DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
NUI COSMETICS

NUI Cosmetics je nezávislá berlínská značka, která se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitního BIO a přírodního make-upu ve stylových barvách s moderním designem za rozumnou cenu. NUI Cosmetics využívá příjemné textury a BIO přísady, které udržují pokožku zdravou a zároveň posilují její přirozenou krásu.

NUI znamená "velkolepý" v Maori jazyce - a velkolepě by se měla cítit každá žena, co nosí NUI make-up. NUI Cosmetics znamená vysoce kvalitní, stylový a vyživující make-up, který respektuje vaše zdraví, naši planetu a celé životní prostředí - je Vegan, 100% Natural a obsahuje více jak 80% BIO složek.

NUI Cosmetics make-up jsem zařadila do prodeje, protože se mi nesmírně líbí jeho vzhled na pleti - barevně mi připomíná profesionální značku Charlotte Tilbury, kterou mám velmi ráda, ale je bohužel plná chemických složek. NUI se snaží o přírodní BIO make-up, který dodá pleti právě ten profesionální 'model look', na který jsme zvyklí od konvenční kosmetiky, ale bez obsažené chemie a alergenů. Osobně si myslím, že se jim to daří. Podívejte se na jejich look book a Instagram a jestli souhlasíte, vyzkoušejte jejich produkty na sobě.

ZAKLADATELKA NUI COSMETICS

The Founder SwantjeNUI Cosmetics byla založena bývalou produktovou brand manažerkou Swantje van Uehm. Přestože Swantje pracovala mnoho let v kosmetickém průmyslu, chyběla jí jedna věc: klasická, jasně červená rtěnka bez syntetických přísad, která je navíc i veganská. To byl začátek NUI Cosmetics, založený na přesvědčení, že žádné zvíře nemusí ztratit svůj život pro sexy červenou rtěnku. 

KYTICKYNUI Cosmetics je 100% přírodní, veganská, netestovaná  na zvířatech, bezlepková a obsahuje nejméně 70% BIO surovin. Veškeré obsažené přírodní suroviny jsou nejvyšší kvality a byly pečlivě testovány a vybrány s ohledem na jejich kompatibilitu s kůží a výkonnost. Jsou obohaceny o výživné a pečující složky. Kosmetika absolutně neobsahuje umělá barviva, syntetické vonné látky, parabeny, ftaláty, nanočástice a těžké kovy.

NUI COSMETICS LOOKS

NUI COSMETICS - NUDE LOOK

NUDE LOOK

BÁZE: tekutý make-up Intense Taiao, transparentní pudr Parakore
OBOČÍ A ŘASY: řasenka Parauri, gel na obočí Reo
TVÁŘ: krémové multilíčidlo Mawhero
RTY: rtěnka Pania

NUI COSMETICS - BLUSH LOOK

BLUSH LOOK

BÁZE: tekutý make-up Taiao, transparentní pudr Parakore
OBOČÍ A ŘASY: řasenka Pango, gel na obočí Reo
TVÁŘ: kompaktní tvářenka Waimarie
RTY: krémové multilíčidlo Pititi

NUI COSMETICS - TEMPORA LOOK

TEMPORA LOOK

BÁZE: tekutý make-up Taiao, transparentní pudr Parakore
OBOČÍ A ŘASY: řasenka Pango, gel na obočí Reo
TVÁŘ: krémové multilíčidlo Tiakarete
ROZJASŇOVAČ + OČNÍ STÍNY: Illusion krémový rozjasňovač Puawai
RTY: rtěnka Tempora

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
Mokrá IV 6227
76001 Zlín
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019
system UPgates, Mapa stránek