5 Step Skin Strategy testovací balíček pro muže

604 Kč  s DPH
Původní cena 755 Kč

Díky testovací sadě vzorků si můžete jednotlivé produkty ozkoušet a snadněji se rozmyslet, jestli si pořídíte produkty v plné velikosti. Sadu můžete použít také jako cestovní. Číst více

JANE SCRIVNER
604 bodů do věrnostního systému

604 Kč  s DPH
Původní cena 755 Kč

Díky testovací sadě vzorků si můžete jednotlivé produkty ozkoušet a snadněji se rozmyslet, jestli si pořídíte produkty v plné velikosti. Sadu můžete použít také jako cestovní. Číst více

JANE SCRIVNER
604 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Kompletní SCRIVNER pro muže v mini formátu k vyzkoušení. 

SKIN CLEAN Vyživující obohacující čisticí balzám. Před, během nebo po holení

KROK č. 1 ve vaší 5-KROKOVÉ STRATEGII OCHRANY PLETI - 5 ml s více než 85 % organického jojobového oleje, který vyrovnává pleť, s voskem z rýžových otrub a tokoferolem (vitaminem E) SKIN CLEAN je kvintesenciální čisticí balzám pro muže, používejte před, během nebo po holení. Vyrovnává kožní maz, uvolňuje póry a vyživuje pleť. Zjemňuje povrch, díky čemuž je holení hladší a bližší.   

SKIN RESURFACE Denní obnovující peeling s AHA/BHA kyselinami

KROK č. 2 ve vaší 5-KROKOVÉ STRATEGII OCHRANY PLETI - 2 ml Kombinace přírodních AHA & BHA kyselin SKIN RESURFACE je vytvořena tak, aby dosáhla víceúrovňového peelingu pro každodenní použití a zároveň regulovala a udržovala náš kyselý plášť. Používá kyseliny jablečnou, glykolovou, mléčnou, salicylovou a citronovou v jedinečné směsi "stupňovitého pronikání", která působí na všech úrovních exfoliace a stimulace pleti, pod povrchem i na povrchu, aby ji exfoliovala, zjemnila a vyhladila. SKIN RESURFACE působí do hloubky a čistí pleť, stimuluje obnovu buněk a syntézu kolagenu anCalm Nourish Enrich Face Oild elastinu.  

SKIN HYDRATE Vyhlazující hyaluronový hydratační gel

KROK č. 3 ve vaší 5-KROKOVÉ STRATEGII OCHRANY PLETI - 2ml SKIN HYDRATE je bio fermentovaný hyaluronový gel s extraktem z pupalky dvouleté (Spilanthes Acmella), aloe vera a vrby bílé (Salix Alba - kyselina salicylová) Tento gel dodává dokonalou vrstvu hydratace, která doplňuje a podporuje bariérovou funkci. Luxusně hladký gel na dotek, který se snadno roztírá. Lze jej lehce vmasírovat a poté zaschne a zanechá zpevňující hydratační vrstvu, která vtahuje vlhkost do pokožky a zároveň chladí po holení, zpevňuje, vyhlazuje a zjemňuje jemné vrásky. 

SKIN DEFENCE Zklidňující vyživující obohacující olej na obličej

KROK č. 4 ve vaší 5-KROKOVÉ STRATEGII OCHRANY PLETI - 2ml SKIN DEFENCE s organickým, pleť vyrovnávajícím organickým jojobovým olejem, organickým ovesným olejem a organickým olejem z tygřích ořechů vyživuje, obohacuje, zklidňuje a chladí pleť a doplňuje přirozenou ochrannou bariéru pleti. V kombinaci s esenciálními oleji z KURKUMY, LIME, KARKULE, Hvězdného anýzu, LABDANUM BLUE CHAMMOMILE SANDALWOOD, OPOPONAXU A MANDARINU působí tento obličejový olej jako hydratační pánský vonný olej. Lze jej použít i jako olej na vousy a knír.  

SKIN PROTECT Hydratační krém s ovsem a arganovým olejem

KROK č. 5 ve vaší 5-KROKOVÉ STRATEGII OCHRANY PLETI - 5ml SKIN PROTECT využívá jedinečnou kombinaci organických olejů z ovesných a arganových jader, koloidních ovesných vloček bohatých na beta glukany, antioxidační kyseliny betulinové z bílé březové kůry a vitaminu E pro dokonalou ochranu pokožky. SKIN PROTECT v sobě uzamyká živiny obsažené v péči o pleť 5 Step a zároveň vytváří jemný film, který chrání před ztrátou vlhkosti a podrážděním okolním prostředím. Jedinečná funkce díky složení organických a přírodních fyto-složek pro plnou ochranu a údržbu pleti. V kombinaci s esenciálními oleji z kurkumy, limetky, mrkve, badyánu, labdanum, modrého heřmánku, santalového dřeva, opoponaxu a mandarinky působí tento krém také jako hydratační pánská vůně. 

Podrobnosti o konkrétním složení najdete na jednotlivých stránkách produktů.

Značku založila její stejnojmenná zakladatelka Jane Scrivner, která má více jak 30 let praxi v péči o pleť a kosmetických terapiích. Ze své dlouholeté praxe zjistila, že nejdůležitější pro zdravou a krásnou pleť je ochrana kožní bariéry, doplňování hydratace a zachování správného pH. Vytvořila proto značku, která každoročně vyhrává prestižní Green Beauty soutěže, a je celosvětově více a více oblíbená. Suroviny, ze kterých produkty vyrábí, vybírá Jane velice pečlivě a je známá jejich výjimečnou kvalitou v jejich absolutně nejlepší verzi - v bio kvalitě, raw, za studena lisované či z první sklizně, zkrátka tak, aby vaše pokožka dostala vždy to nejlepší.

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA