Okysličený nadlak s vysokým leskem - SHINE & BREATHE

519 Kč  s DPH

Tento průhledný lak slouží jako vrchní lak. Sjednocuje povrch nehtu a zajišťuje, aby barevný lak následně lépe přilnul. Jako vrchní vrstva barevný lak zpevňuje a chrání před poškozením. Číst více

NAILBERRY
519 bodů do věrnostního systému

519 Kč  s DPH

Tento průhledný lak slouží jako vrchní lak. Sjednocuje povrch nehtu a zajišťuje, aby barevný lak následně lépe přilnul. Jako vrchní vrstva barevný lak zpevňuje a chrání před poškozením. Číst více

NAILBERRY
519 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Proč se nám líbí

Zvyšte lesk, třpyt a trvanlivost svého oblíbeného laku pomocí revolučního vrchního laku Nailberry. Tato veganská směs využívá nejnovější technologii okysličování, která umožňuje nehtům dýchat a zároveň jim dodává výjimečný lesk.

Navíc jsou přidány UV filtry, které pomáhají chránit před vyblednutím a změnou barvy. Vybarvěte si nehty zdravým způsobem!

  • Lak můžete použít i samostatně pro krásně upravené, posílené a lesklé nehty.
  • Lak má zúžený štěteček, který zajišťuje přesnou a rovnoměrnou aplikaci.
  • Laky Nailberry patří mezi nejvíce oceňované netoxické laky pro profesionální manikúru.
  • Jsou prodyšné, takže umožňují nehtům pod lakem dýchat a zbytečně je nevysušují.

Extra info

Nailberry L’Oxygéné laky na nehty jsou kompromisem pro ty, kteří nechtějí být bez elegantní manikúry a zároveň si nechtějí na nehty nanášet chemický koktejl, který běžné laky obsahují.

Laky Nailberry jsou 12 free, neobsahují tedy nejčastěji používané toxické látky, jako jsou ftaláty včetně DBP, toluenu, formaldehydu, formaldehydové pryskyřice, kafru, xylenu, ethyltosylamidu, trifenylfosfátu, alkoholu, parabenů, živočišných derivátů a lepku.

Tyto laky jsou vhodné i pro těhotné ženy a většinu alergiků. Mají veganské a halal složení a jsou samozřejmě netestované na zvířatech.

  • L'Oxygéné je luxusní řada laků na nehty, která Nailberry vynesla mnoho prestižních ocenění a mezinárodní uznání.
  • L'Oxygéné využívá patentovanou technologii k zajištění zdravější manikúry bez kompromisů co se týče barevnosti, lesku nebo trvanlivosti - na což jsou obzvláště pyšní.
  • Pro výrobu prodyšných, okysličených a vodou propustných laků používají vlastní patentovanou technologii.

NAILBERRY CERTIFIKACE

Butylacetát butylnatý, ethylacetát, butyrát acetátu celulózy, isopropylalkohol, acetyltributylcitrát, trimethylsiloxysilikát, akrylátový kopolymer, kopolymer kyseliny adipové/neopentylglykolu/trimelitického anhydridu, n-butylalkohol, isobutyrát acetátu sacharózy, dimetikon, etokrylen, fialová 2 (ci 60725).

Lak na nehty přetřete jednou tenkou vrstvou a nechte zcela zaschnout.

Pro dosažení nejlepších výsledků a dokonale prodyšné, přirozeně krásné manikúry doporučujeme nejprve nanést podkladový lak z naší nabídky.

 

BALÍKOVNA - NA POBOČKU

1-2 PRACOVNÍ DNY

79 KČ

do 15 kg

ZDARMA

nad 4000 Kč

Ostatní možnosti dopravy se vám zobrazí v košíku dle hodnoty a váhy vaší objednávky.

Kromě Balíkovny nabízíme také doručení do ruky a na poštu nebo Zásilkovnu na výdejní místo, Z-point či doručení kurýrem přes Zásilkovnu. Na tyto kurýrní služby se poštovné zdarma již nevztahuje.

NAILBERRY je britská značka, kterou založila v roce 2012 Sonia Hully. Na jejím počátku bylo nehtové studio. Sonia si u svých klientů všimla, že trpí na suché a poškozené nehty, ať už kvůli životnímu stylu, znečištění nebo ze semipermanentní gelové manikúry. Začala proto vyvíjet vlastní řadu laků, které by tyto problémy nezpůsobovaly. Výsledkem byla řada L'Oxygéné, která využívá nejnovější patentovanou technologii pro zdravější manikúru. Tato řada začala brzy vyhrávat různá ocenění v rámci profesionální netoxické manikúry. Od té doby se NAILBERRY rozšířila nejen o nové odstíny laků, ale také o další přípravky pro intenzivní péči o poškozené nehty (nail treatments).

NAILBERRY klade velký důraz na zdraví a respekt k životnímu prostředí a přírodě. Jejich laky L'Oxygéné jsou 12 free, vegan, netestované na zvířatech a halal. Více info o značce Nailberry najdete zde.

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA