DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.

NEROLIPOMTerre Verdi byla první značka ve VB, která použila pro své certifikované BIO výrobky speciální obaly z biofotonického skla, známého jako Miron sklo. Toto zvláštní sklo je navržené tak, aby chránilo obsah výrobků před běžným světlem, a udrželo je déle čerstvé a účinné. Srovnávací testy různě barevného skla ukázaly, že podstatou působení fialového skla je trvalá stimulace a dodávání bioenergie molekulám uskladněné látky. Fialové sklo nabízí unikátní kombinaci ochrany před průnikem viditelného spektra světla a prostupnost pro UV, fialové a infračervené záření. Za předpokladu dodržení doporučených skladovacích podmínek získávají látky při dlouhodobém skladování ve fialovém skle optimální ochranu bioinformací.

Švýcarský biolog Dr. H. Niggli. tvrdí: „Experimenty s fialovým sklem ukázaly podstatně lepší skladovací kapacitu fialového skla oproti hnědému sklu a plastu. Ta umožňuje výrazně  klidnější proudění a přijatelnou ztrátu bioenergie. Fialové sklo (umožňující průchod světla 380-420 a 730-1040 nm světelného spektra) poskytuje optimální ochranu léčiv, esencí, tinktur, přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, olejů, vína, apod.

V dnešní době jsou na britském trhu pouze tři certifikované BIO značky kosmetiky (včetně Terre Verdi), které toto sklo využívají.

Terre Verdi se závazala získávat své složky z těch nejkvalitnějších zdrojů, aby mohla jako značka nabízet nadprůměrné botanické formulace. Používání 100% rostlinných složek jde v ruku v ruce s jejím holistickým přístupem k péči o pokožku. Terre Verdi věří, že tělo, mysl a duše jsou propojeny, a proto při formulacích jednotlivých výrobků bere Alessandra v potaz všechny tři prvky jako celek.

blue patch awards finalist

ALESSANDRA

blue patch awards

Zakladatelka Terre Verdi, Alessandra DeGregorio, byla finalistkou Blue Patch, Female Business Leader AWARD, v Londýně v roce 2017, jako projev uznání pro její neúnavnou práci v oblasti udržitelného rozvoje a dodržování vysokých etických zásad. Blue Patch je obchodním místem pro čistě britské značky se zaměřením na udržitelný rozvoj, a etickou, EKO a BIO výrobu jakéhokoliv druhu. Terre Verdi jako značka byla vítězem Blue Patch Awards ve VB v roce 2016. Ocenění získala pro svůj vysoký standard kvality a etickou výrobu produktů.

Alessandra - Terre Verdi zakladatelka

Pro Alessandru de Gregorio představuje založení Terre Verdi mocný způsob, jak se vrátit a uctít její kořeny a sdílet své hodnoty se zbytkem světa. Alessandra, která se narodila a vyrostla na Sicílii, si během svého dospívání vytvořila úzkou spřízněnost s přírodou a naučila se milovat a respektovat vše, co nám nabízí. Alessandra měla raketovou kariéru ve finančnictví, díky kterému mohla pracovat a žít v New Yorku a Londýně. Poté, co se zamilovala do svého muže, vdala a otěhotněla, se rozhodla zpomalit a vychutnat si radost z výchovy svých čtyř dětí a péče o svou rodinu.

Během těhotenství se Alessandra rozhodla splnit si svůj sen a věnovat se výrobě čisté, holistické kosmetiky, která by vzdala hold Siciílii se všemi jejími přírodními poklady. Zaměřila se na vzácné éterické oleje neroli, pačuli a kadidlo, které pro ni reprezentují vůni Sicílie, vůni domova. Vůně jsou to vysoce aromaterpautické, uklidňující a zemité, jejich úkolem je zklidnit váš stres a připravit vás na pozitivně naladěný den nebo klidný spánek. Během 4 těhotenství přišla na to, že se jí skvěle osvědčily luxusní oleje z arganu, granátového jablka a čajovníku pro zachování pružnosti a zdraví kůže, a rozhodla se je proto použít jako základní bázové oleje pro svá pleťová séra, tělové oleje, balzámy a hydratační krém.

Tyto oleje se tradičně výrobci přírodní kosmetiky nepoužívají jako bázové oleje díky své vysoké ceně, a to byl také jeden z důvodů, proč se chtěla Alessandra složením Terre Verdi odlišit od většiny. Výsledkem je úžasná kolekce výrobků v péči pro tělo i tvář, která se bude vyjímat v každé koupelně a uspokojí jak ženy, tak i muže.

Terre Verdi je dokonalá unisex značka pro všechny věkové kategorie.

terre verdi logo

 

 

 

Logo Terre Verdi představuje rodinný erb de Gregorio.

Tento erb/ logo je velmi personální, protože ztělesňuje osobní závazek Alessandry sdílet s vámi její rodinné hodnoty, lásku a úctu k přírodě, integritu a to nejlepší, co může její domácí region nabídnout. Pokud se chcete dozvědět více o inspiraci za Terre Verdi, můžete si přečíst celý příběh Alessandry zde.

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
Mokrá IV 6227
76001 Zlín
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2020
system pronájem e-shopu UPgates, Mapa stránek