LOVINAH BLACK TEA MASK - Antioxidant-rich Face Mask for All Skin Types


(4)

Maska z černého čaje od značky Lovinah je vhodná pro všechny typy pleti, ale obzvlášť ji ocení mastná a na akné náchylná pleť. Tato přírodní pleťová maska nejenže zanechá vaši pokožku zdravě lesklou, ale také zlepší její pružnost a pomůže předcházet příznakům předčasného stárnutí. Maska obsahuje proprietární složení keňského černého čaje se starověkým černým africkým mýdlem, které proniká hluboko do vaší pokožky. Zamezí se tak podráždění a zarudnutí pleti, což způsobuje právě přebytečný kožní maz! More >>

€ 46,20 incl. VAT

Volume
10ml 50ml

ks

VÝHODY VE ZKRATCE

  • Uvolňuje póry, zbavuje pokožku nečistot a toxinů - šetrným způsobem bez vysoušení.
  • Odstraňuje i ten nejodolnější make-up.
  • Jemně čistí pokožku pro podporu obnovy kožních buněk.
  • Neobsahuje parabeny, chemické vůně není testována na zvířatech.

POPIS

Lovinah Black Tea čistící maska je inspirována věhlasným starým mycím rituálem pomocí afrického černého mýdla, a adresuje ty nejvíce běžné kožní problémy jako jsou uhry, zarudnutí způsobené různým podrážděním, nesjednocený tón pleti, povadlá pokožka, vrásky a jemné linie. Obohacená o mocné rostlinné výtažky, byliny a enzymy, maska účinně a zároveň jemně doslova vypudí nános nečistot z povrchu vaší pokožky a zajistí hluboké vyčištění, které ji zanechá hladkou, osvěženou a vypjatou - bez vysušení.

Abyste dosáhli přirozené zdravé zářivé pleti a zabránili tvorbě akné, zařaďte Lovinah čistící masku z černého čaje do vašeho rituálu čištění pleti 2-3krát týdně. Ponechejte ji asi 20 minut působit, dokud nezaschne, a pak jemně odstraňte vlhkou žínkou.
 
Zatočte jednou pro vždy s kožními problémy typu akné, pigmentace, nerovnoměrný odstín pleti a známky předčasného stárnutí v podobě vrásek a jemných linií. Bez dráždivých chemických složek. Znečištění a enviromentální stresory ucpávají póry a zapříčiňují známky předčasného stárnutí. Navíc, společně se zmíněnými dráždivými složkami chemického původu, které najdeme v mnoha mýdlech a čistících emulzích/ mlécích, jsou také důvodem proč tolik z nás trpí na suchou pleť. Ve své podstatě tyto složky zbaví vaši pokožku její přirozené mastnoty a doslova z ní odpaří vodu, takže její vzhled je matný, mdlý a suchý - jinými slovy, chybí jí šťáva a jas. Maska s černým čajem funguje jako magnet - absorbuje přebytečnou mastnotu a toxiny, aby umožnila vaši pokožce dýchat bez pocitu vysušení.

RITUÁL

Naneste tenkou rovnoměrnou vrstvu na obličej. Ponechte 20-30 minut zaschnout, jemně opláchněte teplou vodou a osušte. Následně aplikujte pleťový toner z dračí krve, Dragons Blood, a hydratační krém Divine. Pokud používáte i sérum či pleťový olej pro váš typ pokožky, pak aplikujte zároveň s krémem nebo pod něj.

VÝSLEDEK

Tento starodávný rituál krásy funguje na bázi hloubkového čištění a uvolňování pórů bez dráždivých chemikálií. Maska je šetrná a velmi účinná. Pro dosažení a udržení výsledků, používejte tuto masku na akné pravidelně.

UPOZORNĚNÍ

Maska s černým čajem podporuje lepší prokrvení pokožky, takže můžete pociťovat mírné zarudnutí, které je normální a zmizí asi za 30 minut. Máte-li velmi citlivou pokožku, otestujte masku na malé ploše vaší kůže (aplikujte malinké množství masky na náplast, kterou si přilepte na vnitřní stranu paže, kde je jemná vrstva kůže) a počkejte 24 hodin než ji použijete na obličeji. Pokud se vyskytne alergická reakce, není maska pro vás vhodná. Dobu použitelnosti masky prodloužíte tím, že ji budete aplikovat (nabírat) špachtličkou, namísto prsty, protože se tak zabraňuje kontaminaci. Použijte do 3 měsíců od otevření. 

INCI

Aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, Camellia sinensis (black tea) leaf infusion, Glycerin (Vegetable origin), Zeolite amargosa green (Zeolite clay), Theobroma cacao pod (Cocoa Pod) ash, Bambusa arundinacea (bamboo charcoal) powder, Pterocarpus soyauxii wood (African red sandalwood/ Osun) powder, Calabash clay (African kaolin clay), Cetearyl alcohol, Glyceryl stearate, Sodium stearoyl lactylate, Lactobacillus ferment, Sodium levulinate, Sodium anisate, Cannabis sativa (hemp) seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Lactic Acid, Centella asiatica (gotu kola) oil, Papain (green papaya enzyme), Bromelain (pineapple enzyme), Moringa oleifera (moringa) oil, Salix alba (white willow) bark extract, Sodium Hyaluronate (the salt form of hyaluronic acid), Tamarindus indica (tamarind) extract, Glycyrrhiza glabra (licorice) root, Trigonella foenum graecum (fenugreek) extract, Curcuma longa (turmeric) extract, panthenol (Pro-Vitamin B5), MSM, Allantoin, sclerotium gum, Melaleuca alternifolia (tea tree) oil, Citrus sinensis (sweet orange) oil.

SLOŽENÍ

Šťáva z listů Aloe barbadensis, infuze z listů Camellia Sinensis (černý čaj), zeleninový glycerin, Zeolit, popel Theobrominu, bambusa arundinacea (bambusové uhlí) prášek, africké santalové dřevo (Osun Powder), Calabash Clay (africký kaolinový jíl), Cetearyl alkohol, glycerylstearát, stearoyllaktylát sodný Lactobacillus Ferment, levulinát sodný, anisát sodný, olej z konopných semínek (konopí seté), triglyceridy kapradin, kyselina mléčná, centella asiatica (gotu kola), papain (zelený enzym papáji), bromelain (enzym ananasu), extrakt z kůry Moringa Oleifera Salix Alba (bílá vrba), hyaluronát sodný, extrakt z Tamarindus Indica (Tamarind), kořen Glycyrrhiza Glabra (lékořice), Trigonella Foenum Graecum (extrakt pískavice řecké), Curcuma Longa (kurkuma), panthenol vitamín B5, MSM , Alantoin, sklerotiová guma, olej Aleleuca Alternifolia (tea tree), olej citrus sinensis (pomeranč).

Maska na úžasnou konzistenci a je uživatelsky velmi příjemná. Pleť je po ní příjemné vyčištěná.

Was this review helpful? Yes (0) No (0)

Mám menší balení a i toto vydrží poměrně dlouho, masku miluji, krásně se nanáší, pleť je jemná, nevysušená jako třeba po jílových maskách. more

Was this review helpful? Yes (0) No (0)

Maska hezky sjednotí, rozjasní a vyčistí pleť, aniž by ji vysušila či podráždila. Dobře se nanáší a smývá.

Was this review helpful? Yes (0) No (0)