DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
LOVINAH SKINCARE

LOVINAH FACE ROLLER GUA SHA SET - Dárková Sada Pleťový Váleček a Gua Sha z černého obsidiánu


1 255 Kč s DPH

Pleťový váleček/ face roller z černého obsidiánu společně s  Gua Sha kamenem/ škrabkou v dárkové sadě je ta pravá kombinace pro mladistvou, zářivou a zdravou pleť - a nejen ji! Metoda této masáže se od nepaměti používá v čínské medicíně pro uvolnění energetických drah těla. Viz podrobnější popis níže.

Lovinah Face roller a Gua Sha set je silné duo, které pomáhá zklidnit, zbavit otoků, zjemnit a tonizovat pleť prostřednictvím masáže obličeje. Obličejový váleček zvyšuje krevní oběh a ochlazuje oční okolí, pokožku obličeje a krku, takže pokožka přirozeně září. Je to přírodní nástroj, který může pomoci jak zklidnit pokožku, tak vyhladit jemné linky a vrásky, snížit otoky a tmavé kruhy, redukovat záněty nebo stahovat póry.

Černý obsidiánový pleťový váleček/ face roller je oboustranný nástroj, který se používá na oční okolí i na celý obličej. Obsidián byl po staletí používán ve starověké čínské medicíně k tomu, aby do sebe absorboval negativní energii a vyrovnal pokožku. Větší kámen je ideální pro masáž krku, obličeje, paží a nohou, zatímco menší kámen lze použít na oční okolí a také obličej.

Masáž pomocí Gua Sha škrabky je jednou z nejstarších přírodních léčebných technik. Následný popis také najdete v níže uvedeném videu. Nejprve se na kůži aplikuje mlha či tonik a jemně se rozetře po celé ploše pokožky, která se bude masírovat. Poté se v dlaních rozetře pleťové sérum či olej a aplikuje se na kůži.  Na závěr se uchopí Gua Sha kámen/ škrabka a speciálními pohyby, tzv. škrábáním podél meridiánů (energetických drah těla), se sérum či olej hloubkově vmasírují do kůže. Tato léčivá technika je příjemná, ne bolestivá. V důsledku spojení účinků séra nebo oleje a mechanické excitace, ke které dochází na základě systematických pohybů, se intenzifikuje přívod energie na meridiánech a přestane docházet k tzv. městnání. Sérum či olej také nastartuje hluboký detoxikační proces, který ulevuje orgánům a celému tělu vůbec. Metoda je bezpečná na použití a jednoduchá; účinek prokazatelný a jako léčebná technika přežila v čínské medicíně až do dnešních dní. Naučit se tuto techniku není komplikované, nevyžaduje to žádné zvláštní schopnosti.

Sada Lovinah funguje jako celek. Oba výrobky pracují společně, aby zlepšily a pozvedly vaše rituály krásy na vyšší úroveň a nejlépe se osvědčí ve spojení s vaším oblíbeným obličejovým olejem nebo sérem. Váleček a Gua Sha pomáhají všem produktům pronikat lépe a hlouběji do kůže, proto tato sada splňuje vše, co očekáváte od super domácí wellness v pohodlí vaší koupelny.

Zakladatelka Lovinah, Joy, zvolila mystický vulkanický krystal obsidian pro jeho hojivé účinky a tento kámen je přesně tím, co potřebujete ke zpomalení stárnutí pleti a pro zlepšení vašeho kosmetického rituálu. Sada je zabalena v krásné dárkové krabičce, takže se hodí jako luxusní dárek.

VÝHODY KAMENE ČERNÉHO OBSIDIÁNU

- Jedná se o  velmi silný ochranný kámen s léčivými vlastnostmi, které mohou pomoci očistit organizmus od negativní energie a temnoty.
- Vrhá světlo na temné myšlenky, odstraňuje stres, zášť a je velmi uklidňující.
- Lze použít během meditace k odstranění negativních vibrací a pomoci zklidnit ducha.

RITUÁL

Používejte tuto sadu pleťového válečku a gua sha kamene/ škrabky denně po dobu několika minut na obličej, dekolt, krk společně s pleťovým sérem/ olejem pro váš typ pokožky pro nejvyšší účinek Lovinah Supernatural skincare. Každá sada je dodávána s manuálem a instrukčním diagramem.

ROZDÍLY MEZI PLEŤOVÝM VÁLEČKEM A GUA SHA ŠKRABKOU VYSVĚTLENY

Podívejte se na následující video, kde je podrobně demonstrováno jak správně a účinně právě Gua Sha škrabku používat. Ve videu použité výrobky lze nahradit námi nabízenými značkami, v případě mlhy použijte Acqua di Rosa od TerreVerdi anebo Dragon's Blood Tonic od Lovinah (zde není rozprašovač, ale pumpička, tudíž je potřeba tonik rovnoměrně rozetřít po obličeji a dekoltu jak je uvedené ve videu). Na výběr máte z mnoha Lovinah a Terre Verdi pleťových olejů a sér pro potřebný druhý krok před tím než začnete s masáží.

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍVAT GUA SHA ŠKRABKU/ KÁMEN NA MASÁŽ OBLIČEJE A OSTATNÍCH MERIDIÁNŮ

VLASTNOSTI KRYSTALU OBSIDIÁNU

- Pohlcuje negativní energii z okolního prostředí
- Je to silně ochranný kámen, který vytváří štít proti všemu negativnímu
- Dokáže posílit svého majitele, přináší pomoc vysoce citlivým lidem
- Větší kus obsidiánu může být vysoce účinný při blokování gepatogenní zón
- Pomáhá člověku zjistit, kým doopravdy je
- Odráží lidské vlastnosti a odhaluje v nich trhliny, slabosti a bloky
- Obsidián však nejen odkrývá, ale umí nabídnout i způsob, jak se oslabujících nebo destruktivních vlastností zbavit
- Podněcuje k růstu a poskytuje během něj stabilní podporu
- Odstraňuje emocionální boky a starší traumata
- Přináší schopnost soucitu
- Dodává vnitřní sílu a odhaluje pravdu
- Přináší jasnou mysl a vnáší světlo do zmatku
- Položený vedle postele nebo pod polštář má uklidňující účinek - dokáže odstranit stres a napětí

OBSIDIÁN A DUCHOVNO

- Obsidián dokáže léčit nemocnou duši, do hloubky
- Dokáže vyléčit i "hnisající" emoce a traumata
- Umí duševní útoky a odstraňuje negativní duchovní vlivy
- Obsidián ukotvuje ducha ve hmotném těle a podněcuje růst na všech úrovních
- Pobízí ke zkoumání neznámého, pomáhá otevírat nové obzory

OBSIDIÁN A ČAKRY

Obsidián je uzemňující kámen spojený se základní a kořenovou čakrou. Poskytuje vazbu od základní čakry až do středu Země.

OBSIDIÁN LÉČIVÉ ÚČINKY

- Jeho největší dar je to, že nabízí vhled do příčin nerovnováhy
- Napomáhá strávit vše, co je těžko přijatelné (týká se i fyzického trávení)
- Zbavuje organismus toxických látek
- Odstraňuje bloky a napětí jak z fyzického, tak z jemnohmotného těla (včetně zkornatění cév)
- Snižuje bolest při artritidě, problémech s klouby, křečích a zraněních
- Působí blahodárně při šoku
- Zahání bolest a zastavuje krvácení
- Má vynikající vliv na krevní oběh

ČIŠTĚNÍ OBSIDIÁNU

Pod tekoucí vodou, zmrazením (na 60 - 120 min. do mrazáku).

Vzhledem k tomu, že obsidián má extrémní schopnost odsávat z okolí vše negativní, je nezbytné kámen často čistit (umýt pod tekoucí vodou).

NABÍJENÍ OBSIDIÁNU

Černé obsidiány se nabíjí na sluníčku.

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
Mokrá IV 6227
76001 Zlín
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2020
system UPgates, Mapa stránek