Tekutý korektor

Vyberte ...

Vyberte variantu:

Varianta neexistuje
#2 - Světlý neutrální teplý - pro většinu odstínů pokožky
#2 - Světlý neutrální teplý - pro většinu odstínů pokožky
#4 - Středně světlý broskvový - na tmavé kruhy pod očima/ světlejší pokožku s modrým podtónem
#4 - Středně světlý broskvový - na tmavé kruhy pod očima/ světlejší pokožku s modrým podtónem
#6 - Střední meruňkový - na tmavé kruhy po očima / střední pleť s modrým podtónem
#6 - Střední meruňkový - na tmavé kruhy po očima / střední pleť s modrým podtónem
#8 - Středně opálený teplý - zlatavá pokožka
#8 - Středně opálený teplý - zlatavá pokožka
649 Kč  s DPH

Tento 92% přírodní a veganský tekutý korektor vám pomůže zakrýt modrá místa na pokožce, jako jsou žilky, tmavé kruhy a modřiny.

Dárek zdarma (neplatí pro vzorky): do poznámky v objednávce vepište jakou barvu tužky na oči si přejete vyzkoušet - máte na výběr mezi černou, hnědou a třpytivou zelenou. Číst více

HIRO COSMETICS
649 bodů do věrnostního systému

649 Kč  s DPH

Tento 92% přírodní a veganský tekutý korektor vám pomůže zakrýt modrá místa na pokožce, jako jsou žilky, tmavé kruhy a modřiny.

Dárek zdarma (neplatí pro vzorky): do poznámky v objednávce vepište jakou barvu tužky na oči si přejete vyzkoušet - máte na výběr mezi černou, hnědou a třpytivou zelenou. Číst více

HIRO COSMETICS
649 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Proč koupit

Hojí, hydratuje a kryje, aniž by se na pleti vytvořil mastný nános nebo ucpané póry.

S revolučním korektorem HIRO na bázi jojoby si bez námahy vytvoříte krásný, přirozený a zářivý vzhled. Toto čisté a veganské složení je bohaté na vitamin E, hydratuje a zpevňuje jemnou oblast pod očima a zmenšuje vzhled jemných vrásek.

Jeho lehké, nekomedogenní složení se středním krytím hladce splývá s pletí a zároveň zakrývá nedokonalosti a barevné změny. 

K dispozici v 6 různých odstínech: pro naše končiny jsme zařadili pouze odstíny od #2 do  #8. Pokud ale máte požadavek na zbývající dva odstíny, stačí  nám napsat a objednáme.

    #4. 2 - Světlý neutrální teplý
    #č. 4 - středně světlý broskvový (skvělý pro tmavší/modřejší tóny pleti pod očima)
    #č. 6 - Středně meruňkový (skvělý pro tmavé oční okolí/modré středně tmavé tóny pleti)
    #č. 8 - středně opálená teplá (zlatá)
    #10 - Tmavě teplá
    #12 - Tmavě neutrální

Poznámka HIRO: Toto je přípravek v kolekci HIRO, který není 100% přírodní. Výrobce se rozhodl vyzkoušet použít syntetické složky (vosky), protože nabízejí stabilitu a jednotnost a výsledkem je krásné složení.

My vám zde přiblížíme složku, o kterou se jedná: Dipentaerythritylhexahydroxystearát/ Hexastearát/ Hexarosinát

 • Pokud máte jakékoli obavy nebo dotazy, neváhejte napsat výrobci na https://hiro-cosmetics.com/contact
 • Pokud chcete 100% přírodní a navíc bio alternativu, pak můžete zvolit od Hiro jejich kompaktní korektory, které mají krémovou balzámovou texturu, nevysušují a také skvěle opravují nedokonalosti na pleti. Existují také krémové korektory Odylique, které jsou certifikované jako bio a můžete je samozřejmě kombinovat.
 • V konečném výprodeji najdete i korektory Nui Cosmetics za směšně nízké ceny.

Co je Dipentaerythritylhexahydroxystearát/ Hexastearát/ Hexarosinát

Dipentaerythritylhexahydroxystearát/ hexastearát/ hexarosinát je multifunkční kosmetická složka běžně používaná v pečujících přípravcích pro pokožku. Jedná se o komplexní ester odvozený od dipentaerythritolu a směsi kyseliny hydroxystearové, stearové a kalafunové. Tato sloučenina slouží v kosmetických přípravcích k několika účelům:

1. Emollient: Pomáhá zjemňovat a vyhlazovat pokožku tím, že vytváří ochrannou vrstvu, snižuje ztrátu vlhkosti a poskytuje hedvábný pocit.

2. Zhušťující látka: Zvyšuje viskozitu kosmetických přípravků, čímž pomáhá dosáhnout požadované konzistence a stability krémů, pleťových vod a dalších výrobků.

3. Stabilizátor: Zvyšuje stabilitu emulzí, zabraňuje oddělování olejové a vodní fáze a zajišťuje homogenní výrobek.

4. Vytváří ochrannou bariéru: Může vytvářet film na pokožce nebo vlasech, který poskytuje bariéru proti škodlivým vlivům prostředí a pomáhá udržovat vlhkost.

Díky těmto vlastnostem se dipentaerythritylhexahydroxystearát/ hexastearát/ hexarosinát běžně vyskytuje v řadě výrobků, jako jsou hydratační krémy, opalovací krémy, balzámy na rty a make-up. Jeho schopnost poskytovat mnohostranné výhody z něj činí všestrannou a cennou složku v kosmetickém průmyslu.

Dipentaerythritylhexahydroxystearát/ hexastearát/ hexarosinát je obecně považován za bezpečný pro použití v kosmetických přípravcích a přípravcích pro osobní hygienu. Bezpečnost této složky, stejně jako mnoha dalších složek používaných v kosmetice, posuzují regulační orgány a průmyslové bezpečnostní komise.

Má nízký potenciál podráždění: Tato složka je obecně spojována s nízkým rizikem podráždění kůže a senzibilizace. Stejně jako u jiných kosmetických složek však na ni mohou být někteří jedinci citliví nebo alergičtí. Potenciální reakce vám pomůže odhalit náplasťový test nebo konzultace s dermatologem.

Je netoxický: Na základě dostupných údajů není dipentaerythritylhexahydroxystearát/hexastearát/hexarosinát považován za toxický. Při použití v typických kosmetických koncentracích nevykazuje významnou akutní ani chronickou toxicitu.

Dipentaerythritylhexahydroxystearát/ hexastearát/ hexarosinát je povolen k použití v EU za předpokladu, že projde nezbytným hodnocením bezpečnosti a bude používán ve vhodných koncentracích, což pochopitelně evropská značka z Německa splňuje.

Pro získání co nejkonkrétnějších a nejpodrobnějších informací by další ujištění o jeho souladu a bezpečnosti poskytlo nahlédnutí do databáze CosIng a příslušných bezpečnostních zpráv. Tyto vám může, ale nemusí poskytnout výrobce a proto doporučujeme je kontaktovat přímo, viz výše.

 • Olej ze semen jojoby
 • Slunečnicový olej
 • Kaprylové/Kaprinové triglyceridy
 • Dipentaerythritol hexahydroxystearát/hexastearát/hexarozinát
 • Glykolester kyseliny C18-36
 • Hydrogenovaný ricinový olej
 • Bambucké máslo
 • Tokoferol

Může obsahovat [+/-]

 • Slídu
 • Oxid titaničitý CI 77891
 • CI 77492
 • CI 77499

92 % přírodní, vhodný i pro vegany a cruelty free.

Tekutý korektor můžete použít mnoha různými způsoby

Tmavé kruhy pod očima

Pomocí konečků prstů, štětce na korektor nebo blending houbičky naneste korektor od vnitřních koutků k vnějším, v blízkosti linie řas a/nebo všude tam, kde vidíte nějakou nedokonalost. Jemným vklepáváním prsty/ štětcem/ houbičkou rozetřete.

Modrá místa, jako jsou žilky a modřiny

Použijte konečky prstů nebo kosmetický štětec a naneste tam, kde je to potřeba (modré oblasti), abyste vyrovnali tón pleti.

Podkladová báze pod oční stíny

Před nanesením očních stínů naneste trochu korektoru štětcem na oční víčko nebo vklepejte prsty přímo na víčko.

DIY krémové (a matné) oční stíny

Proměňte oční stíny a barvy na rty od značky HIRO v nádherné krémové oční stíny tak, že nanesete trochu korektoru na dlaň a smíchejte ho s konkrétním produktem. Upozornění: barva a finiš původního produktu se může jevit jako tmavší a matnější než předtím.

HIRO Cosmetics LogoHIRO Cosmetics byla v Německu PRVNÍ a ORIGINÁLNÍ značkou zcela netoxické dekorativní kosmetiky s kompletní řadou produktů, které používají a milují vizážistky z celého světa. Tato skvělá, a především poctivá indie značka kosmetiky, nabízí vysoce výkonný make-up ve stylových barvách a moderním designu - to vše za velmi férové ​​ceny. Výrobce je rodinná firma, která si zakládá na kvalitě, transparentnosti a poctivém jednání, což se v dnešní době velmi cení. Ve složení používá hedvábné textury a šetrné přísady, které zvýrazňují přirozenou krásu a udržují pokožku zdravou a nezatíženou. Výsledkem je nádherný přirozený look, který nepůsobí uměle ani těžce.

Slovo “HIRO“ je japonským výrazem pro 寛 (hiro) “tolerantní, velkorysý” nebo 浩 (hiro) “prosperující”. HIRO Cosmetics reprezentuje vysoce kvalitní, stylový a výživný make-up, který respektuje vaše zdraví, naši planetu a životní prostředí.

Dekorativní kosmetika HIRO je 100% přírodní, veganská, netestovaná na zvířatech, bezlepková a obsahuje vysoké procento certifikovaných BIO složek. Přírodní suroviny jsou nejvyšší kvality, byly pečlivě testovány a vybrány pro jejich ůčinek a kompatibilitu s kůží, a jsou obohaceny o výživné složky. Rovněž neobsahují umělá barviva, syntetické vůně, parabeny, ftaláty, nanočástice a těžké kovy.

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA