Společnost North American Herb & Spice věří, že výživa z raw wholefood potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví.

North American Herb & Spice je skutečným americkým příběhem úspěchu. Značka vznikla doma u zakladatelky, paní Judy K. Gray.

Skeptici pochopitelně tvrdili, že jí to nepůjde, ale protože Ms Judy (jak se jí láskyplně přezdívá mezi zaměstnanci a obchodními partnery) věřila, že musí existovat lepší způsob, jak "uzdravit svět", vybudovala velmi úspěšnou a důvěryhodnou značku založenou na kvalitě, funkčnosti a vlastním vývoji. 

Věděla, že celá odpověď spočívá ve vyhledávání těch nejlepších ingrediencí, zejména z divoké přírody, a jejich formulaci do jedinečných produktů. Paní Gray jako první rozpoznala jedinečnou léčivou sílu oreganového oleje P73 a vytvořila přípravky, které v posledních třiceti letech používá nespočet spotřebitelů.

Od tohoto jediného průlomového objevu oregana vytvořila více než čtyři sta doplňků stravy pro North American Herb & Spice a Physician's Strength (značku výhradně pro praktiky), na podporu následujících zdravotních problémů: podpora imunitního systému, zdraví srdce, zánětlivé reakce, dýchací cesty, trávení, vitamíny z celistvých potravin, detoxikace, nálada a spánek.