-25%

6 bodů do věrnostního systému

Víte, že můžete celý den strávit bez potního zápachu, aniž byste své tělo zatěžovali zbytečnými chemickými škodlivinami? BIO Tuhý deodorant Organic Essence je tvořen pouze pečlivě vybranými přírodními složkami, které dohromady vytvářejí účinnou zbraň proti bakteriím a zápachu. Většina běžných přípravků proti pocení obsahuje sloučeniny hliníku, které dokážou zablokovat potní žlázy. Hliník se však vstřebává také do těla a je spojován s množstvím nežádoucích účinků. Některé studie hovoří o souvislosti s rakovinou prsu nebo Alzheimerovou chorobou. S naším deodorantem se ale bát nemusíte, protože je zcela bez hliníku (neboli bez aluminia). V případě přírodních deodorantů, potencionálně dráždivá jedlá soda není na prvním místě jako u naprosté většiny podobných produktů, ale až na 4. místě. Více >>
Výrobce: ORGANIC ESSENCE. Kód produktu: OEDCV

338 Kč s DPH Původní cena 450 Kč, Ušetříte 25% (112 Kč)

Upřesněte výběr produktu
ks

Množství musí být násobkem .


VÝHODY VE ZKRATCE

~ Účinný v boji proti bakteriím, které způsobují zápach.

~ Přirozená ochrana proti pocení bez dráždivých reakcí.

~ Nádherně zklidňující aroma díky silici pravé levandule.

~ Zklidní a vyživí vaši pokožku v podpaží - krásně se vstřebá.

~ Nezatěžuje vaše tělo zbytečnými chemikáliemi.

~ Neobsahuje hliník, vodu, levné přírodní složky či parabeny.

~ Dlouhá výdrž - chrání proti zápachu celý den a celkově zákazníci hlásí, že tuba jim vydží 4/5 měsíců.

~ Certifikován USDA Organic - vaše garance pravé BIO kvality a čistoty.

Účinný přírodní deodorant, který nezatíží váš organismus škodlivými chemickými sloučeninami. Obsahuje dokonalou kombinaci kokosového oleje, kukuřičného škrobu, včelího vosku a jedlé sody s výtažky bourbonské vanilky a kokosové dužiny, které mu dodávají opravdu neodolatelnou teplou a sladkou vůni - garantuji, že jste takovou vůni ještě necítili - vše se odvíjí od použití nejkvalitnějších éterických olejů, certifikovaných BIO od USDA Organic. Doporučujeme všem zastáncům přirozenosti. Bez hliníku a bez parabenů a jiných syntetických složek.

Bourbonská vanilka (vanilla planifolia) je původní odrůda tohoto nádherně aromatického koření, které získalo svůj název po francouzském ostrově Île Bourbon, dnes Reunion. Vanilka Bourbon má sladší chuť a sladší aroma než vanilka Tahitská a je považována za nadřazený druh. Vanilka je po šafránu a kardamomu třetím nejdražším kořením na světě. Je to dáno tím, že její pěstování a zpracování je velmi náročné. Dlouhé liány vyžadují oporu. Nové výhony je třeba neustále stáčet tak, aby květy byly dostupné pro opylování a sklizeň. Opylování se provádí ručně. Rostlina navíc kvete pouze jediný den. Plody se sklízejí asi půl roku po odkvětu, v době, kdy ještě nejsou plně dozrálé. Po sklizni pak probíhá mokrá či suchá fermentace, která uvolňuje aromatický vanilin a dává tobolce hnědou barvu.

Pot je pro tělo důležitou tekutinou, protože pomáhá ochladit organismus, kterému hrozí přehřátí. V důsledku činnosti některých bakterií nám však může komplikovat život díky nevábnému zápachu. Výtažek vanilky má proti-zánětlivé a uklidňující účinky, proto se hojně využívá v kosmetice na zklidnění podrážděné pokožky a akne. Plody pěstovaných rostlin jsou aromatičtější než plody divoce rostoucích vanilkovníků. Doplňte svou tělovou a pleťovou péči o luxusní a vysoce hydratační mangové-bambucké máslo Organic Essence, CocoVan, s vůní vanilky a kokosu.

ZERO WASTE KOMPOSTOVATELNÉ OBALY

Organic Essence - papírový stojanZáleží vám na životním prostředí? S Organic Essence ho nezatížíte ani trochu. Ekologické obaly značky Organic Essence jsou plně rozložitelné, a to už od roku 2008, dlouho předtím než se to stalo módním trendem. Po BIO Tuhém deodorantu Organic Essence vám zůstane pouze papírový obal, který jednoduše recyklujete nebo zahodíte na kompost, rozloží se do pár měsíců. Organic Essence se zaměřuje na život bez obalů již mnoho let, majitelé i zaměstnanci jsou skuteční zastánci čistého životního prostředí, BIO agrikultury a společně s dalšími výrobci se v USA angažují v nekonečném boji proti GMO a masové produkci potravin. Podívejte se zde, co za úžasné lidi pro tuto značku pracují.

K deodorantu obdržíte i papírový stojánek. Viz. obrázek.

ORGANIC ESSENCE SE ODLIŠUJE

 • Skutečná EKO-značka ve vlastnictví rodinné firmy ze slunné Kalifornie.

 • Kosmetika vyráběná ručně, v malých dávkách, čerstvě a s absolutním respektem a láskou k přírodě.

 • Mezinárodně uznávaný certifikát USDA Organic - tento certifikát nedovoluje použití GMO (geneticky modifikovaných organismů), nanočástic, parabenů, propylen-glykolu, syntetických barviv či aromat, hliníku, EDTA (kyseliny ethylendiamintetraoctové), triclosanu, petrochemikálií nebo stopového množství toxinů, které by mohly poškodit vaše zdraví.

 • Kromě včelího vosku neobsahuje žádné živočišné složky.

 • Nezatěžuje životní prostředí a nezneužívá zvířata.

 • 100% složek pochází prokazatelně z ekologického zemědělství.

 • Neobsahuje žádné geneticky modifikované suroviny (GMO).

 • Bez konzervačních látek, umělých barviv, petrochemikálií, ftalátů, hexanů, parfémů, lepku a jiných chemikálií.

 • Inovátoři a průkopníci bezobalového hnutí ZERO WASTE - patentováno přes 15 druhů eko-obalů.

POUŽITÍ

ObalUmyjte si podpaží mýdlem - tento krok je nutný k eliminaci potní bakterie. Nedrhněte! Opláchněte a osušte. Aplikujte deodorant v průměru 4-5 tahy; můžete aplikovat více v závislosti na vaší úrovni aktivity a osobních potřebách. Užijte si den bez jakéhokoliv zápachu… ve stylu BIO! Obrázek ukazuje jak deodorant opatrně vysunout z tuby o pár milimetrů. Svou dlaň položte na spodní část tuby a jemně zatlačte, aby se deodorant vysunul ven. Rukou pak jemně zatlačte zpět. V létě udržujte deodorant v chladu.

CRUELTY FREE DEODORANT

Žádné výrobky značky Organic Essence nejsou testovány na zvířatech. Kromě včelího vosku neobsahuje BIO Tuhý deodorant žádné živočišné složky. Včely však při získávání vosku nijak netrpí, na což dohlíží nezávislý americký certifikátor Organic Certifiers, který výrobci uděluje certifikaci USDA Organic. BIO složky ve všech výrobcích Organic Essence nevyžadují testování na zvířatech, protože o nich vše víme a jejich účinky jsou prokázány. Nové, syntetické chemikálie vyžadují testování na zvířatech, aby se vyloučily jejich možné negativní účinky. O prestižnosti a přísných kritériích této certifikace si můžete přečíst níže.

AKTIVNÍ SLOŽKY A FUNKCE

 • BIO kokosový olej - bojuje s baktériemi způsobujícími zápach, zklidňuje a pečuje o pokožku, je to nezbytný zdroj mastných kyselin, antioxidant, má antibakteriální účinky.

 • BIO kukuřičný škrob - zklidňující účinky na pokožku, zmírňuje podráždění, účinně nahrazuje ropné složky v kosmetice.

 • BIO včelí vosk - má výborné ochranné a hydratační schopnosti.

 • Soda bikarbonát - neutralizuje baktérie způsobující zápach a zajišťuje dlouhotrvající, vytrvalou ochranu po celý den. Jedlá soda je přidána v takovém množství, aby nezpůsobovala podráždění kůže, a naprostá většina zákazníků nemá žádné citlivé reakce. V případě citlivé reakce, produkt nepoužívejte ihned po holení. Nejdříve aplikujte na osušené podpaží jílový pudr či prášek od značky Redmond, který oholená místa zklidní a připraví na deodorant.

 • BIO výtažek z pravé vanilky - uklidňuje, má mocné antibakteriální účinky, silný antioxidant.

 • BIO výtažek z listů rozmarýnu - přírodní konzervant a antioxidant, prokrvuje, relaxuje.

 • BIO výtažek z kokosu - za studena lisovaný/raw (získává se odstředivým lisováním čerstvé dužiny, kdy nedochází k zahřátí nad 42 °C), hydratuje, vyživuje, neucpává póry.

SLOŽENÍ (INCI)

Cocos Nucifera (kokosový olej) Oil*, Zea Mays (kukuřičný škrob) Starch*, Cera Alba (včelí vosk)*, Sodium Bicarbonate (jedlá soda), Vanilla Planifolia (výtažek vanilky pravé - druh orchideje) Extract*, Rosmarinus Officinalis (výtažek z listů rozmarýnu) Leaf Extract*, Cocos Nucifera (výtažek kokosovníku ořechoplodého) Extract*.

*Certified Organic
Certified Organic by Organic Certifiers

VÝZNAM PRESTIŽNÍ BIO CERTIFIKACE USDA ORGANIC

Mnozí inzerují, že prodávají „organické“ neboli BIO kosmetické produkty, ale často se jedná o pouhý marketingový trik, který má za úkol přitáhnou pozornost zákazníka. Koncový zákazník má jedinou garanci, že kupuje BIO kontrolovaný výrobek, pokud je na jeho obalu logo nezávislé certifikace od renomované společnosti. Organic Essence výrobky jsou certifikovány USDA Organic a toto logo najdete na všech jejich produktech. Tuto certifikaci jim zajišťuje tř1024px-USDA_organic_seal.svgetí největší certifikační společnost v Kalifornii, Organic Certifiers.

Osvědčení USDA Organic je americkou formou certifikace pro kontrolované BIO zemědělství. Cílem této federální organizace je mimo jiné podpora obchodu, zemědělské ekologické výroby a venkovských komunit, a ochrana životního prostředí. Má-li výrobek na své etiketě znak USDA Organic, zákazník je ujištěn, že minimální obsah složek z ekologického zemědělství je 95% a dodržování všech podmínek je kontrolováno několikrát ročně.

USDA Organic zakazuje používání geneticky modifikovaných surovin, umělých hnojiv a pesticidů a jiných chemických produktů negativně ovlivňujících zdraví. To pro vás znamená, že celková výroba a zpracování veškerých výrobků Organic Essence, je od počátku až do konce podrobně kontrolována a schválena v souladu s těmi nejpřísnějšími normami na světě a neprochází vůbec žádným chemickým zpracováním.

Země původu
Kalifornie, USA
Výrobce
Organic Essence Inc., 629 Bertsch Avenue, Crescent City, CA 95531.
Vhodné pro
Raw-GMO Free-Vegetariány
Konzistence
Tuhý (v létě uchovávat v lednici)
Datum expirace
07/2020
Kontaktujte nás!