DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
Žádná položka
THE WATER BRAND

The Water Brand je španělská parfumérská značka, která nabízí netoxické parfémy bez alkoholu na vodní bázi. Její zakladatelka Audrey Limbioul nikdy nepovažovala alkoholovou bázi v parfémech za optimální řešení a nepřišlo jí, že by jeho používání mělo nějaké skutečné výhody. Spíš naopak. V průběhu let se její pokožka stávala stále citlivější a parfémy na bázi alkoholu ji akorát dráždily a vysušovaly. 

Její cesta do parfumérského odvětví začala, když se připojila ke společnosti, která parfémy vyráběla, a její pracovní cesty často vedly na Blízký východ. Tam ji překvapil fakt, jak moc silný vztah má tato společnost k parfémům a vůním obecně, a také to, že je zde většina dostupných parfémů bez alkoholu. Po návratu do Barcelony hledala v obchodech kvalitní parfém s výdrží a bez obsahu alkoholu, ale nenašla. Na základě toho se v její hlavě zrodil nápad na revoluční myšlenku v parfumérství.

The Water Brand parfémy jsou založeny na stabilní unikátní emulgační technologii, díky které se od sebe voda a obsažené éterické oleje neoddělují, ale zůstávají smíchané. Výsledkem jsou 100% parfémy bez alkoholu, které mají stejnou intenzitu jako jiné, vysoce kvalitní vůně, ale bez potenciálně dráždivých účinků na pokožku. The Water Brand parfémy mají mléčně bílou barvu a tekutou konzistenci, která se rozprašuje jako ta nejjemnější mlha.

THE WATER BRAND PARFÉMY JSOU:

  • ekologické - flakony z recyklovaného skla v pevných krabičkách ze 100% recyklovatelného kartonu.
  • lokální - vyrobeny kompletně ve Španělsku, přímo v samotné Barceloně = podpora místní ekonomiky + snížení uhlíkové stopy na minimum.
  • bez krutosti - nejsou testovány na zvířatech a neobsahují složky živočišného původu.
  • splňují přísné normy bezpečnosti - podléhají přísným standardům IFRA, které zaručují, že jsou vůně bezpečná pro použití a respektuje životní prostředí.
  • 100% bez obsahu jakéhokoliv alkoholu - žádný SD alkohol, denaturovaný alkohol ani ethyl alkohol.
Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
nám. T.G. Masaryka 1281
76001 Zlín
Zlínský
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2021
system pronájem e-shopu Upgates, Mapa stránek