Novinka

57 points to the loyalty system

LOVINAH SKINCARE Lovinah Supergreen pleťové sérum je vlastně takový superpotravinový komplex, přirozeně bohatý na živiny, antioxidanty a vitamíny. Je formulován specificky pro problematickou pokožku se složkami jako je superpotravina moringa, kadeřavá kapusta, spirulina, špenát a mrkev. Všechny tyto barevné potraviny obsahují vitamíny a antioxidanty, které efektivně bojují s volnými radikály ze znečištěného prostředí. Tyto volné radikály jsou hlavním důvodem proč naše pleť předčasně stárne, trpí na akné, skvrny a nekvalitní skladbu pleti. Supergreen sérum v kombinaci se supergreen maskou je opravdu jedinečná dvojka v péči o problematickou pleť spíše zralou pleť - s nimi si můžete dopřát smoothie koktejl ze zelených superpotravin, který je navíc obohacený o zinek, měď, niacinamid anebo hyaluronát sodný, přímo na pleti.
More >>

Manufacturer: LOVINAH SKINCARE. Product code: LS-SGS30

€ 115,60 incl. VAT

Specify product selection

5ml, 30ml


Skladem
ks

VÝHODY VE ZKRATCE

  • Vyživuje, vyhlazuje,vyrovnává a rozjasňuje - to vše a mnohem více pomocí obsažených zelených superpotravin a dalších složek.
  • V zelených potraviných obsažené antioxidanty a vitamíny neúmorně bojují proti volným radikálům.
  • Zároveň tyto vitamíny oživují mdlou pokožku bez lesku a navrací jí pružnost a jas.
  • Toto sérum je specificky vyvinuté pro pokožku trpící na hormonální a cystické akné.
  • Neobsahuje parabeny, chemické vůně není testována na zvířatech.

POPIS

Výzkum ukazuje, že některé živiny jsou nezbytné pro předejítí a zvrácení stárnutí kůže. Povrchová aplikace vitamínů pomůže zajistit maximální obranu proti stárnutí a zlepšit strukturu pleti. Takový kadeřávek je specificky bohatý na chlorofyl, enzymy, vitamíny, minerály a fytonutrienty, které zanechají vaši pokožku více zářivou. Má také protizánětlivé účinky a dokáže snížit vzhled oteklého obličeje a opuchlé tváře.

Vylepšené složení séra Super Green je plné těchto mocných vitamínů, a dále také aminokyselin a antioxidantů, které jsou získávány z vašich oblíbených super potravin jako jsou moringa, špenát, spirulina, zelená papája, hydrolyzovaný kadeřávek, mrkvové a citronové proteiny, anebo bifida ferment - probiotikum, u kterého bylo prokázáno, že zvyšuje odolnost kůže, hluboce hydratuje a pomáhá dodávat pleti její přirozený lesk.

Díky tomuto kouzelnému, a přitom zcela přírodnímu, séru, které proniká do hloubky pórů a ovlivňuje vzhled pokožky u kořene, dosáhnete zářivé, hladké a rovnoměrné pleti bez boulí, skvrn a vyrážek. Společně s maskou Supergreen je toto pleťové sérum vaší ideální dvojkou v péči o stárnoucí/ zralou pleť, pleť trpící na akné, pigmentaci, ztrátu vlhkosti a nezdravý mdlý vzhled - problémy způsobené znečištěným ovzduším a sluníčkem.

Pro naše doporučení jak zainkorporovat toto sérum do vaší kosmetické péče si přečtěte sekci RITUÁL - viz níže.

AKTIVNÍ SLOŽKY A JEJICH VLASTNOSTI

Camellia Sinensis (výtažek ze zeleného čaje) se získává destilací listů (nebo jinou vodní extrakcí) rostliny Čajovník čínský (Camellia sinensis), který pochází z jižní a jihovýchodní Číny a nyní se pěstuje nejen po celé Asii, ale i v Africe. Je to ve vodě mísitelný extrakt. Extrakty ze zeleného čaje obsahují kombinace cenných látek, které uklidňují, uvolňují, chrání a hydratují. Zelený čaj je bohatý na polyfenoly (flavonoly, flavony), které pomáhají neutralizovat škodlivé látky. Obsahuje kofein důležitý pro látkovou výměnu, flavonoidy pro ochranu buněk a řadu důležitých vitaminů, minerálů a stopových prvků (uvedených níže). Má hojivé účinky, tak se využívá na ošetření různých oděrek, spálenin, škrábanců a jizev a chrání pleť před účinky volných radikálů, UV paprsky a před škodlivými vlivy venkovního prostředí.

Kadeřávek (kadeřavá kapusta), špenát či alfa-alfa - potraviny plné luteinu, což je karotenoid, který pomáhá zlepšovat pružnost a hydrataci pleti. Vitamíny a antioxidanty obsažené v těchto zelekýcb skvěle stahuje kůži, léčí akné a zanechává zářící, jasnou a vláčnou pokožku. Nedostatek luteinu způsobuje bledost a suchou pokožku.

Olej z indického stromku Moringa oleifer je považován za tzv. elixír života. Pomáhá nejen na vysušenou a aknózní pleť, ale jde i o osvědčený prostředek proti vráskám. Je vhodný i na sjednocení tónu pleti, pigmentové skvrnky a jizvičky. Semeno moringy je vynikajícím zdrojem ochranných antioxidantů jako je vitamín C, betakaroten, a minerálů jako je železo a draslík, které bojují s předčasným stárnutím pokožky.

Spirulina - hvězda mezi superpotravinami, která obsahuje vysoké množství mnoha sloučenin, které jsou nezbytné pro jasnou a zářivou pleť. Obsahuje skupinu vitaminů A, C, E, K a vitamínů B1, B2, B3, B5, B6, B9, fosfor, železo, draslík, zinek, měď, mangan, selen a vápník. Spirulina může pomoci s bojem s volnými radikály, které způsobují unavenou a ochablou pleť. Také eliminuje toxiny z kůže tím, že navyšuje metabolismus pokožky a urychluje obnovu kožních buněk a hojení kůže. Spirulina může zabránit přemnožení bakterie candida, která často způsobuje výskyt akné.

  • Vitamín A, který se nachází v kadeřávku a spirulině redukuje vrásky, pomáhá k blednutí hnědých skvrn, vyhlazuje hrubou kůži a pomáhá opravovat pokožku.
  • Vitamín E, který se také nachází v kadeřávku a spirulině, chrání pokožku proti vysušení a stárnutí, protože  v pokožce udržuje vlhkost. Vitamin E má také schopnost blokovat škodlivé volné radikály.
  • Vitamín C, který se také nachází v kadeřávku a spirulině, pomáhá pokožce bojovat s volnými radikály, které mohou vyvolat předčasné stárnutí, vrásky, ochabnutí a další projevy stárnutí kůže.
  • Spirulina je přeplněná bohatým množstvím vitamínů, fyto-živin a antioxidantů, které pomáhají chránit naši pokožku před předčasným stárnutím v důsledku poškození volnými radikály.

Niacinamid se přidává, protože vyrovnává pleť a redukuje vzhled rozšířených pórů - pokožka působí vypjatě a sjednoceně, a v neposlední řadě pokožku chrání. Tento ve vodě rozpustný vitamín je součástí vitamínů skupiny B. Kyselina nikotinová či niacin se na niacinamid přeměňuje. Často se využívá k léčbě akné vulgaris pro svůj protizánětlivý účinek. Niacinamid prokázal schopnost blokovat zánětlivé procesy jodidů, o nichž je známo, že způsobují rozvoj zánětlivého akné. Niacinamid bývá hlavní ingrediencí orálně konzumovaných léků proti akné.

N-Acetyl Glucosamine - látka s vlastnostmi velmi podobnými lidské pokožce. Podporuje tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové, zlepšuje hojení zanícené a poraněné kůže a snižuje známky stárnutí. Obzvlášť účinný je v kombinaci s vitaminem skupiny B - niacinamidem. Do kosmetických výrobků se Acetyl Glucosamin přidává pro jeho schopnost udržovat pružnou a hydratovanou pleť, pro zvýšení ochrany před poškozením vnějšími vlivy a na zmírnění projevů hyperpigmentace. Je brán jako látka dobře snášená, ale může být problematická u lidí, kteří mají alergii na měkkýše. Není vegan.

Bifida Ferment Lysate - Bifidus derivát probiotik. Skládá se z extraktu bakterie kyseliny mléčné (rodina bifidus). Aktivuje přirozenou funkci obnovy buněk pleti, které byly poškozeny světlem a podporuje tělu vlastní schopnost opravy až o 30 %. Snižuje suchost i citlivost. Zabraňuje poškození pleti a předčasnému vzniku vrásek. Pomáhá vyhlazovat i stávájící vrásky.

MSM - Methyl-fulgonylmethan je organická sloučenina síry. MSM udržuje, hydratuje a zjemňuje pokožku pleti. Působí protizánětlivě, odstraňuje akné a posiluje pevnost pokožky. Zvyšuje také průchodnost buněčných stěn a umožňuje vodě dostat se přímo do buněk a odplavit škodiviny.

Glukonát zinečnatý, neboli zinek (Zinc PCA) je zinečnatá sůl kyseliny glukonové. Má antivirové, antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, které mohou zklidnit zarudnutí spojené s akné. Přidává se v koncentraci 1% a společně s 10% niacinamidem pleť zklidňují a současně šetrně čistí, pomáhájí zmírnit projevy akné, minimalizují viditelnost rozšířených pórů, regulují tvorbu kožního mazu a předchází přetížení a poškození pleti.

Hyaluronát sodný je sůl kyseliny hyaluronové. Aby tato sůl pronikla co nejlépe do pokožky, musí mít co možná nejmenší velikost molekul. Kyselina hyaluronová je přírodní polysacharid vyskytující se v buněčných stěnách a mezibuněčných prostorech organismů. V našem těle je tato kyselina zcela nezastupitelná a její nedostatek se projevuje vznikem vrásek, vysycháním pokožky a bolestmi kloubů (nachází se v pojivových tkáních, chrupavkách, kde slouží jako lubrikant). Má schopnost na sebe vázat vodu, tudíž pomáhá hydratovat a zjemňovat pokožku. Je účinný antioxidant a podporuje novotvorbu kolagenu, který se s věkem už také sám netvoří. Účinky kyseliny hyaluronové ničí nikotin, sluneční záření a rozkládá ji enzym hyaluronidáza (jeho produkci pozastavují např. borůvky, brusinky, citrusy).

Jak kyselinu hyaluronovou, tak hyaluronát sodný lze rozpustit ve vodě, kde se disociují na stejný anion, takže v kosmetických prostředcích najdete nakonec zcela stejnou molekulu. Vzhledem k problémům se stabilitou kyseliny a také proto, že výrobci jako zdroj hyaluronanu používají organismy (některé druhy mikroorganismů, kohoutí hřebínky, hovězí sklivce, atd.), nenajdete na trhu kyselinu hyaluronovou, ale pouze její soli. Název kyselina hyaluronová se proto v marketingu používá jako synonymum pro soli. V kosmetickém průmyslu v názvosloví INCI kyselina hyaluronová existuje, i v tomto případě se však jedná pouze o synonymum pro soli. Název odkazuje na hyaluronát sodný, který je nejčastěji prodávaným typem soli kyseliny hyaluronové.

Glukonát měďnatý neboli měď je přírodní astringentní látka, která pomáhá kontrolovat kožní maz a zabraňovat tak vzniku akné.

Pro podrobný překlad jednotlivých složek a jejich vlastností pro krásnou a zdravou pleť si prostudujte odstavec SLOŽENÍ níže.

RITUÁL

Zmáčkněte pumpičku 1-2krát do čisté dlaně a sérum jemně vmasírujte do kůže, dbejte opatrnosti kolem očí. Toto sérum je vhodné kombinovat i s jinými produkty z naší nabídky. Při ranním rituálu si pleť nejprve omyjte čistící emulzí Lovinah, Black Tea. Následně na obličej zlehka stříkněte hydrolát Acqua di Rosa od TerreVerdi a aplikujte Supergreen sérum. Pečující rituál zakončete aplikací hydratačního krému Divine z kolekce Lovinah nebo NeroliPom TerreVerdi - oba jsou vhodné pro všechny typy pleti a vaši pokožku nádherně hydratují, ovoní, vypnou a vyživí. Makeup na obou krásně sedí a vydrží celý den vypadat dobře.

Při večerním rituálu si nejprve šetrně odličte obličej od makeupu pomocí báječného GoodOils odličovacího oleje značky Terre Verdi. Dočistěte pomocí hydrolátu Acqua di Rosa, kde zároveň růže z damašku pokožku zklidní a tonizuje. Aplikujte Supergreen sérum a na to buď opět jeden z výše zmíněných hydratačních pleťových krémů, nebo noční balzám Organic Essence s obsahem modrého azulenu z výtažku pravého heřmánku, a levandule. ArganShea multifunkční balzám s výtažkem z měsíčku lékařského a silicemi neroli, gerania a sladkého pomeranče je také skvělá volba pro noční pleťovou péči. Ani jeden z těchto balzámů neucpává póry a přes noc pokožku nádherně regeneruje.

2 - 3x týdně také aplikujte Supergreen masku.

VÝSLEDEK

Toto pleťové sérum dodá doslova super potravu vaší pokožce pro krásnou a zářící pleť bez hormonálních vyrážek, akné, boulí a skvrn. Složení je velmi pečlivě naformulované a nadupané vitamíny, antioxidanty a minerály.

UPOZORNĚNÍ

Máte-li velmi citlivou pokožku, je vhodné veškeré nové produkty testovat pro potencionální alergickou reakci. Masku otestujte na malé ploše vaší kůže (aplikujte malinké množství masky na náplast, kterou si přilepte na vnitřní stranu paže, kde je jemná vrstva kůže) a počkejte 24 hodin než ji použijete na obličeji. Pokud se vyskytne alergická reakce, není maska pro vás vhodná. Dobu použitelnosti masky prodloužíte tím, že ji budete aplikovat (nabírat) špachtličkou, namísto prsty, protože se tak zabraňuje kontaminaci. Použijte do 3 měsíců od otevření.

INCI

Fermented Camellia Sinensis (Green Tea) leaf extract, Organic Aloe Barbadensis (aloe vera) leaf juice, Niacinamide, Hydrolyzed Kale Protein, Carrot Protein, Lemon Protein, Hydrolyzed Moringa Oleifera (Moringa) seed extract, Lactobacillus Ferment, Inulin, Alpha-glucan oligosaccharide, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, N-Acetyl Glucosamine, Zinc PCA (synergistic association of two great things: Zinc and L-PCA. The Zinc part is there to help normalize sebum production and limit the proliferation of acne-causing bacteria. L-PCA stands for pyrrolidone carboxylic acid and it's a key molecule in the skin that helps with processes of hydration and energy (it's actually an NMF, a natural moisturizing factor), Beta-Glucan, Pro Vitamin B5 - Panthenol, Bifida Ferment Lysate, MSM, Propanediol, Lecithin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Allantoin, Copper Gluconate, Sclerotium gum, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Saccharide isomerate, Centella asiatica (Gotu Kola) extract, Galactoarabinan, Sodium hyaluronate, Dipotassium Glycyrrhizinate (Licorice) root extract, Alpha-Glucan Oligosaccharide, D-alpha tocopherol (Vitamin E), Medicago sativa (Alfalfa) extract, Spinacia Oleracea (Spinach) extract, Spirulina Platensis (Spirulina) extract, Citrus Sinensis (Blood Orange) oil.

SLOŽENÍ

Fermented Camellia Sinensis (kvašený výtažek z listů Čajovníku čínského - zelený čaj) leaf extract, Aloe Barbadensis (Aloe vera - šťáva z listů) leaf juice, Niacinamide (vodě rozpustný vitamín B3, často se využívá k léčbě akné vulgaris pro svůj protizánětlivý účinek. Niacinamid prokázal schopnost blokovat zánětlivé procesy jodidů, o nichž je známo, že způsobují rozvoj zánětlivého akné. Niacinamid bývá hlavní složkou orálně konzumovaných léků proti akné), Hydrolyzed Kale Protein (hydrolyzovaný protein z Kapusty kadeřavé), Hydrolyzed Carrot Protein (hydrolyzovaný protein z mrkve), Lemon Protein (hydrolyzovaný protein z citronu), Hydrolyzed Moringa Oleifera (hydrolyzovaný výtažek ze semen Moringy) seed extract, Lactobacillus Ferment (přírodní antimikrobiální látka a pleťový kondicionér), Inulin (přírodní zahušťovadlo a emulgátor), Alpha-glucan oligosaccharide (sacharid, který činí kůži odolnější proti vnějšímu znečištění, stresu), Levulinát sodný (antimikrobiální látka), Anisát sodný (antimikrobiální látka), N-Acetyl Glucosamine (látka s vlastnostmi velmi podobnými lidské pokožce), Zinc PCA (zinečnatá sůl kyseliny pyrrolidonkarboxylové - skvělý pomocník při seboroické dermatitidě), Beta-Glucan (antioxidační působení), Pro Vitamin B5 - Panthenol (zvhčovadlo, zlepšuje hydrataci pokožky, změkčuje pleť, pomáhá s akné a kožními skvrnami), Bifida Ferment Lysate (Bifidus derivát probiotik), MSM (organická sloučenina síry), Propanediol dicaprylate (emulgátor - pokožku zanechává zvláčněnou a hedvábně jemnou), Lecithin (přírodní emulgátor a zahušťovadlo s antioxidačními účinky), Tetrasodium Glutamate Diacetate (čiré kapalné přírodní činidlo podporující účinnost konzervačních látek), Allantoin (chrání, uklidňuje, hydratuje pokožku, redukuje póry, proti-stárnoucí vlastnosti a pomáhá k hojení jizev po akné), Copper Gluconate (měď - glukonát měďnatý se podílí na tvorbě kolagenu a elastinu), Sclerotium gum (přírodní látka pro lepší viskozitu), Glycyrrhiza Glabra (výtažek z kořene lékořice) root extract, Saccharide isomerate (Pentavitin - velké hydratační schopnosti), Centella asiatica (Gotu Kola) extract, Galactoarabinan (funkční polysacharid s vysokým obsahem polyfenolů extrahovaný z modřínu - účinně obnovuje kožní buňky, je to antioxidant - pomáhá vylučovat z kůže toxiny, podporuje hojení, zpevňuje, vyživuje. Snižuje ztrátu vody z kůže a udržuje ji tak hydratovanou a pružnou. Zvyšuje odolnost pokožky proti negativním vlivům a zvyšuje rozptyl UV filtrů), Sodium hyaluronate (hyaluronát sodný), Dipotassium Glycyrrhizinate (aktivní složka získaná z lékořice, má proti-dráždivé a zvláčňující vlastnosti), Alpha-Glucan Oligosaccharide (probiotikum se zklidňujícími a obnovujícími účinky na pokožku), D-alpha tocopherol (Vitamin E), Medicago sativa (výtažek z Alfalfa) extract, Spinacia Oleracea (výtažek ze špenátu) extract, Spirulina Platensis (výtažek ze spiruliny) extract, Citrus Sinensis (silice pomerančovníku) oil.

Contact us!