Luxusní přírodní řasenka na bázi kmenových buněk

669 Kč  s DPH

Kultovní řasenka a růstové sérum v jednom je zpět a v mnohem krásnějším kabátku! Ultra černá řasenka pro citlivé oči.

Přírodní řasenka , která vyživuje, chrání, ošetřuje a posiluje vaše řasy a zároveň drží i v dešti, při plavání a sportu - prostě se nerozmazává!!! Funguje zároveň jako přípravek na růst řas, kdy výsledkem jsou zdravé, dlouhé a husté řasy. Číst více

LOVINAH SKINCARE
669 bodů do věrnostního systému

669 Kč  s DPH

Kultovní řasenka a růstové sérum v jednom je zpět a v mnohem krásnějším kabátku! Ultra černá řasenka pro citlivé oči.

Přírodní řasenka , která vyživuje, chrání, ošetřuje a posiluje vaše řasy a zároveň drží i v dešti, při plavání a sportu - prostě se nerozmazává!!! Funguje zároveň jako přípravek na růst řas, kdy výsledkem jsou zdravé, dlouhé a husté řasy. Číst více

LOVINAH SKINCARE
669 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Proč tuto řasenku zbožňujeme

Tři přejetí řasenkou Lovinah Eye of the Desert výrazně prodlouží vaše řasy: její intenzivně černé, ultrapigmentované složení, které je opravdu odolné proti žmolkování, vytvoří viditelnou délku a hustotu i u těch nejkratších řas.

Složení řasenky Lovinah s rostlinnými kmenovými buňkami obsahuje úžasné růstové faktory, které pomáhají usnadnit zdravý růst řas po dobu používání: studie prokázaly, že kmenové buňky pomáhají podpořit regeneraci vlasů, protože u základny každého vlasového folikulu se nachází kmenová buňka.

Tato řasenka má odborné složení, které usnadňuje každé nanášení a odličování, a její dlouhotrvající složení, které se nerozmazává a nepotí, vydrží až 20 hodin a odolává horkému a vlhkému podnebí.

Klíčové složky

  • Kopřiva - bohatá na antioxidanty, stopové prvky, vitamíny A a C ; posiluje řasy.
  • Chřest - pomáhá podpořit regeneraci vlasů, protože v základu každého vlasového folikulu se nachází kmenová buňka vlasového folikulu.
  • Kandelilový vosk - přírodní vosk, který dodá řasám hustotu a plnost.
  • Probiotika - ochrana a biostimulace přirozené obranyschopnosti pokožky.

Aqua, euphorbia cerifera (candelilla) wax, cetyl alcohol, glyceryl stearate, magnesium stearate, leuconostoc/radish root ferment filterate, lactobacillus ferment, sodium levulinate, sodium anisate, myristoyl pentapeptide-17, ¬extrakt ze stonku asparagus officinalis, myristoylhexapeptid-16, extrakt z kopřivy dvoudomé (urtica dioica), biotin, d-panthenol, hydroxyethylcelulóza, hyaluronát sodný, hydrolyzovaný protein lupiny, oxidy železa (ci 77499).

* Přírodní složky esenciálních olejů

Naneste řasenku Lovinah na čisté oči, začněte u spodní linie řas a vytáhněte hůlku nahoru až ke konci řas. Pro dramatičtější vzhled naneste více než jednu vrstvu.

Lovinah LogoLovinah brand je skutečnou oslavou posvátné krásy a léčivých bylinných tradic Afriky. Naše nadpřirozená péče o pleť je inspirována starodávnými africkými tajemstvími krásy a staletými tradičními africkými botanickými složkami používanými k léčbě kožních problémů. Tato inspirace je dále využita pro formulaci pečujících a především korektivních přípravků pro pleť, která je již postavena na vědecké síle moderních technologií. Nic není testováno na zvířatech.

Lovinah nabízí řadu luxusních, vysoce výkonných a multifunkčních produktů čistě přírodního původu, které jsou navrženy tak, aby na buněčné úrovni opravily vážné kožní problémy jako jsou hormonální a cystické akné, předčasné stárnutí, hyperpigmentace nebo dehydratace a viditelně tak zlepšily stav pokožky.

Jedná se o profesionální kosmetiku, která se v USA používá v luxusních kosmetických salónech, jež namísto syntetických a alergenních složek typu  PEGy, karbomery, ftaláty, polymery, silikony, sulfáty (SLS), parabeny, vedlejší ropné produkty (propylene glycol), barvy FD&C/ D&C, Triethanolamine (TEA)/ Diethanolamine (DEA), umělé vůně, dimethicone, phenoxyethanol apod., používá přírodní konzervanty, vzácné exotické oleje, bylinné extrakty - důraz je kladen, aby pocházely z afrického kontinentu. Toto vše je formulováno s bioaktivními kosmetickými látkami, které jsou testovány pouze na lidské kůži pro svou účinnost. Řeč je o enzymatických peptidech, lipidech, mořských řasách, přírodním retinolu (bakuchiol), minerálech (koloidní zlato), vitamínech (A, C, E a jiné), kyselinách (AHA, BHA) apod. 

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA