DĚKUJEME, ŽE VOLÍTE NEJVYŠŠÍ KVALITU ··· 100% CRUELTY-FREE···100% PŘÍRODNÍ···100% INDIE ZNAČKY···CERTIFIKOVANÉ BIO.
Lovinah Skincare

Značku LOVINAH Supernatural Skincare založila charismatická Joy Ekhator před několika lety, protože osobně trpěla vážnými kožními problémy a toužila světu ukázat, jak pradávná tajemství afrických rituálů krásy, předávaná z generace na generaci, stále fungují v moderní době a hojí pokožku sílou přírody. Joy pochází z Nigérie, ale před 20 lety emigrovala do Spojených států, a LOVINAH Skincare je pro ni skutečnou oslavou posvátné krásy a léčivých bylinných tradic Afriky - každá žena je podle ní bohyně, a zaslouží si ten nejkrásnější a nejlepší rituál krásy na světě.

LOVINAH Skincare je inspirována pradávnými tajemstvími krásy divoké Afriky a využívá ověřené tradiční bylinné receptury místních ranhojičů, které se na kontinentu používají na léčení nejrůznějších kožních problémů po staletí. Vysokoškolské vzdělání zakladatelky Joy v oboru biochemie ovšem dodává těmto přírodním formulacím moderní a vědou podloženou autoritu, která se u tzv. indie green beauty značek těžko hledá. 

LOVINAH Skincare je na úrovni luxusních profesionálních značek kosmetiky typu Dermalogica, Biologique Recherche, Sothy's, Elemis a jiné, které v péči o pleť využívají aktivní složky typu peptidy, lipidy, mořské řasy, retinol, vitamíny, drahokamy, minerály, drahé kovy apod. Ovšem namísto použití syntetických konzervantů, změkčovadel a silikonů, které se často v těchto velmi drahých značkách používají pro naředění výrobku, Joy používá výše zmíněné přírodní botanické složky, pokud možno z afrického kontinentu. Čtěte více.

DÁREK ZDARMA K OBJEDNÁVCE

DÁREK ZDARMA K OBJEDNÁVCE

Pop-up přírodní kosmetiky, Green Beauty Market 2019 (GBM19), je u konce, ale pro ty co se nemohli zúčastnit nebo i ty, kteří se zastavili, mám speciální nabídku, pouze do rozebrání zásob. Lovinah mi pro GBM19 vyrobila čerstvé produkty, které posloužily jako testery. Zatímco některé produkty se již rozprodaly mezi přáteli, rodinou a darovali velmi váženým a pravidelným zákazníkům, pár jich ještě zbylo a tak bych vám je ráda nabídla k nákupu zdarma. 

Kontaktujte nás

NUZBOZ s.r.o.
Mokrá IV 6227
76001 Zlín
Česká republika

© NUZBOZ s.r.o. / 2019 - 2020
system pronájem e-shopu UPgates, Mapa stránek