DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
HIRO COSMETICS

Novinka

Konturovací štětec na oční stíny 2.20 | HIRO COSMETICS


Pomocí tohoto speciálně navrženého štětce se z vás stane profesionální vizážistka jako mávnutím kouzelného proutku. Zkosený tvar s kulatým plochým povrchem dělá práci za vás.

Made in Germany
100% Vegan
Více >>

530 Kč s DPH

Ultra-moderní multifunkční štětec na konturování a stínování očních stínů od HIRO Cosmetics je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí jako od profíka. Je skvělý pro tvorbu různých kontur a stínování kdekoliv na očním víčku. Pokud rádi vrstvíte, míchate textury, stínujete a předvádíte své schopnosti s líčením očních stínů, toto je štětec pro vás.

Tento štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických štětin, taklonu. Taklon je syntetické vlákno, které je hladké, měkké a křehké a především hypoalergenní. 

Vlastnosti:

  • umožňuje rychlou aplikaci očních stínů
  • pro použití za sucha i za mokra
  • skvěle padne do ruky

Made from high quality, specially-treated synthetic hair which works and feels like an animal-hair brush but is non-shedding and extra soft.

Made in Germany

100% Vegan

Naneste oční stín na štetec a oklepejte přebytečné množství stínu. Poté už jen čarujte.

  

ZÁSILKOVNA

NA POBOČKU

1-2 PRACOVNÍ DNY

70 KČ

DO 5 KG

ZDARMA

NAD 3500 KČ, DO 5 KG

KURÝR - WE|DO

1-2 PRACOVNÍ DNY

110 KČ

DO 10 KG

ZDARMA

NAD 4500 KČ

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

1-3 PRACOVNÍ DNY

115 KČ

DO 2 KG

ZDARMA

NAD 5000 KČ, DO 2 KG

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

1-3 PRACOVNÍ DNY

130 KČ

DO 3 KG

ZDARMA

NAD 5500 KČ, DO 3 KG

HIRO Cosmetics LogoHIRO Cosmetics byla v Německu PRVNÍ a ORIGINÁLNÍ značkou zcela netoxické dekorativní kosmetiky s kompletní řadou produktů, které používají a milují vizážistky z celého světa. Tato skvělá, a především poctivá indie značka kosmetiky, nabízí vysoce výkonný make-up ve stylových barvách a moderním designu - to vše za velmi férové ​​ceny. Výrobce je rodinná firma, která si zakládá na kvalitě, transparentnosti a poctivém jednání, což se v dnešní době velmi cení. Ve složení používá hedvábné textury a šetrné přísady, které zvýrazňují přirozenou krásu a udržují pokožku zdravou a nezatíženou. Výsledkem je nádherný přirozený look, který nepůsobí uměle ani těžce.

Slovo “HIRO“ je japonským výrazem pro 寛 (hiro) “tolerantní, velkorysý” nebo 浩 (hiro) “prosperující”. HIRO Cosmetics reprezentuje vysoce kvalitní, stylový a výživný make-up, který respektuje vaše zdraví, naši planetu a životní prostředí.

Dekorativní kosmetika HIRO je 100% přírodní, veganská, netestovaná na zvířatech, bezlepková a obsahuje vysoké procento certifikovaných BIO složek. Přírodní suroviny jsou nejvyšší kvality, byly pečlivě testovány a vybrány pro jejich ůčinek a kompatibilitu s kůží, a jsou obohaceny o výživné složky. Rovněž neobsahují umělá barviva, syntetické vůně, parabeny, ftaláty, nanočástice a těžké kovy.

VÍTE, ČÍM SE LÍČÍTE? - Aneb co obsahují konvenční líčidla

Běžná žena si na sebe v průběhu dne nanese až 200 různých kosmetických látek a velká část z nich je obsažena právě v líčidlech. Ty navíc nanášíme hodně blízko k dalším citlivým oblastem, jako jsou oči nebo rty. Například velkou část nanesené rtěnky sníme. Právě proto bychom se o složení dekorativní kosmetiky měli zajímat a brát ji podobně vážně jako třeba složení potravin.

minerální make-up

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
nám. T.G. Masaryka 1281
76001 Zlín
Zlínský
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2022
system pronájem e-shopu Upgates, Mapa stránek