DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
The OHM COLLECTION

Novinka

THE OHM COLLECTION - Pudrový Deodorant ROSE


OHM Blend® pudrový deodorant Rose je vyroben z jednoho z nejexkluzivnějších éterických olejů vůbec, z lístků růže bulharské, pěstované v oblasti známé jako Růžové údolí. Aroma je slaďounké, plné lásky, něhy a soucitu. Okvětní růžové lístky se sklízí na konci jara a před destilací je o ně maximálně postaráno. Vůně růže je věčná, čistá a neodolatelná - je to vůně lásky. Více >>

590 Kč s DPH

Udržitelný, bezpečný a neuvěřitelně účinný pudrový deodorant od The Ohm Collection je pečlivě formulován s těmi nejkvalitnějšími éterickými oleji z divoce rostoucích rostlin, stromů a bylin, které každému deodorantu dodávají své typické vlastnosti a účinky. 

The Ohm Collection pudrový deodorant je vyráběn ručně za použití nejlepších dostupných složek včetně éterických olejů a extraktů, získaných pouze od drobných zemědělců a destilérií, kteří se zavázali k praktikování udržitelného zemědělství a zalesňování. V esenci ROSE najdete

 • Růžový esenciální olej dodává tomuto deodorantu jeho nádhernou vůni a silné vlastnosti.
 • Soda bikarbonát má čisticí a neutralizační vlastnosti.
 • Frakcionovaný kokosový olej je absorpční a lehký nosný olej, který pomůže zvýšit distribuci éterického oleje a zároveň zanechá pokožku hladkou a jemnou.
 • Esenciální oleje z cedrového a santalového dřeva, a tea tree oleje pomáhají neutralizovat pachy z pocení.
 • Sušený měsíček zklidňuje pokožku v podpaží.
 • Sušená maca redukuje návaly horka, nepříjemné pocení, vyrovnává hormonální kolísání a chemické procesy v těle.
 • Ametyst odstraňuje toxiny z pokožky a hloubkově čistí. Ametyst také okysličuje pokožku.
 • Všechny výrobky na bázi minerálů mají čistící účinek na pokožku

VÍCE INFORMACÍ

      Obsah: 120gThe OHM Collection Deodorant

 • Vydrží až 7+ měsíců při každodenním používání.
 • 100% přírodní složky. Nezanechává skvrny na oblečení.
 • Bez hliníku a syntetických surovin.
 • Vegan & Cruelty Free.
 • Vhodný pro muže i ženy.
 • K dispozici v 10 nádherných vůních.
 • Zero-waste hliníkový obal: 100% recyklovatelný.
 • Bez obsahu GM organismů, rýže, cukru, syntetik.
 • Vegan. Kosher.

Sodium Bicarbonate (Food Grade, Aluminium-Free), Fractionated Coconut Oil, Rosa damascena oil, Cedarwood Oil (Certified Organic) Australian Sandalwood Oil (Wild Grown), Calendula Powder (Certified Organic), Maca Powder (Certified Organic), Amethyst Powder (Charged – Non-Nano), Tea Tree Oil (Certified Organic).

* Složky z kontrolovaného BIO zemědělství

**  Součást esenciálních olejů

Naneste na suché podpaží. Nepoužívejte zbytečně velké množství. Na špičky prstů nasypte malé množství prášku a jemně naneste na suché podpaží. Nepřehánějte to s nadměrnou aplikací a nevtírejte pudr do pokožky. Malé množství vydrží dlouhou dobu. Najděte si to své množství, ale skutečně stačí málo, abyste zůstali v suchu. 

Kontraindikace

Nepoužívejte ihned po holení. Vyvarujte se působení slunečního záření v podpaží. Nepoužívejte, pokud jste přecitlivělý/á na některou z uvedených složek.

Uchovejte v chladu a suchu. Mimo dosah dětí.

ZÁSILKOVNA.CZ - NA POBOČKU

1-2 PRACOVNÍ DNY

65 KČ

DO 5KG

ZDARMA

NAD 3000 KČ

KURÝR - NEJLEVNĚJŠÍ DORUČENÍ NA ADRESU

3 - 5 PRACOVNÍCH DNŮ

85 KČ

DO 5KG

ZDARMA

NAD 3500 KČ

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

1-3 PRACOVNÍ DNY

110 KČ

DO 5KG

ZDARMA

NAD 4500 KČ

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

1-3 PRACOVNÍ DNY

130 KČ

DO 5KG

ZDARMA

NAD 5000 KČ

The OHM Collection Deodorant LogoPudrový deodorant OHM Collection je bezpečný deodorant, který uspokojí svým výkonem i ty největší odpůrce přírodních deodorantů, protože vás skutečně zachová suchým jako to dokáže pouze anti-perspirant, ale bez jeho nežádoucích vedlejších účinků. Je efektivní díky speciální OHM Blend® směsi, která je ručně vyrobená a lisovaná za studena. OHM Blend® zabraňuje nepříjemnému zápachu a skvrnám na oblečení. Zápach nemá šanci díky alkalizaci, která probíhá na pokožce. 

Mladá holandská značka si nás získala svou inovací, co se formulací a textur týče, a svým přístupem k celkové výrobě, která počíná vynikajícími vztahy s pěstiteli jejich rostlinných složek. OHM Collection totiž spolupracuje s místními holandskými organizacemi, které s nimi sdílejí stejné, eticky zaměřené, cíle. Dle těchto novodobých bojovníků za lepší obchodní praktiky, eticky vyrobené/ vypěstované produkty/ složky mají ten největší smysl, protože mají pozitivní dopad pro všechny zúčastněné. Proto OHM Collection získává své suroviny pouze z malých farem a destilérií, které se zavázaly praktikovat udržitelné zemědělství a znovu-zalesňování.

OHM Collection chce vyrábět krásné, účinné Fairtrade BIO produkty, které dlouho vydrží, takže z nich má prospěch jak zákazník, tak planeta. Vyberte si mezi inovativními krémovými i práškovými deodoranty, a opalovacími krémy na bázi vody, které nás uchvátily nejen svým složením, ale právě onou výdrží. Vše je Vegan a Cruelty-Free, 100% přírodní a BIO, zabaleno v krásných obalech.

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
Mokrá IV 6227
76001 Zlín
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2020
system pronájem e-shopu UPgates, Mapa stránek