Bio marulový olej

749 Kč  s DPH

Jsem plný účinných antioxidantů, esenciálních mastných a aminokyselin - pomáhám uzavřít vlhkost, zjemnit pokožku a hloubkově vyživit suché partie. Číst více

FYI COSMETICS
749 bodů do věrnostního systému

749 Kč  s DPH

Jsem plný účinných antioxidantů, esenciálních mastných a aminokyselin - pomáhám uzavřít vlhkost, zjemnit pokožku a hloubkově vyživit suché partie. Číst více

FYI COSMETICS
749 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Proč koupit

Jsem jedním z nejlepších hydratačních přípravků pro zralou, (velmi) suchou pleť. Mám lehkou a hedvábnou texturu, ale jsem zároveň silně hydratační. Protože mám ultra jemnou molekulární strukturu, pronikám hluboko a rychle do vrstvy dermis pokožky.

Někteří lidé mě nazývají svým svatým grálem. Jiní mě nazývají "ochráncem své pleti". Ani v jednom případě mi to nevadí, protože oba typy lidí mají pravdu!

Jsem ideální pro suchou a stárnoucí pleť. Na mastné - kombinované pleti mohu působit těžce, takže pokud mě chcete vyzkoušet, doporučuji jen kapku nebo dvě - doslova!

Pokud máte mastnou pleť nebo pleť se sklonem k akné, doporučil bych vám zvolit jiný olej z mé rodiny, například bio jojobový, 100% skvalenový nebo skvělý univerzální bio šípkový olej extrahovaný CO2.

Jaké jsou mé přednosti?

  • Ultra vyživující, snadno se vstřebávám, nemastím.
  • Plný antioxidantů, fytosterolů a vitamínů jako C a E.
  • Extrémně hydratační díky vysokému obsahu kyseliny olejové.
  • Omlazuji a posiluji pleť.
  • Pomáhám redukovat výskyt jemných vrásek podporou tvorby kolagenu.
  • Za studena lisovaný, panenský, bio olej ze semen maruly (sclerocarya birrea).

Náš tip: Znáte tu sloní značku, která prodává superdrahý marulový olej? Tak tenhle je stejně dobrý, mnohem levnější a navíc je v krásné mironové skleněné lahvičce!

Co je marulový olej?

Marulový olej se získává z plodů stromu Marula, který pochází z jižní Afriky. Říká se, že zkvašené plody stromu marula omamují i africké slony. Olej z maruly se získává z jejích jader a je bohatý na bílkoviny, mastné kyseliny, aminokyseliny a antioxidanty. Je to jeden z těch olejů, které můžete používat po celém těle, nejen na obličej.

Marulový olej (Sclerocarya birrea)*

*Organický, lisovaný za studena, panenský

Olej se získává ze semen stromu marula pocházejícího z jižní Afriky. Je to hluboce vyživující olej bohatý na antioxidanty s hojivými a protizánětlivými účinky. Zlepšuje hydrataci a hladkost pokožky a zároveň posiluje její bariérovou funkci. Díky bohatým mastným kyselinám je také ideálním změkčovacím a ošetřujícím prostředkem v produktech péče o vlasy.

  • Naneste 2 až 3 kapky na obličej nebo na jakékoli místo, které potřebuje hydrataci a výživu.
  • Lze mě také použít pod oči - pro zpevnění, omlazení a minimalizaci jemných vrásek.
  • Pro denní použití, na mě ještě aplikujte Denní Ochranný Hydratačním Krém FYI Cosmetics s SPF30.
  • Klidně mě smíchejte mě s dalšími jednodruhovými oleji, jak uznáte za vhodné!

Tip

Protože jsem olej, lépe se vstřebávám do vlhké pokožky. Pokud tedy pleť jemně zvlhčíte, např. tonikem a poté mě zlehka vklepete do pokožky, budete překvapeni, jak rychle mě pokožka vsákne.

Další možností, jak mě použít, je, že přimícháte pár kapek do hydratačního krému. Díky tomu se krému zvýší jeho hydratační účinek. Takže pokud máte pocit, že váš krém jen tak leží na obličeji a nic nedělá, zkuste přidat mě, marulový olej (nebo jakýkoli jiný!), abyste ho udělali lepším.

FYI Cosmetics logo

Ahoj. Jsem FYI (For Your Information) Cosmetics. Slibuji vám, že všechny mé výrobky jsou čisté, bezpečné, účinné a cenově dostupné bez kompromisů v kvalitě.

"Ve společnosti FYI Cosmetics kombinujeme vysoce kvalitní rostlinné látky s nejmodernějšími vědeckými poznatky a vytváříme tak skutečně převratnou, ultramoderní péči o pleť. Vytváříme promyšlené, účinné a vysoce účinné produkty z nejmodernějších aktivních látek a terapeutických složek, které pleť nejen zlepšují, ale zcela ji proměňují."

Nejsem žádný kompromis, ale čistá, přirozeně high-tech péče o pleť.

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA