DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
LOVINAH SKINCARE

Formulace LOVINAH produktů jsou postaveny jak na přírodních, tak na vědecky podložených, inovativních složkách, které hýbou světem kosmetiky a jejich účelem je pokožku opravit na buněčné úrovni. Jedná se o velmi aktivní složení, které citlivé pokožky nemusí dobře snášet, a proto je nutné vždy konzultovat kosmetičku nebo si zakoupit vzorek pro vyzkoušení předem. Trpíte-li rosaceou nebo máte hodně citlivou pleť, LOVINAH vám nemusí vyhovovat, proto nakupujte rozvážně a předem se poraďte s profesionálem, co je pro vás vhodné a co ne. U LOVINAH platí pravidlo, že méně znamená více, takže to s aplikací  zbytečně nepřehánějte. Produkty vám vydrží minimálně 6 měsíců a více a jejich hodnota se tak naplno vyplatí. 

Každý produkt je plný bohaté africké historie, ručně vyrobený v mikrošaržích,  protože obsahuje mocná aktivní botanika právě z celého afrického kontinentu, která se tam od nepaměti úspěšně používají pro kosmetické i léčivé účely v péči o pokožku. Dále je doplněn o klinicky prokázané a biologicky aktivní složky, které pomáhají probudit, vyživit, hydratovat, zklidnit a doslova božsky rozzářit vaši pokožku. Každý produkt vypráví příběh a Lovinah osobně zná dodavatele a pěstitele těch nejlepších bylinných výtažků, jílů, a rostlinných olejů a másel z lokalit, kde se nachází ty nejlepší zdroje těchto složek. 

INOVÁTORKA STOJÍCÍ ZA ZNAČKOU LOVINAH - JOY EKHATOR

Zakladatelkou Lovinah je neskutečně silná žena, která vyrůstala v tradiční africké Zakladatelka Lovinah, Joy.domácnosti v rodné Nigérii. Byla svědkem léčivých schopností matky přírody prostřednictvím své babičky, která byla místní bylinkářka, ranhojička a porodní asistentka. Bylo to právě díky prastarým znalostem afrických rostlin, které jí byly předány babičkou a maminkou, že si byla schopna vyléčit své vlastní kožní problémy. Ty vznikly poté, co porodila tři děti během tří let, a kdy pracovala na plný úvazek jako počítačový programátor. Tento fyzický a psychický stres způsobil hormonální nerovnováhu, která vyústila v příbytku na váze a cystické akné.
 
Joy rozvinula svou lásku k bylinám a rostlinám tím, že sledovala, jak babička využívá byliny pro různé nemoci. Jejím cílem bylo spojení mezi myslí, tělem a duší, které přináší uživatelům LOVINAH krásný prožitek z rituálu krásy a příležitost zažít její osobní znalost afrických tajemství přírodní péče o pokožku. 

Její slova jsou: 'LOVINAH je moje vášeň a jsem pokaždé ohromena léčivou silou rostlin a drahokamů. LOVINAH jsem založila z potřeby pomoci svým dětem a sobě. Po absolvování tří těhotenství hned po sobě a velmi náročné práci na plný úvazek v oboru Lovinah maskypočítačová programátorka/ projektová manažerka, byly moje hormony poblázněné a negativně afektovaly moji už tak náchylnou pleť. Projevilo se u mne velmi bolestivé cystické akné a vyzkoušela jsem všechno možné, ale nic nefungovalo. Také moje děti měly velmi problematickou pleť. Po návštěvě několika kožních lékařů nastal zlom v okamžiku, kdy můj nejmladší syn dostal předepsané steroidy. Odmítla jsem ho nasadit na steroidy a rozhodla se oslovit matku přírodu pro její léčivé schopnosti. Nelituji, protože matka příroda uzdravila mé děti a mě svými nadpřirozenými schopnostmi.

LOVINAH je mocné uskupení staroafrických rituálů krásy, které používají tradiční byliny, exotické oleje a výtažky, zdokonalené moderními technologiemi. Ve složení najdete super vzácný egyptský Modrý leknín, nigerijské Černé mýdlo, jihoafrický čaj Rooibos či ugandské bambucké máslo Nilotica.

Cílem Lovinah produktů je dodat vaší pokožce doslova nadpřirozenou záři, zdraví a mladistvý vzhled bez vrásek, pupínků či skvrn, přičemž ctí vaši božskou krásu a znovu vás spojuje k matce Zemi.'

Rozhovor s Joy najdete na této webové lince: HTTPS://WWW.COSMETICSDESIGN.COM/ARTICLE/2019/09/10/WITH-LOVINAH-SKINCARE-JOY-EKHATOR-BRINGS-ANCIE

Lovinah

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
Mokrá IV 6227
76001 Zlín
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019
system UPgates, Mapa stránek