DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
ILEUR - Hodnocení Hylauronového Séra Gold Luminosity

Ileur Gold Luminosity Sérum: Sliby vs. Výsledky v dlouhodobém testu

ILEUR sérum je oficiálně popsáno takto:

Gold Luminosity Hyaluronové Hydratační sérum je základem každého rituálu krásy. Jemná a čistá textura se vpije do pokožky a díky intenzivně hydratačním, vyhlazujícím a vyrovnávacím vlastnostem pokožka působí rovnoměrně, zářivě, zdravě a hladce.“

Zatímco textura opravdu vypadá a chová se čistě, lehce, jemně a hladce, a postupem času kůže vypadá vyrovnanější a méně náchylná k podráždění (více o tomto níže), nesouhlasím s touto větou „základem pro každý rituál krásy“, protože sérum nefunguje dobře jako primer/ základ pod makeup - anebo to alespoň nedělá samostatně, jako mnoho jiných gelových přípravků. Abych mohla po aplikaci Gold Luminosity pokračovat s tekutým nebo minerálním makeupem, potřebuji navíc vrstvu mastnějšího krému nebo ještě lépe olejového séra. 

Ileur - Hylauronove Serum Gold Iluminosity

Jak již bylo řečeno, díky svému čistému složení - celkem sedmi ingrediencí - Gold Luminosity funguje opravdu dobře v kombinaci s jinými přírodními přípravky pro péči o pleť.

Při pravidelném používání 'naducá' tváře díky kyselině hyaluronové a bojuje se záněty díky MSM a extraktem z mangostany lahodné. Také 0% alkoholu nebo vůně činí Gold Luminosity vítaným přípravkem v přírodní péči o pleť, který není silně převoněný esenciálními oleji a je skutečným blahem pro alergiky. Formulace je také synergická, všechny složky společně spolupracují jak na zachování integrity produktu, tak na aktivaci jeho blahodárných účinků na kůži: lepší hojení pupínků, lépe hydratovaná pokožka, hladký a srovnaný povrch pokožky a obrovským bonusem je to, že po aplikaci nepocítíte typické napínání a brnění pokožky, které se obvykle objevuje u přípravků s vysokým obsahem hylauronu.

Gold Luminosity vděčí za velkou část svého silného protizánětlivého účinku aktivním látkám, které nejsou uvedeny v názvu: MSM a (nano) stříbro. Antibakteriální a antioxidační účinky obou složek byly vědecky prokázány a skutečně ožívají v elegantním složení Gold Luminosity.

Gold Luminosity jsem používala téměř každý den ráno. Jakmile se blíží podzim, hydratuji svou pokožku jako posedlá v několika vrstvách a jednou z těchto vrstev bylo toto hylauronové sérum. Jsem osoba, která je velmi animační a k mluvě používám celou tvář. Navíc mám kůži, která je silná a reaktivní, a proto potřebuji hodně 'vyrovnávání a změkčování'.

Po 1,5 měsíci testování séra Gold Luminosity vidím výsledky: menší póry; jemnější a „růžovější“ pokožka a výrazně méně zánětů. Kdykoliv jsem se poranila při spěchu v kuchyni, použila jsem Gold Luminosity na čerstvé jizvy s působivými výsledky. Protože neustále měním svou péči o pleť, abych se vyhnula alergickým reakcím, opravdu oceňuji 'oddych', který mi toto sérum dalo ode všech mých (milovaných!) bylinných extraktů a éterických olejů.

Během 1,5 měsíce testování jsem spotřebovala dvě 5ml lahvičky.

Originální verze: https://beautycalypse.com/2017/09/05/ileur-gold-luminosity-review/

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
nám. T.G. Masaryka 1281
76001 Zlín
Zlínský
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2022
system pronájem e-shopu Upgates, Mapa stránek