NUI COSMETICS

NUI Cosmetics je nezávislá berlínská značka, která se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitního BIO a přírodního make-upu ve stylových barvách s moderním designem za rozumnou cenu. NUI Cosmetics využívá příjemné textury a BIO přísady, které udržují pokožku zdravou a zároveň posilují její přirozenou krásu.

NUI znamená "velkolepý" v Maori jazyce - a velkolepě by se měla cítit každá žena, co nosí NUI make-up. NUI Cosmetics znamená vysoce kvalitní, stylový a vyživující make-up, který respektuje vaše zdraví, naši planetu a celé životní prostředí - je Vegan, 100% Natural a obsahuje více jak 80% BIO složek.

NUI Cosmetics make-up jsem zařadila do prodeje, protože se mi nesmírně líbí jeho vzhled na pleti - barevně mi připomíná profesionální značku Charlotte Tilbury, kterou mám velmi ráda, ale je bohužel plná chemických složek. NUI se snaží o přírodní BIO make-up, který dodá pleti právě ten profesionální 'model look', na který jsme zvyklí od konvenční kosmetiky, ale bez obsažené chemie a alergenů. Osobně si myslím, že se jim to daří. Podívejte se na jejich look book a Instagram a jestli souhlasíte, vyzkoušejte jejich produkty na sobě.

Žádná položka