Bambusové hypoalergenní náplasti - 4 vzorky

25 Kč  s DPH

Vyzkoušejte náplasti Patch - v obálce najdete všechny čtyři druhy náplastí k vyzkoušení: natural, kokosový olej, aktivní uhlí a aloe vera.
Počet obálek na jednu objednávku je limitován. Můžete zakoupit max. 2 obálky. Číst více

PATCH by NutriCARE
25 bodů do věrnostního systému

25 Kč  s DPH

Vyzkoušejte náplasti Patch - v obálce najdete všechny čtyři druhy náplastí k vyzkoušení: natural, kokosový olej, aktivní uhlí a aloe vera.
Počet obálek na jednu objednávku je limitován. Můžete zakoupit max. 2 obálky. Číst více

PATCH by NutriCARE
25 bodů do věrnostního systému

776298517

info@gratianatura.cz

Rychlý kontakt

Proč zvolit Patch náplasti

Náplasti Patch jsou všechny vyrobeny z certifikovaných, 100% BIO bambusových vláken a speciálního hypoalergenního lepidla, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), založeného na kombinaci přírodních minerálů a nanotechnologie. Díky němu perfektně drží, ale zároveň pokožku nedráždí. Náplasti jsou díky bambusovým vláknům krásně prodyšné a poranění se tak i rychleji hojí.

  • Náplasti jsou samozřejmě bez latexu, parabenů či thimerosalu.
  • Nejsou testované na zvířatech.

Není proto žádné překvapení, že se náplasti Patch staly v roce 2020 VÍTĚZEM  v amerických Expo West NEXTY AWARDS v kategorii CONSUMER CHOICE (volba uživatelů).

Bambusový materiál

Bambus patří mezi takzvané suroviny budoucnosti. Jedná o udržitelný zdroj - velice rychle roste, je nenáročný na vodu i výživu a má multifunkční využití. Náplasti jsou díky němu a přírodnímu lepidlu kompletně biodegradabilní. Jejich složení je vhodné i pro vegany (v některých typech lepidel se totiž mohou nacházet živočišné složky). Vkusná papírová dóza se bude krásně vyjímat ve vaší domácí lékárničce. Navíc je taktéž kompostovatelná.

Výhody náplastí Patch

  • Náplasti PATCH ACTIVE CHARCOAL jsou obohaceny o aktivní černé uhlí, které pomáhá odstraňovat nečistoty a infekce z menších ran a urychluje také jejich hojení.  Aktivní uhlí úžasně absorbuje a funguje tak jako magnet nečistot, které se nachází v ráně, což pro změnu urychluje hojení rány. Jakmile se nečistoty nasají do uhlí, zánět a zarudnutí se sníží, čímž se minimalizuje riziko infekce a zajistí se bezpečnější hojení rány. Jsou ideální pro všechny malé i velké rebely, kteří se nestydí za “rány” utržené při svých dobrodružstvích, ale naopak se s nimi rádi ještě pochlubí.

  • Náplasti PATCH NATURAL perfektně konturují pokožku pro maximální pohodlí a ochranu. Obsažená přírodní certifikovaná BIO bambusová gáza působí jako kyslík, který napomáhá přirozenému procesu hojení kůže. 

  • Gáza náplastí PATCH ALOE VERA je obohacena extraktem z aloe vera. Tato rostlina je známá pro své hojivé a zklidňující účinky. Obsahuje totiž dvě silné přírodní sloučeniny - polysacharidy a glykoproteiny, které pomáhají při hojení ran.

  • Gáza náplasti PATCH COCONUT OIL je obohacena o kokosový olej, jenž je bohatý na kyselinu laurovou. Má mírně dezinfekční, protizánětlivé a hojivé účinky.

Tip pro vás

Pokud jste se odřeli nebo nějak jinak poranili, kdy rána je velká a náplast ji nepokryje, doporučujeme zábal z bentonitového jílu Redmond, který funguje úplně na stejném principu jako aktivní uhlí. Osobně vyzkoušeno při různých poraněních způsobených pády z kola, funguje dokonale. Jíl zakoupíte na našem eshopu www.pravebio.cz.

Parametry
Obsah 4 náplasti
Vhodné pro Všechny typy pokožky včetně citlivé, Vegan
Certifikace B Corp Certified
Země původu Austrálie

Vždy lepte na suchou vyčištěnou ránu a udržujte kontakt s pokožkou, nepřelepujte náplast (především na prstech), jak jste zvyklí, ale jak se ukazuje ve videu.

Způsoby doručení

BALÍKOVNA - NA POBOČKU

24 h od objednání a zaplacení*

79 Kč

do 15 kg

ZDARMA

nad 4000 Kč

*platí pro objednávky vytvořené a zaplacené v pracovní dny do 13.00.

Berte, prosím, na vědomí, že ikdyž je balík odeslán v tentýž den, nelze garantovat, že nenastane problém s doručením ze strany kurýra.

Kromě Balíkovny nabízíme tyto doručení*:

Tyto možnosti dopravy se vám zobrazí v košíku dle hodnoty a váhy vaší objednávky.

  • Balík do ruky
  • Balík na poštu
  • Zásilkovna na výdejní místo Z-point
  • Doručení kurýrem přes Zásilkovnu.

*Na tyto kurýrní služby se poštovné zdarma již nevztahuje.

Patch logo Značku PATCH založil v roce 2016 James Dutton. Impulsem k tomu byli jeho dva synové - jeden měl náplasti alergii a druhý nesnášel, když se mu na pokožku nanášel jakýkoliv antiseptický nebo hojivý přípravek. Po prozkoumání konvenčních náplastí James zjistil, že se v jejich složení skrývá celá řada chemikálií, které rozhodně nejsou vhodné nejen pro alergiky, ale i běžný uživatel by se jim měl vyhnout. Rozhodl se vymyslet přírodní hypoalergenní náplasti, které by nejen chránily poranění, ale zároveň pomáhaly urychlovat jejich hojení, takže by odpadla potřeba nanášet další hojivé přípravky.

Konvenčním náplastem se raději vyhněte...

Hlavním problémem u běžně dostupných náplastí je jejich prakticky nezjistitelné složení. Zkuste si pogooglit složení náplastí, které máte právě doma v lékárničce nebo se mrkněte na krabičku. Nejspíš najdete, že se náplasti skládají z polštářku, který je z upravené bavlny a dalších přírodních i upravených vláken. Ve většině případů je tato bavlna bělená chlorem, podobně jako je tomu u vložek, tamponů a dalších hygienických potřeb.

Samotná náplast pak může být z PVC, PE či PU, anebo látková. V případě plastu je sice víceméně voděodolná, ale zase nedovolí zranění dýchat a zpomaluje se přirozený proces hojení. V případě látkové náplasti je zase ten stejný problém s chemickým bělením chlorem. Lepidlo, kterým náplasti drží na pokožce, jsou pak obvykle buď na bázi latexu nebo akrylátu. Obě látky mohou způsobovat alergické reakce. Do některých typů lepidel se navíc stále ještě přimíchávají živočišné složky, náplasti pak nejsou vhodné pro vegany a někdy ani pro vegetariány.

Co pak nevidíme a prakticky nezjistíme je, že polštářek náplasti nebo samotná náplast mohou být kromě toxických bělidel napuštěny dalšími látkami, jako jsou parabeny, thimerosal a další. Více info zde...

Buď přirozeně krásná

SLEDUJTE NÁS

GRATIANATURA