DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
LA BRÛMÉE

Novinka

LA BRÛMÉE - PŘÍRODNÍ VLASOVÉ PARFÉMY - DISCOVERY BOX


Objevte vaši oblíbenou vůni vlasového parfému LA BRÛMÉE. V Discovery Boxu obdržíte všechny tři vůně k otestování. Více >>

435 Kč s DPH

Hledáte přírodní vlasové parfémy? LA BRÛMÉE přirozeně parfémované vlasové mlhy dokonale ovoní vaši korunu krásy, vlasy, bez toho aniž by se jednalo o koktejl plný chemikálií a levných složek. Tyto vlasové parfémy jsou certifikovány ECOCERT BIO a poskytují tu nejvyšší kvalitu. Discovery Box obsahuje 3 x 2ml spreje se všemi druhy vůní, Fruité, Douce a Fraiche. Než investujete do většího balení ať už 50 či 100 ml, máte příležitost si je první vyzkoušet.

Upozornění: Vůně do vlasů od La Brûmée jsou cruelty-free, vegan a neobsahují žádné dráždivé složky, jako je formaldehyd, silikony, parabeny, lepek nebo bisfenol. Neobsahují běžných 80% alkoholu, ale poloviční dávku, tudíž se vám může zdát, že nevoní tak pronikavě a dlouze jak jste zvyklé u tradičních drogériových parfémů - to je v pořádku a tak to má být. Vůně LA BRÛMÉE jsou schválně jemné a nevtíravé, a hlavně nedráždivé, nezpůsobující alergie. Jsou vhodné i jako toaletní voda pro běžné denní nošení, když se chcete rychle nenápadně ovonět na vašem oblečení... Ovšem nejlépe fungují právě ve vašich vlasech...

EXTRA INFO

Ve složení těchto unikátních vlasových vůní najdete pouze přírodní složky: 100% přírodní parfemaci s certifikací ECOCERT, extrakt z aloe vera, vodu a denaturovaný alkohol.

Extrakt z listů aloe barbadensis se slučuje s kontroverzní složkou propylen glykol, protože společně dobře reagují a vytvářejí výživnou látku: aktivní hydroglykolový extrakt aloe vera. Jedná se o populární způsob jak efektivně extrahovat z rostliny její výtažky. Aloe vera se používá jako aktivní složka k zvlhčení a osvěžení vlasů. Je to rostlina ceněná pro své léčivé a kosmetické použití a její využití se traduje již od 4. století před naším letopočtem - historici tvrdí, že kdysi byla součástí kosmetických rutin egyptské královské rodiny. Většina klasických parfémů obsahuje minimálně 80 % alkoholu. Vlasové vůně La Brûmée ho obsahují pouze 40 % a díky tomu je jejich vůně velice jemná a nevtíravá.

Poznámka Gratia Natura: Propylen glykol může být alergen pro citlivou pokožku a v péči o pleť pro něj nemám místo. Zde jsem učinila vyjímku z důvodu, že vlasová mlha se stříká pouze na vlasy a do kontaktu s pokožkou nepřide. Přečtěte si článek o této složce z pohledu byrdie.com, který jsem pro vás přeložila, a který mě přesvědčil, že mohu La Brumee zařadit jako produkt do svého sortimentu, přestože používá propylen glykol. Vlasové parfémy a parfémy vůbec jsou těžký kompromis v netoxické péči o pleť a tělo, nelze uspokojit všechny. V tomto případě jsem usoudila, že užití propylen glykolu je menší zlo, protože La Brumee neobsahuje nic jiného, co by u mě vzbuzovalo odpor. 

Voda je zdrojem veškerého života, a proto jsou vlasové mlhy La Brumee založeny hlavně na vodě - stejně jako lidská těla. Z tohoto důvodu jsou vůně La Brumee jemnější. Na druhé straně jsou ale šetrnější a méně toxické než běžné parfémy.

Denaturovaný alkohol. Základem každého parfému je alkohol, což je rozpouštědlo, které umožňuje rovnoměrné rozložení vůně po celém parfému. Většina parfémů obsahuje 80% alkoholu; La Brumee parfémy obsahují pouze 40% alkoholu pro jemnější vůni, která respektuje vlasy.

Parfum (100% natural certified by ECOCERT), Propylene Glycol, Water, Denatured Alcohol  a výtažky - jednotlivé složení najdete u každého produktu.

Nastříkejte do vlasů kdykoliv během dne. Pro větší výdrž použijte vlasovou mlhu na čerstvě umyté a vysušené vlasy.

ZÁSILKOVNA a BALÍKOVNA - NA POBOČKU

1-2 PRACOVNÍ DNY

65 KČ

DO 5 KG

ZDARMA

NAD 3000 KČ, DO 5 KG

KURÝR - WE|DO

1-2 PRACOVNÍ DNY

110 KČ

DO 10 KG

ZDARMA

NAD 4500 KČ

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

1-3 PRACOVNÍ DNY

115 KČ

DO 2 KG

ZDARMA

NAD 5000 KČ, DO 2 KG

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

1-3 PRACOVNÍ DNY

130 KČ

DO 3 KG

ZDARMA

NAD 5500 KČ, DO 3 KG

logo La Brûmée

Zakladatelku francouzské značky La Brûmée, Anne-Claire, inspirovalo k jejímu založení slavné Grasse, které je celosvětově proslulé jako hlavní město parfumářství. Anne-Claire trávila touláním se v jeho uličkách své letní dovolené a vzpomínky na vzduch prosycený vůněmi a úžasnou atmosféru tohoto města daly o 20 let později vzniknout její vlastní řadě přírodních parfémů do vlasů. Právě schopnost vůní vyvolat vzpomínky, silné emoce nebo myšlenky se stala filozofií této značky. Cílem La Brûmée je nejen provonět vaše vlasy, ale také nasytit vaši duši.

Syntetické vs. přírodní parfémy

ilustrace La Brumee

Parfémy nebo nějakou jinou formu vůně používá většina z nás na denní bázi. Vždyť kdo by nechtěl příjemně vonět. V tomto článku se podrobně podíváme na zoubek přírodní i syntetické parfemaci.

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
nám. T.G. Masaryka 1281
76001 Zlín
Zlínský
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2021
system pronájem e-shopu Upgates, Mapa stránek