DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
LOVINAH SKINCARE

Novinka

LOVINAH THIRD EYE SERUM - Zpevňující Oční Sérum s 24K zlatem a peptidy proti vráskám - Objem: 30ml


(3)

1 936 Kč s DPH

Objem
5ml 30ml

Zpevňující oční sérum Lovinah schválně nazvané 'Třetí Oko' (jedná se o šestou čakru/ tzv. šestý smysl, kdy jeho aktivací máte probudit mimosmyslové vnímání a obnovit v sobě zapomenuté spirituální schopnosti) s koloidním zlatem a měděnými peptidy je specificky vyvinuto pro vaše oční okolí, kde neúnavně bojuje s jemnými linkami a vráskami, redukuje tmavé kruhy pod očima a zmenšuje podoční oteklé váčky. Při pravidelném denním i nočním používání tohoto luxusního očního séra se budete cítit jako po návštěvě salónu krásy, garantováno, ovšem bez pocitu, že jste na sebe použili syntetika a chemické složky. Third Eye oční sérum je velmi inteligentně formulované, aby skutečně pracovalo na vypnutí povadlých víček a vrásek, a redukci váčků a kruhů pod očima. Není to jen tvrzení, ale fakt, který potvrzují spokojené zákaznice, které už uvažovaly nad botoxem, protože jim nic nezabíralo.

Zpevňující Oční sérum Lovinah Third Eye je schválně obohaceno o drahé kovy, krystalový prášek a peptidy bez obsahu éterických a vonných olejů, bez umělých parfemací, či poškozujících chemikálií. Toto sérum obsahuje příští generaci amino a hylauronových kyselin, které zvyšují přirozenou hydrataci kůže pro obnovenou, jasnou, tonizovanou a pružnou pleť. Spolehlivě se postará se o to, aby vaše oči vždy vypadaly odpočatě. Jen jedna kapka ráno a večer pomůže odstranit otoky a vaše oči budou vypadat mladistvě a zářivě, bez potřeby používat chemické přípravky nebo botox. Toto luxusní oční sérum na bázi aloe vera, vybraných proti-zánětlivých botanických výtažků a olejů s antioxidačními vlastnostmi, koloidního zlata a super účinných peptidů mědi je hloubkově hydratující a bioaktivní - opravdu vaši pokožku okolo očí vypne, zpevní a vyhladí... a to vše bez jehel!

Zlato a krása byli odjakživa nerozlučnými partnery. Už v pradávné době se zlato hojně využíváno pro své luxusní a zkrášlující vlastnosti a i proto je Oční sérum Third Eye vyrobeno s obsahem 0,9999 čistého zlata v koloidní formě, se směsí mědi, inovativních peptidů Haloxylu®, Eyelissu™ a dalších prospěšných složek. Zatímco Haloxyl® účinně bojuje proti známkám stárnutí a eliminuje tmavé kruhy pod očima, Eyeliss™ zlepšuje krevní oběh a spolu s výtažky z kaštanu snižuje otoky. Měděné peptidy zvyšují produkci kolagenu a ametyst pomáhá jemné oční okolí detoxikovat a okysličovat. Tato inovativní oční péče poskytuje citlivé oční pokožce přirozený lifting a potřebnou pevnost. Jeho sytá fialovo-modrá barva (indigo) je dodána práškem z vzácného krystalu Ametystu, který posiluje imunitní systém, zlepšuje stav podlitin, snižuje bolest a otoky. Ametyst zvláště podporuje emocionální část naší osobnosti a přináší úlevu těm, kteří jsou přepracovaní či nadměrně stresovaní.

Lovinah Third Eye zpevňující oční sérum je skutečně vysoce účinný přípravek pro péči o vaše oční okolí a je vhodný pro všechny typy pleti. Jedná se o lehce vstřebatelnou lehounkou tekutinu ve formě zlatého peptidového gelu, který profesionálně zbavuje oční okolí otoků a tmavých kruhů pod očima. Obsahuje ty nejluxusnější ingredience na světě, které společně tvoří inovativní a přelomovou péči o oční okolí. Tonizuje pokožku a dodává jí zářivý vzhled. Jakmile uvidíte výsledky, nebudete věřit vlastním očím - doslova (: ! Zatímco mnohé luxusní salóny krásy po celém světě používají 24-karátové zlato k omlazení pleti, my přinášíme omlazující složení přímo do vašeho domova. V salonech to funguje to tak, že vám na obličej a tělo pokládají plátky zlata, které se nechají jen krátce působit. Dokážou prý podpořit růst buněk a obnovit tvorbu elastických vláken, díky kterým je pokožka hladší a pružnější. Takováto obličejovou maska vás v Londýně vyjde na 15 000 Kč.

Toto oční sérum je, jako všechny výrobky Lovinah, vyrobeno čerstvě, ručně, v malých dávkách na zakázku a bez esenciálních olejů, vonných olejů, parabenů a škodlivých chemikálií. Vhodné pro vegany.

AKTIVNÍ SLOŽKY A JEJICH VLASTNOSTI

Biologicky dostupné Zlato – zlato je prostě zlato. Biologicky dostupný zlatý ferment zlepšuje vzhled pokožky, obnovuje pružnost a hydrataci pokožky a podílí se na mladistvém a zářivém vzhledu pleti. Biologická dostupnost umožňuje snadnou vstřebatelnost do kůže. Ve starověku bylo zlato synonymem moci, bohatství a krásy. Zlato a krása byly nerozlučnými partnery v průběhu celé historie. Mnoho luxusních lázní po celém světě používá 24-karátové zlaté lístky pro hydrataci, vypínání a zvlhčení pokožky, což vede ke hladké a zářivé pokožce. My používáme zlato o čistotě  0,9999 v koloidní formě, která napomáhá posilování produkce kolagenu, zvýšení pružnosti pleti a zlepšení krevního oběhu.

Měď – byla považována za fontánu mládí už od starověku! Měď je prastarou ingrediencí krásy, hydratace a ochrany. Pro starověké Egypťany měď představovala symbol života a propůjčovala své magického schopnosti i jejím nositelům. Měděné peptidy omlazují kožní buňky, podporují tvorbu kolagenu a vypívají jemnou pokožku očního okolí.

Amethyst – je účinný krystal a představuje barvu třetího oka. Tato barva inspirovala i barvu tohoto vysoce efektivního séra. Lidé již od dávných dob věří, že ametyst přitahuje pozitivní energii a zbavuje tělo jakýchkoliv negativních emocí – pocitů stresu,úzkosti, strachu a deprese. V péči o pleť ametyst pomáhá detoxikovat pokožku od toxinů a poskytuje pokožce tolik potřebný kyslík. Sérum Třetího oka využívá detoxikační a uklidňujících vlastnosti tohoto krásného fialového drahokamu.

Peptid Haloxyl® – inovativní biotechnologická směs: Voda & Glycerin & Steareth-20 & Palmitoyl Tetrapeptide-7 & Palmitoyl Oligopeptide & Chrysin & N-Hydoxysuccinimide - je nejspolehlivějším anti-agingovým peptidem pro zbavení se tmavých kruhů pod očima.

Peptid Eyeliss™ - je to směs peptidů,  Dipeptide Valyl-Tryptophane a Lipopeptide Pal-GQPR, a hesperdinu, Hesperidin Methyl Chalcone. Společně pomáhájí zlepšovat cirkulaci kyslíku v jemných tkáních, zvyšují elasticitu pokožky a vyhlazují jemné vrásky, zpevňují kapilární stěnu v pleti okolo očí a podporují lymfatickou mikrocirkulaci krve, čímž se snižuje podráždění a otoky pod očima.

REGU®-AGE PF– bezparabenový komplex speciálně purifikovaných přírodních sójových a rýžových peptidů a biotechnologicky vyrobeného superoxidu dismutázy (SOD). Ten je izolovaným z přirozeného kmene kvasinek. Tento komplex efektivně pomáhá posilovat pojivovou tkáň, snižuje záněty a zmírňuje výskyt tmavých kruhů a opuchlin pod očima. Chrání proti oxidačnímu stresu. In-vivo studie potvrzují tyto vlastnosti a výsledky jsou jasně viditelné, viz obrázek.

Před                                                                      Po 8 týdnech používání REGU®-AGE PF

Vzhled očního okolí před použitím REGU-AGE PFVzhled očního okolí po 8-týdenním použití REGU-AGE PF

PEPHA®-TIGHT – je jedinečná přírodní zpevňující složka, která přináší rychlý účinek a efekt okamžitého vypnutí pokožky, který následně i dlouho přetrvává. Jedná se o vysoce purifikovaný extrakt z mikrořasy Nannochloropsis oculata v kombinaci s vyrovnaným množstvím polysacharidu Pullullanu. Ten se vyrábí ze škrobu houby Aureobasidium pullulans (aureobazidium klíčivé).

Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate - synteticky vyrobený protein, který strukturálně napodobuje aktivitu enzymu Waglerinu-1 obsaženého v hadím jedu Tropidalaemus Wagleri. Tato účinná látka byla vyvinuta pro výraznou redukci vrásek. Působí intenzivně nejen na zjemnění linií a vrásek, ale má významný účinek i na mimické výrazové vrásky. Uvolňuje obličejové svaly a rozvolňuje staženou pokožku v místě aplikace. Testy a studie této aktivní složky potvrdily 67% úspěšnost ve zmírnění linií a vrásek,71% efekt ve zpevnění pokožky 73% účinnost ve zvýšení elasticity pokožky. Jedy hadů se rozlišují především v obsahu různých komplexních enzymů, které zasahují do procesu látkové výměny a funkcí buněk. Typické pro všechny enzymy je, že nemění a nenapadají procesy buněk, ale jako katalyzátory ovlivňují a řídí procesy látkové výměny. Stačí nejmenší množství hadího jedu, aby se dosáhlo pozitivního ovlivnění procesů buněk a látkové výměny.

Acetyl Hexapeptide-8 - má podobnou strukturu jako bílkovinný komplex zajišťující přestup nervového vzruchu do svalu. Na rozdíl od botoxu však pouze oslabí přenos vzruchu, protože se na zmíněný komplex naváže. Tato látka představuje revoluční novinku v účinném boji proti vráskám. Předchází vzniku vrásek a hluboké vrásky zmírňuje.

Copper Tripeptide-1 - Omega-CHS-Activator®

 • obsahuje aminokyseliny, lapače volných radikálů a peptidy
 • má antioxidační účinky
 • hydratuje a zklidňuje pokožku
 • je důležitou zásobou energie buněk
 • udržuje buňky ve zdravé kondici – funguje jako „health booster“
 • specifické tripeptidy Cu podporují aktivitu enzymu SOD (superoxid dismutáza – důležitý, tělu vlastní antioxidant)
 • tripeptidy jsou zodpovědné za stimulaci syntézy kolagenu
 • má protizánětlivé účinky

Niacinamide - vyrovnává pleť a redukuje vzhled rozšířených pórů - pokožka působí vypjatě a sjednoceně, a v neposlední řadě pokožku chrání. Tento ve vodě rozpustný vitamín je součástí vitamínů skupiny B. Kyselina nikotinová či niacin se na niacinamid přeměňuje. Často se využívá k léčbě akné vulgaris pro svůj protizánětlivý účinek. Niacinamid prokázal schopnost blokovat zánětlivé procesy jodidů, o nichž je známo, že způsobují rozvoj zánětlivého akné. Niacinamid bývá hlavní ingrediencí orálně konzumovaných léků proti akné.

Kaštan koňský – zklidňuje jemnou pokožku kolem očí a pomáhá snižovat oční otoky. Obsahuje především aescin, biologicky aktivní látku, která působí proti otokům, zánětům, chrání a zpevňuje cévy, urychluje vstřebávání krevních sraženin, zlepšuje žilně-lymfatickou cirkulaci.

RITUÁL

Aplikujte malé množství séra na oční okolí bříškem prstu – jemně vklepávejte, kůži nenatahujte.

VÝSLEDEK

Tento úžasný oční elixír krásy je vhodný pro všechny typy pleti, které bojují s tmavými kruhy, otoky, ztrátou pevnosti a flexibility pokožky.

SLOŽENÍ

 1. Šťáva z listů Aloe Vera - Aloe vera gel/ šťáva byl(a) po staletí používán(a) k hydrataci, hojení a ochraně pokožky. Aloe se do očních přípravků přidává jako prevence proti vysoušení a vráskám. Obsahuje základní vitamíny a minerální látky, které chrání proti volným radikálům způsobujícím předčasné stárnutí pokožky. Aloe Barbadensis leaf juice.

 2. Výtažek ibišku súdánského - antioxidant. Hibiscus Sabdariffa flower extract.

 3. Koloidní Zlato - Colloidal Gold. Popis viz výše.

 4. PEPHA®-TIGHT - Nannochloropsis Occulata Extract (Mikrořasa) + Pullulan (Polysacharid).

 5. Rostlinnný glycerin - Vegetable Glycerin.

 6. Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate - neuro-peptid.

 7. Niacinamide - vodě rozpustný vitamín B3, často se využívá k léčbě akné vulgaris pro svůj protizánětlivý účinek. Niacinamid prokázal schopnost blokovat zánětlivé procesy jodidů, o nichž je známo, že způsobují rozvoj zánětlivého akné. Niacinamid bývá hlavní složkou orálně konzumovaných léků proti akné.

 8. Steareth-20 - pomocný emulgátor, rozpuštědlo, stabilizátor produktu, čímž prodlužuje celkovou trvanlivost.

 9. N-Hydroxysuccinimide - ester aktivující eliminaci krevních pigmentů, zodpovědných za tmavé kruhy a vaky pod očima.

 10. 5,7-dihydroxyflavon - Chrysina/ Flavone-X/ extrakt z Mučenky - urychluje odbourávání bilirubinu, čímž zesvětluje tmavé kruhy pod očima.

 11. Palmitoyl Tripeptide-1 - peptid esterifikovaný s mastnými kyselinami, zlepšuje odolnost pleti, obsah vlhkosti pleti a aktivuje tvorbu kolagenu, rychle se vstřebává, podporuje elasticitu, odolnost a zdravý vzhled pleti.

 12. Palmitoyl Tetrapeptide-7 - složka Eyeliss™ - podporuje kolagenovou syntézu a posiluje extracelulární matrix, zlepšuje tak propojení sítě kolagenových vláken - pevné spojení následně zlepší elasticitu pokožky a redukuje i hluboké vrásky.

 13. Acetyl Hexapeptide-8 - peptid, který předchází vzniku vrásek a hluboké vrásky zmírňuje.

 14. Hesperidin Methyl Chalcone - složka Eyeliss™ - bezpečný antioxidant a flavoid, posiluje cévy a tím zlepšuje jejich propustnost.

 15. Dipeptide-2 - složka Eyeliss™ - pleťový kondicionér, zlepšuje lymfatickou cirkulaci.

 16. Copper Tripeptide-1 - ojedinělý tripeptid podobající se peptidové sekvenci kolagenu, který je zodpovědný za činnost superoxidační dismutázy.

 17. Glycine Soya Protein - sójová bílkovina - zpomalovač enzymů elastase a tryptase, které se podílí na procesu stárnutí a projevech zanícení pleti, jejich zpomalení udrží pleť elastickou, pevnou a vláčnou, současně je zvýšena vlhkost pleti.

 18. Hydrolyzovaný Rýžový Protein - hydrolyzací rýže izolovaná látka s vysokou koncentrací prospěšných živin, posiluje schopnost obnovy kožních buněk. Rýže má schopnost udržet vyrovnanou vlhkost pleti, protože udržuje vlhkost v epidermu, hydratuje a chrání pokožku před nepříznivými vlivy, redukuje její poškození a zlepšuje schopnost hojení zánětlivých reakcí i mechanických poškození pleti (je vhodná při akné a ekzémech), srovnává její tón a osvěžuje ji.

 19. Superoxide Dismutase - super-antioxidační enzym, který fantasticky brání před volnými radikály.

 20. Saccharide isomerate - patentovaný uhlohydrát podobný tomu, který se nalézá v lidské kůži, přirozeně se váže na keratin a tím zaručuje dlouhodobou hydrataci.

 21. Lactobacillus Ferment - přírodní antimikrobiální látka a pleťový kondicionér.

 22. Levulinát sodný - antimikrobiální látka.

 23. Anisát sodný - antimikrobiální látka.

 24. Sodium hyaluronate - hyaluronát sodný.

 25. Tocopheryl Acetate - syntetický vitamin E.

 26. Amethyst powder prášek z Ametystu.

 27. Silica Dimethyl Silylate - derivát křemíku - používá se jako proti-spékavá látka.

 28. Výtažek z koňského kaštanu - Aesculus Hippocastanum seed extract. Popis viz výše.

 29. Výtažek ze semen Koly lesklé/ Kolovníku - přírodní zdroj kofeinu, kterého obsahuje více než káva nebo čaj - až 3%. Cola Nitida seed extract.

 30. Výtažek z Pupečníku asijského/ Gotu koly -  mimo jiné zlepšuje pružnost pokožky a hojí rány. Centella Asiatica extract.

INCI

Handmade with Love: Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Colloidal Gold, Algae Extract (and) Pullulan, Vegetable Glycerin, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Niacinamide, Steareth-20, N-Hydroxysuccinimide, Chrysin, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Acetyl Hexapeptide-8, Hesperidin Methyl Chalcone, Dipeptide-2, Copper Tripeptide-1, Soja (Soybean) Protein, Hydrolyzed Rice Protein, Superoxide Dismutase, Saccharide isomerate, Lactobacillus Ferment, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Amethyst powder, Silica Dimethyl Silylate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Cola Nitida (Kola nut) seed extract, Centella Asiatica (Gotu kola) Extract.

Sérum je velice příjemné. Oční okolí je vypnuté. Výborný na pokleslá víčka. Stačí malá kapka.

Žádné.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

tohle oční sérum je podle mě zázrak. Zachránilo mě před botoxem, který jsem byla rozhodnutá podstoupit. Chtěla jsem ho prostě jen zkusit, že tím nic n ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Zatím jsem si koupila jen vzorek, ale vzhledem k tomu, že vidím nějaký efekt a sérum zmenšuje vrásky, půjdu nadšeně do plné verze. Líbí se mi jak slož ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
Mokrá IV 6227
76001 Zlín
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2020
system UPgates, Mapa stránek