LOVINAH SKINCARE

Zľava

LOVINAH DRAGON'S BLOOD SERUM - Rozjasňujúce Pleťové Sérum s dračou krvou a peptidy proti hyperpigmentácii


(1)

Inovativní pleťové sérum na bázi dračí krve je takový malý zázrak pro všechny možné kožní problémy, ale hlavně rozjasňuje pleť a má vysoké antioxidační a proti-stárnoucí vlastnosti. Toto sérum obsahuje koloidní zlato, prebiotika, probiotika, peptidy a samozřejmě mocné antioxidanty. Zaměřuje se na lepší hydrataci pokožky, vytvoření ochranné bariéry proti poškození pleti z důvodu špatného životního prostředí, vyhlazení nerovností v textuře pleti, zesvětlení tmavých skvrn (bez použití toxického hydrochinonu) a snížení tvorby přebytečného kožního mazu. Výsledkem bude jasná, hladká a vypjatá pokožka bez pigmentace, akné a boulí. viac >>

€ 122 s DPH

Objem
5ml 30ml

ks

VÝHODY VE ZKRATCE

  • Sérum na vodní bázi s obsahem tzv. dračí krve pro jasnější, hladší a zářivější pokožku.
  • Vyhlazuje nerovnou pleť, zesvětluje tmavé skvrny, snižuje tvorbu kožního mazu.
  • Obsahuje mocná prebiotika, protbiotika a peptidy pro zdravý mikrobiom kůže.
  • Toto sérum je specificky vyvinuté pro pokožku trpící na hyperpigmentaci a tmavé skvrny. 
  • Neobsahuje parabeny, chemické vůně není testována na zvířatech.

POPIS

Multifunkční sérum postavené na bohatství pravěkých receptur pro krásu žen v kombinaci s nejmodernější technologií pro podporu tvorby kolagenu, stimulaci obnovy kožních buněk a pro ochranu kůže proti poškození z důvodu enviromentálních nečistot. Joy použila probiotika, prebiotika a peptidy pro udržení zdravého mikrobiomu pokožky. Tyto účinné složky společně zvyšují přirozenou obranu pokožky, která zůstává intenzivně hydratovaná, méně zarudlá a výsledkem je prostě zdravější pleť. Sérum z dračí krve vyčistí pleť a předejde akné, a je vaší hlavní zbraní proti nedokonalostem pleti. Jeho lehké, ale výkonné složení obsahuje fermentovaný filtrát bifida, 30% čisté mízy z dračí krve, která napomáhá udržet ošklivé akné pryč. Plné silných a výživných antioxidantů, rozjasňující sérum z dračí krve, je novým nejlepším přítelem vaší pleti!

Pokud je vaše kůže náchylná k akné, je možné, že jste se vyhýbali séru v minulosti, protože jste se báli, že po něm bude vaše kůže ještě mastnější. Pravdou ale je, že lehké, ale mocné složení by mohlo být právě tím řešením problémů vaší pleti. Séra jsou velmi bohatá na živiny, silnější a schopna proniknout hluboko do vaší kůže. Zjasňující sérum z dračí krve je navrženo tak, aby bojovalo s akné a se skvrnami, tmavými pupínky, hyperpigmentací, nerovnoměrným tónem pleti a také tak, aby až že dostane hluboko do vaší pokožky, ošetřilo tyto ošklivé bouličky ještě předtím, než se dostanou na povrch. Silná směs fermentovaného filtrátu Bifida a čistého Croton Lechleri (míza z dračí krve) ve spojení s fermentovaným čajem rooibos, peptidy, vitamíny, aminokyselinami a přírodními antioxidanty, řeší skvrny, nerovnoměrný tón pleti a jakékoli další podráždění nebo zarudnutí a udržuje Vaši pleť pod kontrolou.

Toto sérum na detoxikaci pórů se hladce roztírá po kůži a pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a povzbuzuje a rozjasňuje pokožku. Zjasňující sérum z dračí krve redukuje pravděpodobnost výskytu dalšího akné aktivním bojem proti bakteriím a napomáhá tak vaší pleti ukázat svou přirozenou oslňující záři! Toto sérum působí jemně, ale zároveň silně a zázračně čistí pokožku hluboko uvnitř a je vhodné pro všechny typy pleti. Naneste tenkou vrstvu na čistou pleť na všechny oblasti s akné a skvrnami a sledujte tento rychle působící produkt vstřebávat se do vaší kůže a odhalovat vaši zářící pleť.

AKTIVNÍ SLOŽKY A JEJICH VLASTNOSTI

Tento všemocný koktejl bakteriálního lyzátu získaný fermentací probiotické baktérie Bifidobacterium longum a čisté pryskyřice ze stromu Croton lechleri společně s fermetovaným čajem rooibos, peptidy, vitamíny, amino kyselinami a přírodními antioxidanty adresuje pupínky, boule a zarudnutí pokožky, a zachovává vaši pleť v pořádku.

Dračí krev - jedná se o pryskyřici z kůry stromu Croton Lechleri, který roste ve vyskokých nadmořských výškách v Andách (jižní Amerika). Za svůj název Dračí krev neboli Sangre de drago vděčí barvě hladké kůry, červeno-šedá s bílými skvrnami, po jejímž naříznutí vytéká pryskyřice tmavě červené barvy. Tato pryskyřice se od nepaměti využívala jako přírodní léčivo mezi původními obyvateli Amazonie. Z mnoha různých látek, které dračí krev obsahuje, je důležitý taspin – alkaloid s hojivými, hydratujícími, protizánětlivými a antibakteriálními účinky, které mají pozitivní vliv na regeneraci poškozené pokožky ať už důvodu poranění nebo akné. Pomáhá také při popáleninách, bércových vředech a jiných zánětlivých onemocněních. Po aplikaci na kůži, pryskyřice rychle zasychá a formuje jedinečnou bariéru, která pokožce sedne jako ulitá. V lidovém léčitelství se pryskyřice používá přímo na otevřenou ránu, aby zastavila krvácení a zabránila infekci. Tato ochranná bariéra pomáhá pokožku obnovit a zabraňuje dalšímu poškození právě díky svým antibakteriálním, antivirovým a antioxidačním vlastnostem - dračí krev je přímo napěchovaná antioxidanty, které bojují s volnými radikály poškozující kůži a způsobující její předčasné stárnutí.

Peptidy - ve většině produktech Lovinah se nachází tyto chemické sloučeniny organického původu, které vznikají spojením několika aminokyselin – takzvanou peptidovou vazbou. Využití peptidů je dnes všeobecně považováno za nejperspektivnější směr vývoje v kosmetologii. Kosmetické produkty s peptidy se řadí mezi kosmeceutika neboli produkty, jejichž účinnost se pohybuje na rozmezí kosmetologie a farmakologie. Kosmetické peptidy stimulují přirozené fyziologické procesy v kůži, čili jsou schopné ovlivňovat chování živých buněk. Správnou kombinací peptidů máme možnost řídit a ovlivňovat fyziologické procesy probíhající v kůži. Protože jsou přirozenou součástí pokožky, nemají nežádoucí účinky, jako jsou alergie či vyrážky. V současné době se peptidy v kosmetice využívají především k regeneraci pokožky, ochraně pleti před škodlivinami, snižování rizika infekce, boji proti vráskám, různým omlazovacím kúrám, zpevňování postavy, odstraňování celulitidy a pigmentových skvrn.

  • SNAP-8 peptide (ACETYL OCTAPEPTIDE-3) - jedná se o prodlouženou formu hexapeptidu Argireline, který svého času způsobil bouři v kosmetickém průmyslu. Je 30x účinnější než Argireline peptide, redukuje intenzitu kontrakcí mimických svalů, a tím i tvorbu vrásek. Snižuje hloubku mimických vrásek - tento efekt však nemění mimiku tváře! Je šetrnější, levnější a netoxickou alternativou k botulotoxinu − zaměřuje se na stejný mechanismus tvorby vrásek, ale řeší jej odlišným způsobem.
  • Acetyl Hexapeptide-8 - má podobnou strukturu jako bílkovinný komplex zajišťující přestup nervového vzruchu do svalu. Na rozdíl od botoxu však pouze oslabí přenos vzruchu, protože se na zmíněný komplex naváže. Tato látka představuje revoluční novinku v účinném boji proti vráskám. Předchází vzniku vrásek a hluboké vrásky zmírňuje.

Prebiotika a probiotika - v tomto séru se používají jako ochranná bariéra proti znečištění a enviromentálním stresorům. Jedná se o dobrou baktérie, které rekalibrují kožní mikrobiom a ochraňují ji před volnými radikály. Použity jsou klinicky prokázaná prebiotika a probiotika, která zklidňují iritovanou pokožku, hydratují ji a zároveň opravují kožní buňky.

  • Inulin -  ve vodě rozpustná prebiotická vláknina extrahovaná z kořene čekanky a mocný humektant (zvlhčovač), který působí jako kondicionér na pokožku. Inulin napomáhá nastolit a udržet zdravý a mladistvý vzhled pleti, protože na sebe váže vodu a pokožka je tak hydratová a vypjatá.
  • Alpha-Glucan Oligosaccharide - čistě přírodní látka, která se získává enzymatickou syntézou sacharózy a maltózy z cukrové řepy. Řadí se mezi probiotika, sloužící k přírodní ochraně a biostimulaci pokožky a ničící různé patogeny. Chrání všechny vrstvy pokožky od nejjemnějších po nejhrubší, stabilizuje kožní mikroflóru a podporuje růst příznivých bakterií, které ji osidlují. Má dobrou schopnost vázat na sebe vodu, působí tak jako humektant (zvlhčovač) a má zklidňující účinky. Zabraňuje rychlému stárnutí pleti
  • Bifida Ferment Lysate - bakteriální lyzát (imunomodulátor) získaný fermentací probiotické baktérie Bifidobacterium longum, jejímž úkolem je vybudit pokožku k nastartování potřebné imunitní reakce. Jinými slovy tento lyzát aktivuje přirozenou funkci obnovy buněk pleti, které byly poškozeny světlem, a podporuje tělu vlastní schopnost opravy až o 30%. Zabraňuje poškození pleti světlem a předčasnému vzniku vrásek a vyhlazuje již vzniklé vrásky, protože hloubkově hydratuje a nastoluje rovnováhu pokožky. Bifidobacterium longum je jedním z nejdůležitějších a nejhojněji zastoupených kmenů probiotických bakterií v lidském těle. Tyto bakterie pomáhají udržovat zdravý zažívací trakt, brání růstu škodlivých bakterií a posilují imunitní systém.

Galactoarabinan - přírodní, jemný a ve vodě rozpustný polysacharid extrahovaný z jehličnatých stromů modřínů s vysokým obsahem polyfenolů. Galactoarabinan se v tomto séru používá na redukci TEWL (transepidermalní ztráta vody)  a pro dlouhotrvající hydrataci, která podporuje zdravý tón a texturu pleti. Pomáhá dodat pokožce hebkost a napumpovaný vlahý vzhled.

Vegeluron Gel (výtažek z bílé čínské houby, Tremella fuciformus) - lehký, nemastný gel z populární rosolovité asijské houby, který podporuje mladistvou záři a probouzí transformaci vaší krásné pokožky. V pojetí tradiční čínské medicíny byla rosolovka řasotvorná vždy považovaná za houbu mající významný benefit na lidskou kůži. Polysacharid obsažený v rosolovce řasotvaré má neuvěřitelnou schopnost udržet v sobě vodu. Kapacita houby udržet vodu odpovídající 500 krát většímu množství, což je více než dokáže kyselina hyaluronová a glycerin.

Rooibos - čaj původem z jižní Afriky obsahuje o 50% více antioxidantů než zelený čaj. Má protizánětlivé, antimikrobiální a zklidňující vlastnosti a obsahuje AHA kyselinu (alpha hydroxy acid) a zinek, což jsou velmi důležité výživové složky pro zdravou a zářivou pleť. Přírodní AHA kyselina Alpha z rooibos čaje pomůže pokožce a jemně exfolijuje mrtvé kožní buňky, zatímco zinek je skvělou obranou proti akné díky jeho proti-zánětivým vlastnostem.

Undecylenoyl phenylalanine -  jedna ze dvou obsažených složek, jejichž úkolem je zesvětovat pokožku přirozeným způsobem. Jedná se o organickou sloučeninu se silnými zesvětlujícími účinky bez negativních vlastností hydroquinonu. V několika vědeckých a dermatologických testech byl identifikován jako velmi účinný, bezpečný a rychlý při zesvětlování tmavých skvrn/ hyperpigmentace.

Nymphaea alba (výtažek z leknínu bílého) - druhou mocnou složkou pro zesvětlování pokožky je tento výtažek, který je vhodný i pro citlivé jedince. Zklidňuje pokožku a snižuje hyperpigmentaci pro navození jasného hladkého tónu pleti.

Pro podrobný překlad jednotlivých složek a jejich vlastností pro krásnou a zdravou pleť si prostudujte odstavec SLOŽENÍ níže.

RITUÁL

Zmáčkněte pumpičku 1-2krát do čisté dlaně a sérum jemně vmasírujte do kůže, dbejte opatrnosti kolem očí. Toto sérum je vhodné kombinovat i s jinými produkty z naší nabídky. Při ranním rituálu si pleť nejprve omyjte čistící emulzí Lovinah, Black Tea. Následně na obličej aplikujte toner Dračí krev a poté aplikujte toto sérum. Pečující rituál zakončete aplikací hydratačního krému Divine z kolekce Lovinah nebo NeroliPom TerreVerdi - oba jsou vhodné pro všechny typy pleti a vaši pokožku nádherně hydratují, ovoní, vypnou a vyživí. Makeup na obou krásně sedí a vydrží celý den vypadat dobře.

Při večerním rituálu si nejprve šetrně odličte obličej od makeupu pomocí báječného GoodOils odličovacího oleje značky Terre Verdi. Dočistěte pomocí hydrolátu Acqua di Rosa, kde zároveň růže z damašku pokožku zklidní a tonizuje. Aplikujte toto sérum a na to buď opět jeden z výše zmíněných hydratačních pleťových krémů, nebo noční balzám Organic Essence s obsahem modrého azulenu z výtažku pravého heřmánku, a levandule. ArganShea multifunkční balzám s výtažkem z měsíčku lékařského a silicemi neroli, gerania a sladkého pomeranče je také skvělá volba pro noční pleťovou péči. Ani jeden z těchto balzámů neucpává póry a přes noc pokožku nádherně regeneruje.

Pro nejlepší výsledky, zařaďte do pravidelné péče i masku Dračí Krev, 2x - 3x týdně.

VÝSLEDEK

Toto zázračné vodní sérum na bázi dračí krve a čaje rooibos vykouzlí na vaši pleti hotový zázrak, tím, že ji rozjasní, změkčí, vyhladí a navrátí jí rovnováhu.

UPOZORNĚNÍ

Máte-li velmi citlivou pokožku, je vhodné veškeré nové produkty testovat pro potencionální alergickou reakci. Masku otestujte na malé ploše vaší kůže (aplikujte malinké množství masky na náplast, kterou si přilepte na vnitřní stranu paže, kde je jemná vrstva kůže) a počkejte 24 hodin než ji použijete na obličeji. Pokud se vyskytne alergická reakce, není produkt pro vás vhodný. Spotřebujte do 3 měsíců od otevření. 

SLOŽENÍ

Aloe Barbadensis (Aloe vera - šťáva z listů) leaf juice, fermented Rooibos (fermentovaný Čajníkovec kapský) tea, koloidní zlato, Croton Lechleri resin (výtažek pryskyřice dračí krev) extract, Lecitin (přírodní emulgátor a zahušťovadlo s antioxidačními účinky), Lactobacillus ferment (přírodní antimikrobiální látka a pleťový kondicionér), Propanediol (emulgátor - pokožku zanechává zvláčněnou a hedvábně jemnou), Tremella Fuciformis (výtažek z čínské bílé houby) extract, Levulinát sodný (antimikrobiální látka), Anisát sodný (antimikrobiální látka), Undecylenoyl phenylalanine (organická sloučenina s obsahem aminokyselin a lipidů), Acetyl Octapeptide-3. (peptid, který snižuje hloubku mimických vrásek), Bifida ferment lysate bakteriální lyzát (imunomodulátor) získaný fermentací probiotické baktérie Bifidobacterium longum), Kigelia Africana fruit (ovocný výtažek Kigélie africké) extract, Beta Vulgaris (kořenový výtažek řepy obecné) root extract, Acetyl Hexapeptide-8 (peptid, který předchází vzniku vrásek a hluboké vrásky zmírňuje), Sodium Palmitoyl Proline (modifikovaná aminokyselina, která je mimořádně příbuzná pleti, extrémně zklidňuje stresovanou pleť, zjemňuje její vzhled a podporuje jemné dodávání impulsů pro tvorbu kolagenu a elastinu), Nymphaea Alba (výtažek z vodní lilie/ mořská růže) flower extract, MSM (organická sloučenina síry), Galactoarabinan (funkční polysacharid s vysokým obsahem polyfenolů extrahovaný z modřínu - účinně obnovuje kožní buňky, je to antioxidant - pomáhá vylučovat z kůže toxiny, podporuje hojení, zpevňuje, vyživuje. Snižuje ztrátu vody z kůže a udržuje ji tak hydratovanou a pružnou. Zvyšuje odolnost pokožky proti negativním vlivům a zvyšuje rozptyl UV filtrů), Hydroethylcelulóza (stabilizuje emulze, zvyšuje viskozitu přípravku a tvoří gelovité a hutnější konzistence), Prunus Domestica (výtažek ze semen švestky domácí) seed extract, Glycyrrhiza Glabra (výtažek z kořene lékořice) root extract, Sodium PCA (pomáhá hydratovat, protože na sebe váže vodu), Salicornia Herbacae (výtažek slanorožce bylinného) extract, L-Ergothioneine (silný antioxidant nacházející se v houbách), Gluconolactone (přirozeně se vyskytující poly-hydroxykyselina (PHA) - antioxidant), Inulin (přírodní zahušťovadlo a emulgátor), Alpha-glucan oligosaccharide (sacharid, který činí kůži odolnější proti vnějšímu znečištění, stresu), Saccharide isomerate (Pentavitin - výborné hydratační vlastnosti na kůži), Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine  Acetate (PerfectionPeptide P3 - pomáhá pokožce se obnovovat, hydratuje, vyhlazuje vrásky), Sodium hyaluronate (hyaluronát sodný), Lactic acid (kyselina mléčná), Pro Vitamin B5 - Panthenol (zvhčovadlo, zlepšuje hydrataci pokožky, změkčuje pleť, pomáhá s akné a kožními skvrnami), Tetrasodium Glutamate Diacetate (víceúčelové čiré kapalné činidlo podporující účinnost konzervačních látek, které se vyrábí se z rostlinných materiálů), Haematococcus Pluvialis Algae extract (jednobuněčná sladkovodní řasa, která je nejlepším přírodním producentem červeného karotenoidu (barviva) tzv. astaxanthinu, který je považován za nejsilnější přírodní antioxidant), D-alpha tocopherol (Vitamin E),  Citrus sinensis (silice pomerančovníku) essential oil.

INCI

Aloe Barbadensis Leaf Juice, fermented Rooibos (Aspalathus linearis) Tea, Colloidal Gold, Croton Lechleri Resin Extract, Lecithin, Lactobacillus Ferment, Propanediol,Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Undecylenoyl phenylalanine,  Acetyl Octapeptide-3., Bifida Ferment Lysate, Kigelia Africana Fruit Extract, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Palmitoyl Proline/ Nymphaea Alba Flower Extract, MSM, Galactoarabinan, Hydroxyethylcellulose, Prunus Domestica Seed Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract,Sodium PCA, Salicornia Herbacae Extract, Ergothioneine, Gluconolactone, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Inulin, Alpha-glucan oligosaccharide , Saccharide isomerate, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine  Acetate, sodium hyaluronate, Lactic Acid, Pro Vitamin B5 - Panthenol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Haematococcus Pluvialis Algal (Astaxanthin) Extract, D-alpha tocopherol (Vitamin E), Citrus sinensis (Blood Orange) Essential Oil.

Nejprve jsem se obávala lepivého pocitu na pleti, protože sérum je takové gelovité a trochu lepivého charakteru. Naštěstí se nic takového nekonalo. Po ... viac

Bohužel velké mínus většiny Lovinah produktů je pro mne obsah Aloe. Bez Aloe by pro mne osobně tyto produkty byly asi nejlepší, co jsem ve svém životě ... viac

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)