DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
LOVINAH SKINCARE

Novinka

LOVINAH EVERLASTING - Luxusní Tělové Soufflé - Objem: 100ml


(1)

Everlasting soufflé je zklidňující tělový krém, určený pro všechny typy pleti. Základem tohoto tělového soufflé je šťáva z aloe vera, bambucké máslo Nilotica, moringový olej, olej z černuchy seté a směs bylinek jako jsou indigo (boryt), blue tansy či modrý řebříček, které pomohou zklidnit i nejcitlivější pokožku a dodají skutečný prožitek s viditelnými výsledky. Tento božský tělový přípravek má našlehanou, krémovou texturu, příjemnou sladkou vůni a nádherně pomněnkovou barvu. Je to krásný kousek ve vaší koupelně. Více >>

2 850 Kč s DPH

Objem
10ml 100ml

ks

Hydratační tělové soufflé Everlasting obsahuje propojení pradávných hojivých bylin s moderní vědou. Toto soufflé zklidňuje, zpevňuje a vyživuje pokožku božskou energií a krásou. Je to asi ten nejluxusnější a přitom užitečný přípravek, který si pro své tělo zakoupíte. Vzhledem ke složení se tento přípravek rozhodně hodí používat nejen na tělo, ale i na pleť, která trpí vyrážkami, akné, ekzémem a jinými kožními problémy. 

Celkové složení tohoto neuvěřitelného tělového přípravku je velmi propracované a doslova až neobvyklé - osobně jsem takové ještě u žádného tělového krému neviděla. Everlasting Tělové Soufflé má 38 složek! sestávajících z exotických bylin a přírodních kosmetických látek, které mají jedno společné - všechny mají prokázané účinky na pokožce, která je nějak podrážděná, ať už se jedná o vyrážky, akné nebo ekzém. Přesvědčete se sami v popisu níže a v kategorii Složení. 

PODROBNOSTI O VYBRANÝCH SLOŽKÁCH

Prášek z borytu barvířského- tmavě modrý prášek z této byliny, používaný v tradiční čínské medicíně, u něhož studie prokázala, že může být účinný při léčbě psoriázy plakového typu (80% trpících psoriázou má tento typ). Rozdrcené listy borytu smíchané se lněným olejem se používaly na hojení vředů a pro léčbu zánětů. Listy borytu mají silné stahující účinky, léčila se jimi otrava námelem a lodyha se používala k zastavení krvácení. Dnes je boryt téměř zapomenutou bylinou. Navzdory tomu má výborné dezinfekční a antibakteriální vlastnosti, jichž hojně využívali např. keltští nebo římští válečníci. Dokáže zastavit šíření mikrobů, především druhu Salmonella, meningitidy a leptospirózy.

Bylinný extrakt Srdcovnice nadmuté - původem z tropů a subtropů, jedná se o rostlinku, která má květ připomínající nafouklý balónek s obsahem malých semínek. Dnes se tato rostlina pěstuje také v Evropě a používá se v homeopatii k léčbě dermatitidy a ekzému. Má protizánětlivé vlastnosti a je účinná proti zarudnutí a svědění. Rovněž snižuje ztrátu vlhkosti v kůži. Je také dobře snášena a doporučována lidem, kteří trpí ekzémem, neurodermatitidou a zanícenou kůží.

 1. Šťáva z listů Aloe Vera

 2. Bambucké máslo Nilotica

 3. Moringový olej

 4. Olej z Černuchy seté (Black Seed Oil)

 5. Mongongový olej

 6. Olej ze semen Laskavce červenoklasého

 7. Baobabový olej

 8. Olej z ovesných klíčků

 9. Neiontový emulgační vosk NF - NF = National Formulary, znamená to, že splňuje určité farmaceutické standardy.

 10. Kyselina stearová - získává se z tuků a v kosmetice slouží jako emulgátor a detergent.

 11. Rostlinný glycerin - hydratační látka.

 12. Lactobacillus Ferment - přírodní antimikrobiální látka a pleťový kondicionér.

 13. Levulinát sodný - antimikrobiální látka.

 14. Anisát sodný - antimikrobiální látka.

 15. Prášek z borytu barvířského - viz podrobný popis.

 16. Bylinný extrakt Srdcovnice nadmuté - viz podrobný popis. 

 17. Práškový výtažek z Proskurníku lékařského (ibišek) - v léčitelství byl používán při léčbě hnisavých vředů, ekzémů, křečových žil a bércových vředů. Má uklidňující a zvlhčující účinky. Podrážděnou pokožku uklidňuje a suchou hydratuje. 

 18. Výtažek z Vodilky kanadské - protizánětlivá, antiseptická a léčivá bylina původem ze severní Ameriky, a tradičně využívaná Indiány pro léčbu kožních poranění. 

 19. Výtažek z listů Kopřivy dvoudomé - napíná a zpevňuje pokožku, reguluje tvorbu přirozeného kožního mazu, léčí akné, podporuje bezchybnou pleť, urychluje hojení ran a popálenin, pomáhá při alergiích na kůži, léčí ekzémy. 

 20. Výtažek z rostlinných kmenových buněk Jitrocelu kopinatého - kmenové buňky mají schopnost se samostatně obnovovat a samy opravovat, stejně jako lidské kmenové buňky. Rozdíl je v tom, že rostliny mají ve skutečnosti silnější antioxidační vlastnosti než lidské buňky, protože rostliny jsou stacionární, ie. musí se chránit před nápory počasí. Jinými slovy, výtažek z kmenových buněk pomáhá podporovat tvorbu nových kožních buněk a tak předcházet vzniku vrásek. Obsažené růstové faktory posilují pružnost kůže. Jitrocel byl použit pro své protizánětlivé účinky, což ocení zejména aknózní pleť a pleť trpící růžovkou.

 21. Výtažek z Potočnice lékařské (Řeřicha) - má dezinfekční účinky, je vhodná pro problematickou pleť se sklony k akné. Využívá se při léčbě popálené kůže.

 22. Výtažek z kořene Sarsaparilly mexické - tradičně se využíval k léčbě malomocenství, nádorů, rakoviny, psoriázy a revmatismu. Používá se také jako tonikum při anémii a kožních onemocněních. Uvádí se, že má protizánětlivé, testosterogenní, afrodiziakální a progesterogenní účinky.

 23. Výtažek z Ptačince prostředního (Cizrna) - pro pokožku vynikající jak interně jako demulcent, tak externě jako změkčovadlo. Má chladicí a vysušující účinek na  kožní rány a vyrážky. Pomáhá na drobné popáleniny, léze, akné, rány, ekzém, kousnutí hmyzem, popálení kopřivou, psoriázu a dnu.

 24. Ceramide 3 - lipidy nebo-li tuky, které pomáhají hydratovat pokožku a předcházet vráskám. Tvoří více než 50% složení pokožky, takže není divu, že hrají tak důležitou roli při její ochraně před environmentálními hrozbami a pomáhají jí vypadat mladší. Ceramid 3 se používá v krémech jako zvlhčovač.

 25. Vitamin B12 - pomáhá regulovat tvorbu pigmentu v pokožce a předcházet tmavým skvrnám a pigmentaci.

 26. Koloidní ovesné vločky - vyrábí se jemným mletím ovsa, který se poté vaří. Výzkum ukazuje, že avenathramidy, silné typy antioxidantů, které se nacházejí v ovsi (a koloidních ovesných vločkách), mohou pomoci zklidnit podrážděnou pokožku.

 27. Chlorid hořečnatý - používá se jako činidlo zvyšující viskozitu nebo zahušťovadlo. 

 28. Sclerotium gum - přírodní látka pro lepší viskozitu.

 29. Allantoin - chrání, uklidňuje, hydratuje pokožku, redukuje póry, proti-stárnoucí vlastnosti a pomáhá k hojení jizev po akné.

 30. Pro Vitamin B5/ Panthenol - zvhčovadlo, zlepšuje hydrataci pokožky, změkčuje pleť, pomáhá s akné a kožními skvrnami.

 31. Kyselina linolová - představuje nenasycené omega-6 mastné kyseliny vyskytující se v kukuřičném, světlicovém a slunečnicovém oleji a používané v kosmetice jako změkčovadlo a zahušťovadlo. Regeneruje kůži, působí jako antioxidant a jako látka uklidňující pokožku.

 32. Alpha Lipoic Acid/ Kyselina alfalipoová - je jednou z omega-3 mastných kyselin a je rozpustná ve vodě i v tucích. Pomáhá neutralizovat volné radikály, čímž působí proti předčasnému stárnutí buněk v těle. Nejenže sama funguje jako antioxidant, ale dokonce dokáže obnovovat hladiny vitaminů C a E, které se taktéž řadí mezi významné antioxidanty.

 33. D-alpha tocopherol - Vitamin E.

 34. Infúze z drahokamu Lazurit (Lapis Lazuli) - název je odvozován od latinského slova lapis (kámen) a arabského azul (nebe, modrá). Jeho extrakt tvoří tekutinu bohatou na azulen, která pomáhá snížit zarudnutí, otoky a vyrážky. Antibakteriální a velmi zklidňující vlastnosti obzvlášť ocení podrážděná pokožka. 

 35. Chamazulene - sloučenina nalezená v éterickém oleji Blue Tansy. Pomáhá zmírnit zarudnutí, podráždění, vyrážky a popáleniny. Uklidňující vlastnosti jako přírodní antihistaminikum činí Chamazulene doslova hrdinskou složkou. 

 36. Olej ze Smilu italského - má regenerační účinky, používá se na suchou pleť, při zvýšené tvorbě vrásek a proti volným radikálům.

 37. Olej z Řebříčku obecného - je protikřečový, hojivý a zklidňující. Posiluje tón pleti a pomáhá léčit problematickou pleť. 

 38. Olej z Blue Tansy - chladí a uklidňuje, hojně využíván v péči o podrážděnou, aknózní a ekzematickou pokožku. 

INCI

Handmade with love: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vitellaria Nilotica (Shea), Moringa Oleifera Seed Oil, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Schinziophyton Rautanenii Kernel (Mongongo Oil), Amaranthus hypochondriacus (Pygmy Torch) Seed Oil, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Emulsifying wax NF, Stearic Acid, Vegetable Glycerin, Lactobacillus Ferment, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Indigo Naturalis (Indigo) Extract, Cardiospermum Halicacabum (Baloon Plant/Love in a puff) Flower/Leaf/Vine Extract, Althea Officinalis (Marshmallow) Root Extract, Hydrastis Canadensis (Goldenseal) extract, Urtica dioica (Stinging Nettle) Extract, Plantain (Plantago major L.) Plant Stem Cell Extract, Nasturtium officinale (Watercress) Extract, Smilax aristolochiifolia (Mexican Sarsaparilla) Extract, Stellaria media (Chickweed) Extract, Ceramide 3, Vitamin B12, Avena Sativa (Colloidal Oatmeal) Kernel Flour, Magnesium Chloride, Sclerotium Gum, Allantoin, Panthenol, Linoleic Acid, Alpha-Lipoic Acid,  D-alpha tocopherol (Vitamin E), Lapis Lazuli (Lapis stone) infusion, Chamazulene compound found in Blue Tansy essential oil), Helichrysum Italicum (Curry Plant) Oil, Achillea Millefolium (Yarrow) Oil, Tanacetum Annuum (Blue Tansy) Flower Oil.

Naprostý luxus pro celé tělo. Aplikujte ráno a večer po sprchování nebo koupeli. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte na stále vlhkou pokožku. Kombinujte s tělovým peelingem/ scrubem HAMMAM RITUAL pro dokonalý efekt.

VÝSLEDEK

Vhodné pro všechny typy pleti. Složení bohaté na bambucké máslo Nilotica, Indigo, Blue Tansy, koloidní oves, zkrátka rostlinné látky a přírodní změkčovadla, která zanechávají pokožku zklidněnou a hluboce hydratovanou.

ZÁSILKOVNA.CZ - NA POBOČKU

1-2 PRACOVNÍ DNY

65 KČ

DO 5KG

ZDARMA

NAD 3000 KČ

KURÝR - NEJLEVNĚJŠÍ DORUČENÍ NA ADRESU

3 - 5 PRACOVNÍCH DNŮ

85 KČ

DO 5KG

ZDARMA

NAD 3500 KČ

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

1-3 PRACOVNÍ DNY

110 KČ

DO 5KG

ZDARMA

NAD 4500 KČ

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

1-3 PRACOVNÍ DNY

130 KČ

DO 5KG

ZDARMA

NAD 5000 KČ

Lovinah LogoLovinah brand je skutečnou oslavou posvátné krásy a léčivých bylinných tradic Afriky. Naše nadpřirozená péče o pleť je inspirována starodávnými africkými tajemstvími krásy a staletými tradičními africkými botanickými složkami používanými k léčbě kožních problémů. Tato inspirace je dále využita pro formulaci pečujících a především korektivních přípravků pro pleť, která je již postavena na vědecké síle moderních technologií. Nic není testováno na zvířatech.

Lovinah nabízí řadu luxusních, vysoce výkonných a multifunkčních produktů čistě přírodního původu, které jsou navrženy tak, aby na buněčné úrovni opravily vážné kožní problémy jako jsou hormonální a cystické akné, předčasné stárnutí, hyperpigmentace nebo dehydratace a viditelně tak zlepšily stav pokožky.

Jedná se o profesionální kosmetiku, která se v USA používá v luxusních kosmetických salónech, jež namísto syntetických a alergenních složek typu  PEGy, karbomery, ftaláty, polymery, silikony, sulfáty (SLS), parabeny, vedlejší ropné produkty (propylene glycol), barvy FD&C/ D&C, Triethanolamine (TEA)/ Diethanolamine (DEA), umělé vůně, dimethicone, phenoxyethanol apod., používá přírodní konzervanty, vzácné exotické oleje, bylinné extrakty - důraz je kladen, aby pocházely z afrického kontinentu. Toto vše je formulováno s bioaktivními kosmetickými látkami, které jsou testovány pouze na lidské kůži pro svou účinnost. Řeč je o enzymatických peptidech, lipidech, mořských řasách, přírodním retinolu (bakuchiol), minerálech (koloidní zlato), vitamínech (A, C, E a jiné), kyselinách (AHA, BHA) apod. 

Nádherný,heboučký,příjemný,voní něco jako popcorn,zvláštní vůně,avšak pro mě velmi příjemná. Kůže je po něm skutečně vláčná. více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
Mokrá IV 6227
76001 Zlín
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2020
system UPgates, Mapa stránek