The Water Brand je španělská parfumérská značka, která nabízí netoxické parfémy bez alkoholu na vodní bázi. Její zakladatelka Audrey Limbioul nikdy nepovažovala alkoholovou bázi v parfémech za optimální řešení a nepřišlo jí, že by jeho používání mělo nějaké skutečné výhody. Spíš naopak. V průběhu let se její pokožka stávala stále citlivější a parfémy na bázi alkoholu ji akorát dráždily a vysušovaly. 

Její cesta do parfumérského odvětví začala, když se připojila ke společnosti, která parfémy vyráběla, a její pracovní cesty často vedly na Blízký východ. Tam ji překvapil fakt, jak moc silný vztah má tato společnost k parfémům a vůním obecně, a také to, že je zde většina dostupných parfémů bez alkoholu. Po návratu do Barcelony hledala v obchodech kvalitní parfém s výdrží a bez obsahu alkoholu, ale nenašla. Na základě toho se v její hlavě zrodil nápad na revoluční myšlenku v parfumérství.

The Water Brand parfémy jsou založeny na stabilní unikátní emulgační technologii, díky které se od sebe voda a obsažené éterické oleje neoddělují, ale zůstávají smíchané. Výsledkem jsou 100% parfémy bez alkoholu, které mají stejnou intenzitu jako jiné, vysoce kvalitní vůně, ale bez potenciálně dráždivých účinků na pokožku. The Water Brand parfémy mají mléčně bílou barvu a tekutou konzistenci, která se rozprašuje jako ta nejjemnější mlha.

THE WATER BRAND PARFÉMY JSOU:

  • ekologické - flakony z recyklovaného skla v pevných krabičkách ze 100% recyklovatelného kartonu.
  • lokální - vyrobeny kompletně ve Španělsku, přímo v samotné Barceloně = podpora místní ekonomiky + snížení uhlíkové stopy na minimum.
  • bez krutosti - nejsou testovány na zvířatech a neobsahují složky živočišného původu.
  • splňují přísné normy bezpečnosti - podléhají přísným standardům IFRA, které zaručují, že jsou vůně bezpečná pro použití a respektuje životní prostředí.
  • 100% bez obsahu jakéhokoliv alkoholu - žádný SD alkohol, denaturovaný alkohol ani ethyl alkohol.