DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
The OHM COLLECTION

Sleva -15%

THE OHM COLLECTION - Dárková Sada Nočního a Denního Krému - CRÉME COUTURE


Dle OHM filozofie vaše pokožka odhaluje vaši krásu, moudrost a duševní stav. Využijte zvýhodněné sady CRÉME COUTURE v krásném dárkovém balení, které obsahuje dva krémy - jeden pro denní a druhý pro noční péči. Oba obsahují vynikající bioaktivní spirulinu a zatímco jeden vyživuje během dne, druhý regeneruje během spánku. Více >>

1 500 Kč s DPH Běžná cena 1 770 Kč, Ušetříte 15% (270 Kč)

Vyprodáno Objednáno u výrobce, čekáme na dodání.

Složení obou krémů myslí na všechny typy pokožky a jejich hlavní hvězdou je řasa spirulina, které obsahují velký podíl. Tyto krémy obzvlášť ocení pokožka unavená stresem nebo hormonálními změnami. V jejich formulaci nenajdete absolutně žádné chemikálie ani falešně certifikované složky. Neobsahují syntetické parfémy, silikony ani parabeny - zkrátka žádný nesmysl, který pokožka nechce a nepotřebuje. Créme Couture stimulují krevní oběh a revitalizují pokožku právě díky čistým a silným certifikovaným organickým BIO složkám.

Spirulina je modrozelená sladkovodní řasa, která obsahuje bílkoviny, vitamíny B a E, karotenoidy, železo, zinek, měď a kyselinu gama-linolenovou. Zmírňuje kožní záněty, tónuje pokožku a podporuje výměnu buněk, aby podpořila mladistvější pleť. Protože napomáhá kůži zbavit se odumřelých buněk, aktivně se podílí na jejím zdravějším a prozářenějším vzhledu. Studie z roku 2017 prokázala, že pleťový přípravek s bioaktivním obsahem výtažku spiruliny měl pozitivní dopad na životaschopnost buněk, což je jeden ze základních parametrů, které jsou při práci s buněčnými kulturami posuzovány. Pouze 0,1% extraktu spiruliny v krému vykazovalo vyšší proliferační aktivitu se 198% životaschopností buněk po 3 dnech ve srovnání s kontrolní skupinou. Krém s obsahem 1,125% RAW extraktu spiruliny vykazoval zvýšený účinek hojení ran na buněčnou linii keratinocytů HS2 a s touto koncentrací bylo dosaženo nejvyšší procentuální viability buněk HS2. 

Podrobnosti o každém krému si přečtěte u jednotlivého produktového popisu. Denní Krém. Noční Krém.

The Ohm Collection pleťové krémy jsou vyráběny ručně za použití nejlepších dostupných složek včetně éterických olejů a extraktů, získaných pouze od drobných zemědělců a destilérií, kteří se zavázali k praktikování udržitelného zemědělství a zalesňování. 

VÍCE INFORMACÍ

  • Obsah: 2x 50ml, 1x bavlněná značková taška OHM Collection. 
  • Recyklovatelná kovová dárková krabička, která neobsahuje hliník. 
  • Vhodný pro muže i ženy.
  • Hygienický, vzduchotěsný a 100% recyklovatelný obal - udržuje obsah déle čerstvý a nekontaminovaný.
  • Bez obsahu GM organismů, rýže, cukru, syntetik.
  • Vegan. Kosher.

Crème Couture Day

INCI: Aqua, Spirulina Platensis Extract, Olea Europea Fruit Oil*, Nigella Sativa Seed Oil*, Cetearyl Alcohol, Lanolin, Sodium Chloride, Tocopherol*, Rubus Idaeus Seed Extract, Punica Granatum Seed Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract*, Zeolite, Magnesium Chloride, Citric Acid, Silver Citrate, Litsea Cubeba Fruit Oil*, Cymbopogon Martini Oil*, Nisin, Polyepsilon Lysine, Citral**, Linalool**, Geraniol**, D-Limonene**.

* Certified organic ingredients
** Ingredients of natural essential oils
*** natural emulsifying wax

Crème Couture Night

INCI: Aqua, Olea Europea Fruit Oil*, Spirulina Platensis Extract, Lanolin, Cera Flava*, Nigella Sativa Seed Oil*, Cetearyl Alcohol, Sodium Chloride, Zeolite, Tocopherol*, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract*, Magnesium Chloride, Lavandula Angustifolia Oil*, Laurus Nobilis Oil*, Citric Acid, Silver Citrate, Nisin, Polyepsilon Lysine, Linalool**, D-Limonene**.

* Certified organic ingredients
** Ingredients of natural essential oils
*** natural emulsifying wax

Jemně otočte. Vytlačte malé množství na prsty a jemně rozetřete po tváři. Uchovejte v chladu a suchu. Mimo dosah dětí.

ZÁSILKOVNA.CZ - NA POBOČKU

1-2 PRACOVNÍ DNY

65 KČ

DO 5KG

ZDARMA

NAD 3000 KČ

KURÝR - NEJLEVNĚJŠÍ DORUČENÍ NA ADRESU

3 - 5 PRACOVNÍCH DNŮ

85 KČ

DO 5KG

ZDARMA

NAD 3500 KČ

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

1-3 PRACOVNÍ DNY

110 KČ

DO 5KG

ZDARMA

NAD 4500 KČ

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

1-3 PRACOVNÍ DNY

130 KČ

DO 5KG

ZDARMA

NAD 5000 KČ

The OHM Collection Deodorant Logo

Mladá holandská značka si nás získala svou inovací, co se formulací a textur týče, a svým přístupem k celkové výrobě, která počíná vynikajícími vztahy s pěstiteli jejich rostlinných složek. OHM Collection totiž spolupracuje s místními holandskými organizacemi, které s nimi sdílejí stejné, eticky zaměřené, cíle. Dle těchto novodobých bojovníků za lepší obchodní praktiky, eticky vyrobené/ vypěstované produkty/ složky mají ten největší smysl, protože mají pozitivní dopad pro všechny zúčastněné. Proto OHM Collection získává své suroviny pouze z malých farem a destilérií, které se zavázaly praktikovat udržitelné zemědělství a znovu-zalesňování.

OHM Collection chce vyrábět krásné, účinné Fairtrade BIO produkty, které dlouho vydrží, takže z nich má prospěch jak zákazník, tak planeta. Vyberte si mezi inovativními krémovými i práškovými deodoranty, a opalovacími krémy na bázi vody, které nás uchvátily nejen svým složením, ale právě onou výdrží. Vše je Vegan a Cruelty-Free, 100% přírodní a BIO, zabaleno v krásných obalech.

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
nám. T.G. Masaryka 1281
76001 Zlín
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2021
system pronájem e-shopu UPgates, Mapa stránek