

Sprej na namožené a bolavé svaly a klouby je založený na vysoce silné formuli plné aromatických esenciálních olejů. Přináší úlevu svalům po sportu i jiné fyzické zátěži. Má chladivé, zklidňující a anestetické účinky. Číst více

NORTH AMERICAN HERB & SPICE
695 bodů do věrnostního systému

695 Kč  s DPH

Sprej na namožené a bolavé svaly a klouby je založený na vysoce silné formuli plné aromatických esenciálních olejů. Přináší úlevu svalům po sportu i jiné fyzické zátěži. Má chladivé, zklidňující a anestetické účinky. Číst více

NORTH AMERICAN HERB & SPICE
695 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Proč koupit

Paineez Sprej na svaly a klouby od North American Herb and Spice vychází z tradiční severoamerické receptury. Jedná se o velice rychle působící komplex devíti různých éterických olejů, které vzájemně působí silně synergicky.

Tyto oleje mají výrazný chladivý a zklidňující účinek na nervová zakončení. Působí doslova jako reset na nervovou aktivitu v míše a díky tomu má jeho účinek opravdu rychlý nástup a velmi dobrý efekt.

Jak funguje

Obsažené éterické oleje, jako je například kafr, eukalypt, turecká levandule a 84% oreganový olej, mají velmi dobrou schopnost pronikat do pokožky a díky tomu ještě více umocňují jeho efekt.

Jsou bohaté na vysoce účinné fenolové sloučeniny, včetně kafru, monoterpenového fenolu karvakrolu, kyseliny rozmarinové, kyseliny karnosové, eukalyptolu a kyseliny kávové. Všechny tyto látky podporují normální reakci kloubů, svalů a vazů.

Esenciální oleje v tomto blahodárném spreji jsou také bohaté na vysoce aromatické terpeny, včetně borealu, pinenu, p-cymenu, linaloolu a limonenu, které opět výborně působí jako podpora zdravé zánětlivé reakce ve všech tkáních, včetně svalů a kloubů, ale také na vazy a šlachy.

Sprej je čistě na přírodní rostlinné bázi. Neobsahuje žádné syntetické látky, škodliviny, ani zbytečné vycpávky, jako je propylenglykol, alkohol, glycerin, apod.

Přírodní kafrový olej, mátový olej, olej z aloe vera, australský eukalyptový olej, rozmarýnový olej, 84% karvakrolový olej z divokého oregana, olej z divoké turecké levandule, citronový olej, pomerančový olej, olej z černých semen.

Klíčové složky

  • Eukalypt - éterický olej z eukalyptu se tradičně používá do různých balzámů, mastí a sprejů na bolavé svaly a klouby. Má výrazné chladivé, analgetické a protizánětlivé účinky.
  • Levandule - extrakt z divoké středomořské vysokohorské levandule v základu z extra panenského olivového oleje. Podporuje normální reakci nadledvinek, nervového systému a mozku. Má uklidňující účinek, pomáhá zmírňovat stres, optimalizovat náladu a zkvalitňovat spánek.
  • Oregano - P73 olej z vysokohorského oregana je doslova nabitý sluneční energií. Působí dezinfekčně a antisepticky. Má antimikrobiální účinek a pomáhá podpořit přirozenou ochrannou funkci organismu před infekčním onemocnění.
  • Použijte lokálně na svaly a klouby tam, kde to nejvíc potřebujete.
  • Pořádně vmasírujte do postiženého místa.
  • Není určený na otevřené rány.

North American Herb & Spice logoNorth American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. 

NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví.

Kdo stojí za značkou  NAHS

Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa.

Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst.

Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA